Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mówię o korzeniach SARMów czyli USA. Tam są psychole i walą takie dawki, że w Polsce ludzie oczy przecierają. Ludzie tam są pojebani całkowicie, zero myślenia o przyszłości i samopoczuciu na starość. Lecą na teście od 30tki bo lekarze zalecają, żrą takie dawki PH, że w Polsce by ludzie sutki sobie urwali tak swędzą. No ale to USA. Kosmici.

Oni to robią bo chcą być zapamiętani jak Greg Kovacs,wolą żyć do 40 pełnią życia niż dziadzieć do 80.

Odnośnik do komentarza

 

Ja mówię o korzeniach SARMów czyli USA. Tam są psychole i walą takie dawki, że w Polsce ludzie oczy przecierają. Ludzie tam są pojebani całkowicie, zero myślenia o przyszłości i samopoczuciu na starość. Lecą na teście od 30tki bo lekarze zalecają, żrą takie dawki PH, że w Polsce by ludzie sutki sobie urwali tak swędzą. No ale to USA. Kosmici.

Oni to robią bo chcą być zapamiętani jak Greg Kovacs,wolą żyć do 40 pełnią życia niż dziadzieć do 80.

 

 

Hmmm wyglądać zaje.biscie ale naturalnie i zyc 80 lat czy miec 70 w bicku , osiagnąc najwiekszy sukces czyli 

Canadian National Championships – I miejsce    ale przezyc 45 lat. 

 

Ciężki wybór

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od jakichś 2-3 tyg. intensywny trening + dieta zgodna z piramida + combo whey izolat (1 porcja/dzień) + BCAA (6g / dzień) + kre-alkalyn (ok. 3g/dzień) + HMB (3g/ dzień) + magnez (piguła dziennie w dni treningów) + zen-szen co pare dni.

Na razie mojej wadze łazienkowej chyba odpjer.dala, bo juz pokazuje ze 2 kg więcej (pewnie połowa z tego to woda), ale fakt faktem ze widzę po sobie, ze dość szybko puchne. Do tego zrobiłem sobie wykur.visty plik w excelu, w którym wprowadzam każdy szczegół dot. treningów i monitoruje postępy przy użyciu zayebistych wykresów (na wypadek, gdybym gołym okiem ni chuya nic nie widział).

MOC!!!

Suplementów starczy akurat do końca roku, a na 15. stycznia mam umówiona wizytę u lekarki połączona z badaniem cholesterolu, funkcji nerek itd., na ktorej dowiem sie, ile pożyje.

Dam znać.

O ile zdążę.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

ktoś tu jeszcze wierzy w te wszystkie odżywki?

 

jeśli tak to śpieszę głosić:

działają tylko 3 rodzaje: kreatyna, bcaa, białko/gainer.

 

pozostałe 90 procent to nabijanie kabzy i placebo

 

a jak chcecie wyglądać tak jak ci goście na opakowaniach tych wszystkich odżywek to polecam trenbolon wymieszany z propionatem

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...