Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Yakubu nie da sie robic miesnia i zrzucac tłuszcz. Zeby zrzucac musisz jesc mniej niz potrzebujesz a zeby ci cokolwiek rosło musisz jesc wiecej niz potrzebujesz a teraz wyciągnijmy z tego logiczne wnioski. Tak, albo jedno albo drugie sory no bonus.

 

Serio tyle wazysz, na zlocie wydawałes sie raczej chudszy niz grubszy ;)

Tak. Czasem na czczo po dużej kupie waga pokazuje 82,5. Ale teraz mięśnie poszly w gore i zacząłem troche więcej jeść, wiec taki wynik przez najbliższy czas się nie powtórzy xd

 

Btw dzieki za info drodzy użytkownicy.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Nie obrażam się ekolego ja nie z tych. Sam tłuszcz. Zero mięśnia prawie a przynajmniej tak mi się wydaje. Albo mam jakiś nowotwór. Możliwe, że żołądka. Anyway w niedziele rano oficjalne ważenie po porannym balasie. :lapka:

 

Jakbym znalazł foto gdzie ważę 99 kg i tłuszcz na brzuchu miażdży mi jaja to bym wrzucił ale rzadko fotosy robię. Wtedy byś nie poznał.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj waga o 17 ... 75,9. :D Jeszcze z 10 kg sadła i będzie ten kaloryfer widać. Rzućcie okiem (Litwin? Kabi?) na 14 postów wyżej w spoiler tag ekoledzy, co jeszcze byście dołożyli do mojego menu?

 

W ostatnim posiłku zamieniłbym węgle na tłuszcze, wogóle węgle wyje.bał z niego na korzysc tłuszczu.

 

Płatki sniadnaiowe i laysy jako źródło węgli to mam nadzieje żart.

 

Reszta w sumie wygląda rozsądnie. Ułożyc diete w sumie nie jest ciężko, ciężej jest sie jej trzymać. I pamietaj ze co pare tygodni musisz ucinac te kalorie. Najlepiej z wegli. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz efektywnie schudnąć to przed snem białko z odrobiną zdrowego fatu a rano np. jajówa,przez ponad 12 h nie będzie węgli,dojdzie do ketozy,węgle dawaj do posiłków w pracy,przed i po treningu,nie wiem natomiast jak to się odbije na jakości twojej pracy,bo na bano będziesz miał mało mocy.

Odnośnik do komentarza

Płatki sniadnaiowe i laysy jako źródło węgli to mam nadzieje żart.

 

Reszta w sumie wygląda rozsądnie. Ułożyc diete w sumie nie jest ciężko, ciężej jest sie jej trzymać. I pamietaj ze co pare tygodni musisz ucinac te kalorie. Najlepiej z wegli. Powodzenia

Spoko, Lays i płatki raz na jakiś czas jako źródło węglowodanów nie jest źle, jakaś zmiana od jedzenia tego samego i kubki smakowe dostają orgazmu - chociaż nie używałem jeszcze ani razu. Ostatni tydzień praktycznie bez żadnego grzechu w postaci cheat meal - wczoraj poszedł gyros ale wywaliłem frytki. To mój jedyny grzech. Jak porównam do swojego żywienia sprzed lat to zrobiłem krok milowy w swojej misce. :)

 

Dzięki za odpowiedź koledzy. Właśnie się obudziłem i idę na rower. :)

 

 

Jak chcesz efektywnie schudnąć to przed snem białko z odrobiną zdrowego fatu a rano np. jajówa,przez ponad 12 h nie będzie węgli,dojdzie do ketozy,węgle dawaj do posiłków w pracy,przed i po treningu,nie wiem natomiast jak to się odbije na jakości twojej pracy,bo na bano będziesz miał mało mocy.

Spoko, mam dużo najnowszej wariacji kofeiny i synefryny - rano zamiast kawy w pracy czyni cuda.

Odnośnik do komentarza

Jem śniadanie, obiad, kolację, ale przyznam, że pod wieczór to już się zmuszam do kolacji, tak mnie zapycha to białko. A za dnia jeszcze mogę podjadać, jakieś kabanoski, czy inne przekąski:)

Może w ciągu ostatnich paru miesięcy zrobiłem się grubszy, ale łapy dalej tak samo chude i to mnie wkurza, chyba tak ma być po prostu w genach i tyle.

Nadgarstki takie chude, że śmiesznie wygląda łapa z zegarkiem. Reszta chyba rośnie, zresztą wrzucałem foty w lutym po miesiącu Mutanta:) - przyznam, że jak to jadłem, to znajomi od razu mówili, że chyba coś biorę. Mutant dobry specyfik, jeżeli chodzi o masę, ale strasznie chu.jowy jeżeli chodzi o zdrowie - zgagę miałem non stop i pierdy co 5 minut, takie na pół pokoju.

Odnośnik do komentarza

3x dziennie bialko z paczki? Zakladam, ze to az 90g z prochu. Z ciekawosci, ile wcinasz z jedzenia? WPC biore tylko 30g rano do owsianki, a do 160g dobijam spokojnie zarciem. Suplement powinien uzupelniac niedobory, a nie wg instrukcji "3x dziennie i gwarantowane 5kg suchej masy". #allegro #serwatka

 

Szkoda by mi było kasy przeciez jedzac 3x dzinnie proch takie białeczko starcza na lekko ponad 10 dni. Lol, ile by było za to kurczaka. 

 

Ja białeczko tylko po treningu jedna miarka z muszynianką. Ale w sumie bardziej dla smaku bo lubie te szejki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...