Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest to WK? Antykatabolikiem jest każda substancja,która zatrzyma proces rozpadu mięśni,może to także być carbo po treningu,lub 2 banany, 400 gram winogron.

 

Czyli że 400g winogron ma podobne działanie do bcaa mamy rozumieć tak?

 

Jaki ja głupi, tyle kasy na bcaa a można było pić carbo po treningu :/

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Pewnie że jesteś głupi,bo:

 

-nie umiesz czytać ze zrozumieniem(w maciuchy tekście o braku siana doczytałeś się że dla niego 80 zeta za BCAA to za dużo)

- i nie rozumiesz podstaw.Co z tego że carbo po treningu?To jak jest na redukcji to w ogóle węgle ma obciąć?I co tylko białko jest antykatabolikiem?

Odnośnik do komentarza

wy sobie nie odpuszczacie ani jednej okazji

 

 

dzięki za rady. ostatnio jem tylko ryby, bo na widok i zapach drobiu w jakiejkolwiek formie mam odruchy wymiotne.

ma ktoś jakieś dobre i sprawdzone tablice kaloryczne? jak sobie ostatnio szukałem np. dorsza to na niektórych stronkach pokazuje że 16g białka/100g ryby, a na niektórych że 30g białka/100g ryby

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Pewnie że jesteś głupi,bo:

 

-nie umiesz czytać ze zrozumieniem(w maciuchy tekście o braku siana doczytałeś się że dla niego 80 zeta za BCAA to za dużo)

- i nie rozumiesz podstaw.Co z tego że carbo po treningu?To jak jest na redukcji to w ogóle węgle ma obciąć?I co tylko białko jest antykatabolikie

 

Tak na redukcji unika sie wegli prostych, i najlepiej je obciąc do zera. Pewnie nie wiesz ale bcaa nie zalewa jak carbo, aha , kurcze jak takim idiotom dają tego personalnego trenera to chyba żart jakiś :) W dodatku w przypadku bcaa nie chodzi tylko o antykatabolizm , bo gdyby tak było możnaby zamaisat niego pić wode, nawet strukturalną, bo dobrze nawodniony mięsień to podstawa antykatabolizmu.

 

Maciucha tu nie chodzi o to że sie czepiam litwina ale on po prostu źle ci doradza. Winogrona są jednym z bardziej kalorycznych owoców zawierające prawie 20% cukrów, tak samo carbo to praktycznie cukry proste. Pomyśl sam na logike czy na redukcji powinieneś to szamać. Pier.doli jak połamany. Przyszykuj sobie to rybke jakieś 100g przed i po treningu żeby od razu wszamać , to chyba jedyne wyjście przy braku bcaa.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

wy sobie nie odpuszczacie ani jednej okazji

 

 

dzięki za rady. ostatnio jem tylko ryby, bo na widok i zapach drobiu w jakiejkolwiek formie mam odruchy wymiotne.

ma ktoś jakieś dobre i sprawdzone tablice kaloryczne? jak sobie ostatnio szukałem np. dorsza to na niektórych stronkach pokazuje że 16g białka/100g ryby, a na niektórych że 30g białka/100g ryby

Ja tez spotkałem się z 16 gramami,nie widziałem 30.

 

 

Kanabis ty młocie ;) Ja mu doradziłem carbo/winogrona tylko w czasie po treningu jako antykatabolik,brak mi słów.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

serio w przeciągu 3/4 lat nie da rady osiągnąc takiej sylwetki naturalnie?

 

xD

Z genem jednym na milion, hardkorowa dieta i treningiem - tak.

Stary, to, że ci teraz rosnie jak na drozdzach nie znaczy, ze zawsze tak bedzie. Pierwsze poltora roku to mega przyrosty.

Potem organizm broni sie przed przyrostami, organizm dazy do idealnej wagi, do rownowagi.

Jak po 3 latach zrobisz pol centymetra w lapie w rok, to bedzie zayebisty rok.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Troche poleciałes maciucha.

 

Wejdź do działu fotki, zobacz najlepsze zdjęcie labteca. Odejmij jeszcze (!) troche bf i dodaj tone dobrej jakości mięsa i oto efekt twoich marzeń.

 

Ten koleś nawet nie ma pojęcia jak smakują te słodycze o których ty mówisz że na sobie pozwalasz.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

no ja jestem noobem, więc dzięki za sprowadzenie mnie na ziemie ;)

 

tak czy siak yaczes pytał o typ sylwetki i właśnie mniej wiecej o coś takiego mi chodzi, tylko pewnie skończy się na mniejszych gabarytach co nie odejmuje mi ani trochę z motywacji

 

edit: troche mnie poniosła fantazja, bo przez ostatni miesiąc (!) przybyło po prawie po 1cm łapach po zmienieniu treningu na superserie 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...