Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, kur.va, bo czytam to ponownie i teraz mi oczy krwawia...

 

Jeszcze raz, pomalu:

wg ulotki jedna porcja to 3 tabsy (3g) i zalecaja 3 porcje (porcje, nie tabsy!) dziennie, czyli lacznie 9g. Wg tego co pisze Litwin odpowiada to dawce dla 90 kg masy ciala.

Gdzie tu problem, bo nie widze?

 

@Litwin: logika z zanizona wartoscia na ulotce do mnie nie trafia. W interesie producenta jest, zeby ludzie wpierd.alali jak najwiecej jego towaru, po to zeby jak najwiecej im tego sprzedawac. Po co mieliby celowo zanizac zalecane ilosci, strzelajac sobie tym w stope? Raczej jest prawdopodobne, ze podaja maksymalne (w miare) bezpieczne dawki, przy ktorych nic sie powaznego nie dzieje jeszcze (zaokraglajac je jeszcze w gore).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Litwin, sorry, ja bardziej do Kobika pisalem, ktory gdzies w moich postach wyczytal, ze trzeba jesc 3g na 90 kg miecha :)

 

9-10 g to bylaby zgodnie z tym, co pisales wczesniej, dawka na 90-100 kg masy ciala- tyle jeszcze nie mam (i nie zamierzam miec), ale wezme ten wspolczynnik 1/10 pod uwage i dopasuje sobie dawke do swojej masy, takze dzieki serdeczne za tipa ;)

 

...aha, a jeszcze mi powiedz, jak widzisz Twoim zdaniem w ogole sens brania osobno BCAA, jesli z bialkiem lykam go i tak juz prawie 9 gram? To mnie interesuje... Jak dorzuce jeszcze w tabsach kolejnych 9 g (czy ile tam), to bedzie dwa razy wiecej, niz trza...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie mojej diety bez białeczka. Teraz jest godzina ósma, siedzę w pracy i jest pora na drugie śniadanie. Nie zmusiłbym się na jakiś posiłek, a tak sobie robię szejka i mam pyszny koktajl do wypicia. Czasem zagryzę dwoma garściami orzeszków jak nie zapomnę z domu i jest zayebiście, aż czuć, że mięśnie rosną. Teraz mi się łowickie wpc 80 kończy, więc możecie polecić coś dobrego i niedrogiego :lapka:

Odnośnik do komentarza

No właśnie te 1 gram na 10 kg masy ciała to dawka dobowa a nie na raz ;) Chociaż i są tacy co ładują tak jak kabi pisze,mi szkoda kasy i zalega taka ilość już na kichach.Ja bym białka z bcaa nei łączył z prostej przyczyny,w białku też jest bcaa ale w innych wiązaniach z innymi aminokwasami,zanim tamte się strawią to mija więcej czasu niż jak bierzesz bcaa osobno,robiłbym przynajmniej 30 min przerwę między bcaa i białkiem,by nie zakłócać wchłaniania bcaa.

Odnośnik do komentarza

Wszystko w  przyrodzie jest chemią,ważne by skorzystać z tej która nam pomaga.Należy pamiętać że jednorazowo jelita mają ograniczoną moc przerobową w przyjmowaniu aminokwasów,nawet jak się jest na bombie nie powinno się zjada więcej niż 50 gram białka  w porcji,bo po prostu przez nas przeleci.

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie mojej diety bez białeczka. Teraz jest godzina ósma, siedzę w pracy i jest pora na drugie śniadanie. Nie zmusiłbym się na jakiś posiłek, a tak sobie robię szejka i mam pyszny koktajl do wypicia. Czasem zagryzę dwoma garściami orzeszków jak nie zapomnę z domu i jest zayebiście, aż czuć, że mięśnie rosną. Teraz mi się łowickie wpc 80 kończy, więc możecie polecić coś dobrego i niedrogiego :lapka:

No Kfd oczywiście. Fioletowe paczki tańsze ale smaki ok, linia w białych paczkach najlepsza na rynku. Polecam. Pyszne za każdym razem i skład ponoć przebadany ale wałki są wszędzie.;)

Odnośnik do komentarza

 

Nie wyobrażam sobie mojej diety bez białeczka. Teraz jest godzina ósma, siedzę w pracy i jest pora na drugie śniadanie. Nie zmusiłbym się na jakiś posiłek, a tak sobie robię szejka i mam pyszny koktajl do wypicia. Czasem zagryzę dwoma garściami orzeszków jak nie zapomnę z domu i jest zayebiście, aż czuć, że mięśnie rosną. Teraz mi się łowickie wpc 80 kończy, więc możecie polecić coś dobrego i niedrogiego :lapka:

No Kfd oczywiście. Fioletowe paczki tańsze ale smaki ok, linia w białych paczkach najlepsza na rynku. Polecam. Pyszne za każdym razem i skład ponoć przebadany ale wałki są wszędzie. ;)

 

 

Malina od KFD premium to lipa w smaku. A orzech laskowy w niebieskim jest raczej taki sobie, szybko się nudzi.

Odnośnik do komentarza

Tak z innej beczki, Tommi boisz sie ze nadmiar białka z jedzenia rozwali ci flaki ale za to zadnych oporów nie masz przed żarciem chemii w postaci prochów z apteki kulturystycznej?

Białka z jedzenia sie przeciez nie obawiam- jedynie przed prochami wlasnie mam pewne opory.

 

Inna sprawa, ze teraz to kur.va we wszystko ładują chemię, hormony, konserwanty, słodziki, modyfikują genetycznie itd., i dopiero po latach sie okazuje, co z tego powodowało raka itp., także pytanie czy "normalne" jedzenie w ogole jest zdrowsze, niz dobrej jakości odżywka...

Odnośnik do komentarza

Booster testa to zwykły cynk, zdaje sie.

 

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że swojej wiedzy nie pokazuję w muskulaturze ale cynk to tylko wierzchołek góry lodowej w boosterach testosteronu jeśli chodzi o składniki. Jako, że interesuje się chemią / naturą i jej wpływem na organizm to

 

- Cynk - hamuje aktywność enzymu aromatazy, co chroni przed przekształcaniem testosteronu w estrogen. Ponadto cynk wspomaga w produkcji dobrej jakości spermy oraz zapobiega problemom z prostatą. Pomaga również w bardziej efektywnej konwersji androstendionu w testosteron.

 

- DAA -  Kwas d-asparginowy pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Poprawia funkcjonowanie układu krwionośnego, podnosi libido, przyspiesza regenerację mięśni. Odpowiada też za wzrost poziomu hormonu wzrostu (tu zdania są podzielone) i neuroprzekaźnika - dopaminy.

 

- Tribullus Terrestris - buzdyganek naziemny - >>>KLIK<<<

 

Horny Goat Weed/Epimedium Ekstrakt - ochrona serca przed miażdżycą i kości przed osteoporozą. Zwiększa produkcję tlenku azotu - anaboliczne działanie budujące masę mięśniową.

 

Świeżbiec właściwy - nastrój, regenerujący sen, motywacja -  poprawia nastrój i daje motywację. Ułatwia zasypianie. Podwyższa poziom dopaminy

 

- Tongkat Ali Ekstrakt - większe libido i dłuższa, pełna erekcja, ma wpływ na poziom testosteronu.

 

- Ekstrakt Z Korzenia Pokrzywy (3,4-divanillyltetrahydrofuran) - wiąże białka dezaktywujące aktywny testosteron! Polecam poczytać więcej.

 

Poza tym często dorzucają Witaminę E i D3.

 

Jak ktoś ogarnia coś jeszcze pisać śmiało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...