Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Olimp ksm 66,ale teraz jakiś wyższy ekstrakt mam mieć z Chin.

Wlasie sie zjarzylem, ze mam ta sama ashwe. Nie wiem czy to po ttm zielsku czy co, ale wzialem dzisiaj pierwszy raz ta tablete i w ciagu pol godziny zaczelo mnie gardlo drapac, ale nie zwracalem uwagi na to bo gralem xD w koncu zaczalem pokaslywac i zrobilo mi sie duszno. Moze jestem uczulony na to? Troche spanikowalem i poszedlem zmierzyc cisnienie, podobno bylem blady i zrobilo mi sie zimno. Cisnienie 114/74 puls 72, wiec wszystko ok. Po pomiarze wrocilem do siebie :pawel: tablete wzialem razem z witamina d po obiedzie, kij wie czemu mnie tak potelepalo xD

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Ja biore w dwoch porcjach w dzien do witamon i 2 na noc z zma. Ogolnie ciezko powiedziec o dzialaniu zobaczymy jak odstawie kofeine tj. W ten weekend. Kusi mnie ta ashwa w plynie z tej firmy co wrzucalem wczeaniej ale kij wie jakie tam sa ilosci w tym ekstrakcie.

Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort

Muszę zamówić suplementy ale nie wiem juz z jakiej firmy brać.

Doradźcie coś dobrego. Chodzi mi o witaminy, omege, kreatyne, bcaa i białko głownie ale śmiało mogę dołożyć coś ekstra, co polecicie. Interesuję mnie ta Ashwagandha. Na eBay znalazłem takie coś ale podejrzane tanie jak za taką dawkę. Od innych za 300mg płaci się dwa razy więcej. http://m.ebay.co.uk/itm/Ashwagandha-Root-Powder-Capsules-with-KSM66-by-VH-Nutrition-/182578615062?hash=item2a82889316%3Ag%3AR9sAAOSwWWxY~6q4&_trkparms=pageci%253A660d8ebb-4c3d-11e7-b5e7-74dbd180d48c%257Cparentrq%253A877535b815c0aa4694898f2bfffeb0bd%257Ciid%253A1

Odnośnik do komentarza

Jak chodzi bo dobrze sie czujesz po treningu i tylko to to po cholere ci kreatyna i suplementacja?

Ja tez lubie piwko ale jak robie cykl to na te troche mozna sobie odpuscic przeciez. Generalnie lepiej dla formy jak juz trzeba jest wypic 1 czesciej niz kilka na raz jednorazowo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

31 grudzień 2016 wtedy ostatnio piłem alkohol. Na urlopie to jakieś piwerko z sokiem jak najbardziej, a coś mocniejszego to pewnie też dopiero sylwester. Cele sportowe oczywiście mam i też jest to powodem rezygnowania z alko, a druga sprawa to taka, że ogólnie za nim nie przepadam. Jak ktoś ćwiczy dla lepszego samopoczucia czy też poprawienia sylwetki, ale nie za wszelką cene to czemu ma sobie odmawiać drobnych przyjemności.

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...