Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

 

3x dziennie bialko z paczki? Zakladam, ze to az 90g z prochu. Z ciekawosci, ile wcinasz z jedzenia? WPC biore tylko 30g rano do owsianki, a do 160g dobijam spokojnie zarciem. Suplement powinien uzupelniac niedobory, a nie wg instrukcji "3x dziennie i gwarantowane 5kg suchej masy". #allegro #serwatka

 

Szkoda by mi było kasy przeciez jedzac 3x dzinnie proch takie białeczko starcza na lekko ponad 10 dni. Lol, ile by było za to kurczaka.

 

Nie kanabis, oni takie robią paczki/pudła, że styka na miesiąc.

Wiadomo, że kurczaków, za te ok 120-150zł byś miał full, ale niektórzy muszą się wspomagać takimi właśnie odżywkami.

Odnośnik do komentarza

Grzyb, policzyles chociaz ile masz niedoboru protein, czy jesz 3x bo tak mówio na etykiecie? Tez w ten sposob jadlem jak zaczynalem, gdy myslalem ze to magiczny proch dajacy przyrosty.

 

Kabi pewnie żuje twardą wodę jak na alpha male przystało :lapka:

 

Nie no bez przesady, muszynianka to jedyna woda mineralna z prawdziwego zdarzenia dlatego pije tylko ją bo reszta wód "mineralnych" nie rozni niczym sie od kranówy IMO. Choc fakt ja nie mam jakiegos wyszukanego gustu jesli chodzi o zarcie czy picie. W sumie ciezko go miec jedzac od dóch lat ten sam ch.uj w sumie ;)

Odnośnik do komentarza

Kobik z tym BCAA to ok moge kupic tansze ale na bialku nie chce oszczedzac ma byc najsmaczniejsze jak kiedys kupilem bialko z MyProtein to po pierwszym szejku mialem wyobrazenie jak (pipi) smakuje xD :/ 

 

Ogolnie caly ten zestaw Bialko Kreatyna BCAA to koszt 100 funtow nie odpowiedziales na zadane pytanie CZY SUPLE OD UNS SA DOBRE? Bo Optimum wiem ze jest ;d

Odnośnik do komentarza

Ukjo wyślij mi hajsy, nakupuję ci w Polsce pyszne białeczko premium od KFD (jedno dla mnie) i co tam chcesz i paczką do UK wyślę, taniej wyjdzie. ;)

 

A te twoje białko to jest USN a nie UNS. UNS u nas suple są i cieszą się dobrymi opiniami.

Odnośnik do komentarza

Aj, sorry ziom. Myślałem, że zapytanie o suple USN jest aktualne a parę niżej postów piszesz o rodzimej UNS. KoBik nie raz polecał ich suple. Białko w smaku jest nieco "prochowate" i np. czekolada ma specyficzny smak, ja bym brał od KFD premium jakbym miał wybierać. Świetne walory smakowe i taka rozpuszczalność jak najlepsze białka zza Oceanu IMO.

Odnośnik do komentarza

W UK polecam http://www.myprotein.com/home.dept

 

I sorry to powyzej to jakis chu.owy mix stary.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ale wiesz jjot ze w białkach oprócz smaku i rozpuszczalnosci jest jeszcze wazny skład? 

 

Skład ten sam zapewne, ich wyniki badań składu to to samo o ile wierzyć tabelkom, rozpuszczalność i smak na korzyść KFD. :D Piszę co ja bym wybierał, proste.

Odnośnik do komentarza

Może ja jestem miętus do sztang ale piłem gorsze rzeczy niż czyste BCAA o stopniu czystości farmaceutycznej, odruch wymiotny jest do opanowania IMO. Gorzki smak jest do przeżycia aczkolwiek aminokwasy rozgałęzione są smakowe i o podwyższonej rozpuszczalności. U nas chyba najtańszy Ostrovit, smaki ok chociaż dla mnie liderem cenowym i smakowym jest znowu KFD. Revange nie polecę bo cena wiele wyższa ale smaki niesamowite.

Odnośnik do komentarza

Pilem Wanilie i Banana ale skoro mowisz ze z czekolada da sie zyc to sprobuje

 

Moge zapytac dlaczego Mix od PhD jest zly? 

No polecam czekoladke smooth albo z pomaranancza. A ten mix to imo slabe bo po co ci jakies extrakty z herbaty zielonej, bialko sojowe czy l-karnityna w nie wiadomo jakich proporcjach? Ze nie wspomne o cukru. Lepiej czysty isolat czy koncentrat imo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...