Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

białeczko KFD, jeden worek mam na ponad 1.5 miecha. 700g. A ten chce wpyerdalać jakby to był sok z gumigurwajagód. Amator.

Tommi skądś ty sie urwal?,czytam i krwawia mi oczy. Bcaa 3 tabsy na 90kg tura np. No ok.

Tyle w temacie.

Weź sie zdecyduj, gościu, bo co piec postów w przeciwnych kierunkach przeginasz. Ja w przypadku biauka o jednej porcji dziennie mowię, wiec nie wiem, co Ty pyerd.olisz i skąd masz takie info.

...eksperty kur.va internetowe...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Więc mówisz że 5-6 mniejszych posiłków bardziej zawali jelita niż 3 większe?

Odkąd ogarniam 5 mniejszych posiłków dziennie waga ruszyła powoli w dół a była stagnacja i zdecydowanie lepiej przed lustrem to wygląda, brzuch mniejszy ale dalej walka z pozostałą skórą - coś z tym u mnie nie tak. Kocham swoje cycki za to znaczy klatkę, prążki takie, że z początku się przestraszyłem. :lol: Lepiej jeść mniej a częściej, lepszy metabolizm i wypróżnianie no i nie lubię się nażreć - długo trzeba czekać na przypływ mocy.

Odnośnik do komentarza

Spróbuje Ci to wytłumaczyć na przykladzie, bo widzę, ze podstawowych rzeczy nie ogarniasz:

jak np. szukałbys porady, w co zainwestować swoje oszczędności, to prędzej posłuchasz profesora czy studenta ekonomii?

To sie nazywa "autorytet"- zdobywa sie go np. osiągnięciami w danej dziedzinie, i tak to juz jest, ze ludzie cześciej słuchają autorytetow (co np. chetnie wykorzystują marketingowcy). Dziwi mnie, ze Cię to dziwi.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Spróbuje Ci to wytłumaczyć na przykladzie, bo widzę, ze podstawowych rzeczy nie ogarniasz:

jak np. szukałbys porady, w co zainwestować swoje oszczędności, to prędzej posłuchasz profesora czy studenta ekonomii?

To sie nazywa "autorytet"- zdobywa sie go np. osiągnięciami w danej dziedzinie, i tak to juz jest, ze ludzie cześciej słuchają autorytetow (co np. chetnie wykorzystują marketingowcy). Dziwi mnie, ze Cię to dziwi.

 

Tylko typie akurat ten sport wychodzi poza wszelkie ramy. Nie ma idealnego schematu. Ty powiesz ze zle wykonuje cwiczenie bo autorytet Ci tak powiedzial ale to ze w danym momencie czuje ten miesien ktory ma pracowac to juz inna para kaloszy. To samo jest z odzywianiem. Ja juz swoje nawyki mam i dzialaja, wiec co Ci mowi Twoj autorytet?

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Przeciez czestotliwosc zarcia zalezy od wytrenowania organizmu. Chyba kazdy kto jadł normalnie a potem przestawial sie na 5 posiłków jadł na siłe co nie? No a teraz chodzi głodny jak nie zje o danej porze. Na odwrót tez to działa. Poza tym są rózni ludzie i kazdy inaczej moze opier.dolic , mój brat cioteczny kiedys sie zalozylismy i oje.bał 3 kebaby jeden po drugim gdzie ja po jednym jestem pełen. Ja nie zjem na raz wiecej niz 100g ryzu/400g ziemniorów plus mięcho. No nie dam rady. Nie ma jedynej uniwersalnej opcji. 

Odnośnik do komentarza

akurat ten sport wychodzi poza wszelkie ramy.

Rzeczywiscie- to jedyny sport na swiecie, w ktorym chodzi o trenowanie miesni, a sukces zalezy w duzej mierze od zindywidualizowanego treningu i diety wspartej odpowiednimi suplementami. Z kazdym kolejnym postem rosnie moj szacunek do Ciebie- to wspaniale, ze dzieki internetowi tacy amatorzy jak ja moga sie ogrzac kagankiem wiedzy ekspertow takich jak Ty. Dziekuje. Naprawde.

A kto jest w takim razie Twoim autorytetem w dziedzinie treningu i odżywiania?

Od teraz Kobik. Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...