Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Koncze cykl na kreatynie. I szczerze jestem miło zaskoczony, ladnie poszło w mięso. Choc w sumie to pierwszy cykl od odwyku odkąd cwicze regularnie. Choc jest tez mozliwosc ze postep jest spowodowany dorzuceniem 200g mięcha dodatkowego do diety ;) Jak myslicie?

 

Kreatyna to woda w mięśniach. Coś tam pewnie zostanie ale po odstawieniu jak zacznie się retencja to zobaczysz sam ile rzeczywiście z tego to suchy produkt. A bywa różnie, ale jak michę masz dopiętą to coś tego będzie. :)

Odnośnik do komentarza

Dziś na treningu był pre od KFD. 

 

Opinia?

 

Polecam. 15 min po zażyciu, już biegłem na siłkę. Potężna pompa i super skupienie/pobudzenie. W trakcie treningu 1,40h :D bo nie chciało się wyjść, tyle mocy - Nogi i Bary. A po treningu zero zjazdów i innych dziwnych sytuacji. 

Odnośnik do komentarza

 

Koncze cykl na kreatynie. I szczerze jestem miło zaskoczony, ladnie poszło w mięso. Choc w sumie to pierwszy cykl od odwyku odkąd cwicze regularnie. Choc jest tez mozliwosc ze postep jest spowodowany dorzuceniem 200g mięcha dodatkowego do diety ;) Jak myslicie?

Kreatyna to woda w mięśniach. Coś tam pewnie zostanie ale po odstawieniu jak zacznie się retencja to zobaczysz sam ile rzeczywiście z tego to suchy produkt. A bywa różnie, ale jak michę masz dopiętą to coś tego będzie. :)

 

Koksy to też woda w mięśniach,tak organizm tworzy środowisko anaboliczne,to co zbudujesz zależy od treningu i miski.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to organizm ludzki zbudowany jest w wiekszosci z wody ;) 

 

Nie no specjalnie na ten cykl dorzuciłem do michy 200g schabu codziennie, poz atym to nie sterydy wiec az takich drastycznych tak samo jak przyrostów spadków nie bedzie. Tym bardziej ze to jabłczan, tak mi sie wydaje. No ale koncze cykl za tydzien, wiec pomiary zrobie za 2 tygodnie juz po regeneracji.

Odnośnik do komentarza

Dziś na treningu był pre od KFD. 

 

Opinia?

 

Polecam. 15 min po zażyciu, już biegłem na siłkę. Potężna pompa i super skupienie/pobudzenie. W trakcie treningu 1,40h :D bo nie chciało się wyjść, tyle mocy - Nogi i Bary. A po treningu zero zjazdów i innych dziwnych sytuacji. 

 

POTĘŻNA POMPA I SUPER SKUPIENIE POBUDZENIE

 

MASSSSACRA !!!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...