Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szczytowa kontra Yano ;)

 

ja moge być na szczycie bo mam piniądze, cyganie jeden

 

Yano jak będziesz  grał w batylfilda i zobaczysz na serwerze litwina, to uciekaj, bo pożegnasz się ze swoim myśliwcem.

 

spoko, narazie odpuściłem bugfielda bo na starych konsolach wygląda jak kupa a nowych nie chce kupować bo nie ma w co grać, może za rok albo 2 wróce do BF ale pewnie nie spotkam wtedy litwina bo on będzie zbierał na nową konsole z  7 lat

 

Po tym tekście wnioskuję że i u yano-sika się nie przelewa.Postaraj mi się tak na szybko wyjaśnić,skąd kwota 3,50 na dojazd na zlot?

Odnośnik do komentarza

Kazub z tego co widzialem dluzszy spacer wyeczerpuje twoje zapasy glikogenu, wiec chwile pobiegam, a potem cie zayebie jak prosiaka.

Ja za litwinkiem to bym teraz w ogien wskoczyl.

 

edit:

:)

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

 

 

ja pije duzo wody, ile bialka jest w wodzie?

 

To zależy jaką pijesz, mineralną, strukturalną czy z lichenia

 

 

Rozumiem, ze wraz ze zmiana struktury zmienia sie ilosc bialka?

 

 

 

Dokładnie. Nie tylko ilośc ale też więcej jest wtedy białka złożonego niż prostego. A wszystko to dzięki fosforyzacji litwiniana wapnia zawartego w szkle, o ile pijesz wode w szklance nie w plastikowym kubeczku, myśle że nie popełniłbys takiej gafy bo przeciez oczywiste jest że pijąc ze szklanej szklanki zwiększamy absorcje wody w postaci niezmienionej niż w plastikowym kubeczku, pamietaj też żeby pić ta wode zaraz po treningu ze względu na zwiększone spalanie i wydalanie kwasu kazubowego powodującego kontuzje, nigdy nie pij po 21:24 wtedy woda święcona z lichenia może zaburzac fale gamma w układzie nerwowym co spowoduje ujemny przyrost masy. Mam nadzieje że dosyć zrozumiale to napisałem , starałem sie napisac najprościej jak potrafie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedy Litwin stal sie smiertelnym wrogiem Yano?

Ja wiele razy probowalem strollowac Janka, ale bez efektow.

Jakas sekretna technika?

Spoko u litwina to jest prosta sprawa

Raz jak sie chwalil składkami to mu pocisnalem ze skoro robi składki to jest biedakiem. Tak wtedy popusil w gacie ze chcial mnie lac po mordzie

 

To kjest zwykly biedak wiec w ten sposob mozesz mu dogryzc

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Kazub z tego co widzialem dluzszy spacer wyeczerpuje twoje zapasy glikogenu, wiec chwile pobiegam, a potem cie zayebie jak prosiaka.

Ja za litwinkiem to bym teraz w ogien wskoczyl.

 

edit:

:)

 

tak (pipi)a ? a komu sie nie chciało już zwiedzać w nocy tylko do baru bo zmęczeni ke ?

no i kiedy mi się ten glikogen skończył no kiedy no

Odnośnik do komentarza

 

 

 

kanabis - co ma znaczyć tamten cytat bez komentarza ? znowu coś uroiłeś. GAINER JEST (pipi)A SUPLEMENTEM I MA ZASTĘPOWADŹ POSIŁEK. o co ci (pipi)a chodzi ?

 

Gainer to odżywka nie suplement ;)

 

 

oczywiście że tak. jestem debilem

 

kanabis przypomnij mi żebym ci wysłał na nastepne święta screen tego posta oprawiony w ramke wypełnioną strukturyzowaną wodą,

Odnośnik do komentarza

Jak szlismy z ranca na autobus.

 

serio tak sie wtedy zsapałem ?

 

a nawet jeśli, no to proooooosze cie. miałem kilka niedospanych nocy z rzędu (jedna bo mnie (pipi)a obudziłeś ale wybaczam bo był ładny dzień co nie) a ostatnia noc wogóle niespana bo piłem wudke z siarą i ukjem (wy se spaliście). 

no i wiesz, słabo jedliśmy, oprócz tych 15 makdonaldów w drodze pierwszego dnia. 

 

 

maciek dobrze ci radze - ostrożnie dobieraj z kim trzymasz

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

Z rana to każdy ma niski glikogen,nawet kabi.Gdyby nie kurs to już bym miał PS4 :confused: Ale co poradzić są ważniejsze rzeczy a kabi dalej gra w Bf4 na PS3.

Nie gram w takie gów.no. Rozpyerdalam kretoszczury i pije wódke z ghoulami w falloucie mięczaku

 

Czyli dalej pijesz?Forum ci nie służy,pogłębia twoje uzależnienie od alko.R.I.P.(*)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...