Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, maciucha napisał(a):

No ale nie warto dopłacać do sprawdzonych pod względem składu i higieny marek :leo:

Dokladnie, tak jak z rtecia w kreatynie od sfd. 

Skarzyl sie ktos ze mu zaszkodzila? Nie, no wlasnie. 

 

#teamolimp

 

Chociaz ostatnio jade na takim co w biedrze maja, nie wiem to mlekovita chyba robi? Producent przetworow mlecznych chyba raczej umie w serwatke :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2024 o 09:04, Soban napisał(a):

Białko to się kupuje od chłopa z bloku za grosze Great One. Izolat od niego używam do owsianek, a smakowe wpc do nalesnikow i elegancko wchodzi, zero sensacji na kiblu. Nie widze sensu placic za jakies olimpy czy inne gowna tylko dlatego, ze firma wydaje duzo siana na marketing by budowac iluzje, ze betoniary typu karmowski czy slodkiewicz zbudowali muskuły na tym produkcie. Najwieksza beka to z bialka od wk po 90zl za 700g xD

wyszukałem to z ciekawości i wygląda jak typowa "marka własna", czyli suple od chińczyka z naklejoną własną naklejką i elo. jak w produktach największych producentów znajdują się czasem niechciane rzeczy, to lepiej nie myślec co do takich może trafić 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sedrak napisał(a):

A KFD jeśli chodzi o jakość wypada słabo? Wydaje mi się, że mają produkty dobrej jakości 

Kiedyś w badaniach nie wiem na ile wiarygodnych, wypadało kfd nawet lepiej niz olimp, mniej cukrów i więcej białka na 100g niż deklarowane przez producenta

https://www.badamysuplementy.pl/wyniki-badan-olimp-whey-protein-complex/

https://www.badamysuplementy.pl/wyniki-badan-kfd-premium-wpc-80/

sfd tak wypadło, że typowi grozili sądem i zakazali mu badać swoje suple, od tego czasu chyba nie ruszał ich produktów :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...