Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie coś na wzmocnienie koncentracji, przyspieszenie nauki? Mam w piz.dę tego ostatnio, co by się nadawało?

u mnie też zapie.rdol mocny, próbowałem różnych rzeczy, ostatnio kupiłem tę kofeinę z treca co litwin polecał i o dziwo spisuje się lepiej niż jakieś mieszanki z żeń-szeniami i innymi różańcami, które próbowałem w zeszłym roku

 

do tego od początku roku lecę na witaminach vita-genix i czuję różnicę na plus w koncentracji i jakimś cudem zaczął mi w końcu zarost na policzkach rosnąć, więc polecam mocno :cool::lapka:

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Jak czujecie różnice po witaminach zwykłych to chyba miska kuleje ;)

Ja wit d3 nie biorę bo poziom nawet zimą w ryzach więc nie było potrzeby zwłaszcza że jak ktoś lubi ryby, orzechy i dośc często przebywa na słońcu to nie będzie miał problemu z niedoborem.

Do nauki kiedyś pamiętam był taki fajny supelek firmy natrol memory cos tam, duze dawki witamin b itp. ale nie wiem czy nadal jest dostepny.

Odnośnik do komentarza

Serio wojtas myślisz że nie masz szczególnie zimą niedoborów D3?Nie tak tej szerokości geograficznej i kącie padania światła.Co do Sakera,on co jakiś czas robi reefedy z kolosalną ilością kalorii,także się nie zagłodzi.Ja wczoraj zjadłem np. 2400 kcal,ale moje PPM to 1750,cardio zrobiłem na 420 kcal,rower na 600,no i trening nóg,który pewnie też pali ze 300 kcal.Czyli jakby tak patrząc żyłem wczoraj na 1100 kcal,czyli 600-700 za mało do minimalnej ilości by żyć.Ale w poniedziałek robię"odbicie" i się nawciągam aż pod korek.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem jakieś z allegro 10mg/kapsułkę. 100 sztuk. Tylko jak na razie nie ma kiedy przetestować. Te Twoje to po 5mg. 30 treningów i nie ma.

 

Przy Twoim preparacie niby piszą żeby od 5mg zaczynać i nie więcej niż 20mg. Może spróbuj tak na początek.

Edytowane przez mushabelly
Odnośnik do komentarza

Żeby nie było. Te 0,2mg/kg to dawka, której raczej nie powinno się przekraczać. Zobacz jak zareagujesz na 5mg, potem 10mg i ewentualnie 15mg. Ciśnienie po tym może wzrosnąć, mogą być zawroty głowy, kołatanie serca. Ja nic takiego nie miałem. Były za to bóle brzucha. Brałem koło 18, i koło 1 w nocy się zaczęły. Nie jakieś silne ale upierdliwe. Ale przyzwyczaiłem się i już nic takiego nie występuje. Po takiej efedrynie zawsze mi serce kołacze, jestem nerwowy, bardziej przeszkadza niż pomaga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...