Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Polecacie jakiś kompleks witamin, tak, żeby nie dać się złamać jesienno-zimowej aurze? Mam dość łykania co 3-4 dni gripexu na noc, bo czuję, że coś mnie bierze. Obecnie biorę tran, może warto do tego coś jeszcze dorzucić? 

 

Druga sprawa, to rozważam zakup białka jeszcze w tym roku. Wpadło mi w oko to:

 

1)https://sklep.kfd.pl/scitec-100-whey-protein-professional-2350g-p-2947.html; 

 

albo 

 

2)https://sklep.kfd.pl/uns-classic-beef-2000g-wolowe-p-3898.html; 

 

albo 

 

3)https://sklep.kfd.pl/dorian-yates-tempro-2250g-rewelacja-p-1669.html

 

Może macie jakieś inne propozycję dobrego białka? Nie chcę kupować żadnego gówna, i tak raczej traktowałbym je jako uzupełnienie diety, a nie używał codziennie.

Odnośnik do komentarza

Juz ci tlumaczylem ze niekoniecznie. Ja mam alfe ale uwazam ze jest lepsza od mercedesa.

 

No w sumie oprocz tego ze drozsze auto ma lepszej jakosci czesci, wygluszenie, elememty wnetrza , wygodniejsze, lepsze blachy i cala reszte ktora wchodzi w sklad roznicy w cenie to tak jak ty uwazam ze cos co jest drozsze nie ma prawa byc lepsze od tego co jest tanie

W sumie to tylko proszek a jak juz mowiles organizm nie jest magicznym czyms ze odroznia weglowodany proste od zlozonych ich jakosc , nie rozroznia aminokwasow w bialkach itd. Proszek to proszek a jedzenie to jedzenie. Roznicy ie ma wazne ze kalorie sie zgadzaja przeciez

Odnośnik do komentarza

Wcinam ~2g białka na kg masy ciała z bardzo różnych źródeł (mięso, jaja, czekolada itp.), więc aminogram wpc, które zjadam z corn flakesami w ilości 50g co 2/3 dni jest strasznie mało znaczący. Nic by mi to nie dało jakbym sobie kupił dwa razy droższe białko. Kreatynę też biorę najtańszą, bo daje takie same efekty co to hiper dooper droższe kreatyny.

Odnośnik do komentarza

Wcinam ~2g białka na kg masy ciała z bardzo różnych źródeł (mięso, jaja, czekolada itp.), więc aminogram wpc, które zjadam z corn flakesami w ilości 50g co 2/3 dni jest strasznie mało znaczący. Nic by mi to nie dało jakbym sobie kupił dwa razy droższe białko. Kreatynę też biorę najtańszą, bo daje takie same efekty co to hiper dooper droższe kreatyny.

No ale kreatyna to kreatyna , i niekoniecznie daje takie same efekty bo w tych drozszych masz przewaznie dodatki substancji zwiekszajacych wydolnosc czy efektywnosc treningu. Co nie zmienia faktu ze tutaj kreatyna jest najwazniejsza tak czy siak i w tym przypadku placenie wiecej za jakies duperele nie jest jakos wskazane , ale bialko to jednak troche bardziej skomplikowana wbrew pozorom odzywka. Tutaj juz wahania jesli chodzi o aminogram sa duze i sa jednak znaczace.

 

Bialko z czekolady? Ty mowisz powaznie czy to troling?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...