Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Rob jak uwazasz , taka podpowiedz tylko ze te 1,8 czy 2g bialka na kmc przyjelo sie raczej zeby jesc z pelnym aminogramem czyli jednak typu wlasnie mieso, jaja. W czekoladzie w calej tabliczce masz jakies 4 g bialka w dodatku strasznie chu.jowej jakosc bo glownie z mleka i troche kakao.

 

Takze jednak zwracalbym na to uwage jesli jesz czekolade kosztem chyba najlepszego bialka dla czlowieka czyli jajec. To sa detale ale wierz mi ze w tym sporcie aprawde detale czesto graja istotna role, sam wiem po sobie bo mam dluzszy staz a z wygladem bywalo roznie kiedy nie dbalo sie o wlasnie detale ;)

 

No ale wiadomo jak tu nie zjesc pysznej czekoladki zamiast nedznego jajca na twardo. Chyba ze mowimy o czekoladach typu 85% kakao tam juz jest inna gadka nawet myslalem o wlaczeniu do dietki ze wzgledu na wysoka zawartosc magnezu ale jednak inwestuje w nasiona kakowca.

 

Ostatnio kupilem sobie bo nie wytrzymalem kitkata o smaku masla orzechowego. O (pipi) jakie dobre :obama:

Odnośnik do komentarza

Badania pokazują, że białko z ryżu(xd) daje takie same efekty co białko z serwatki. Pozamiatane :walec:

 

 

Ostatnio kupilem sobie bo nie wytrzymalem kitkata o smaku masla orzechowego. O (pipi) jakie dobre :obama:

 

 

Zaczyna się od Snickersa, później nie możesz wytrzymać i lecisz po Kitkata, później całe dnie myślisz o czekoladach, a może jakiegoś wertehrs original by zjeść jednego albo pięć i może żelki do tego. Się śmiejesz z IIFYM, ale to nie taka łatwa sprawa wliczyć 4 kostki czekolady i nie zjeść całej tabliczki na raz :/

Odnośnik do komentarza

Badania pokazują, że białko z ryżu(xd) daje takie same efekty co białko z serwatki. Pozamiatane :walec:

 

 

 

Ostatnio kupilem sobie bo nie wytrzymalem kitkata o smaku masla orzechowego. O (pipi) jakie dobre :obama:

 

 

 

Zaczyna się od Snickersa, później nie możesz wytrzymać i lecisz po Kitkata, później całe dnie myślisz o czekoladach, a może jakiegoś wertehrs original by zjeść jednego albo pięć i może żelki do tego. Się śmiejesz z IIFYM, ale to nie taka łatwa sprawa wliczyć 4 kostki czekolady i nie zjeść całej tabliczki na raz :/

Ale ja sie nie smieje jesli tak robisz to szacun bo dla mnie to byloby niewykonalne. Zjesc 3 tabliczki czeko, zjesc jednego dzypsa, nie zjesc calej blachy ciasta tylko kawalek. IMPOZIBLE!

 

Dlatego jednak tego nie robie a jak robie to bardzo rzadko bo jednak jak juz kiedys pisalismy cukier uzaleznia mocno psychicznie. Jak nie jesz to i ci sie nie chce ale jak sprobujesz to potem mozna kilka dni tak leciec. Kiedys sam tak mialem ze jak zjadlem w nocy po przebudzeniu zalozmy batonik to potem sie budzilem kilka dni i ni chu.ja nie zasnalbym jakby nie przegryzl. Dlatego lepiej zappbiegac niz leczyc

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wcześniej tak piłem, bo miałem imprezy w jelitach. Teraz chciałem wypić na raz z kreatyną, ale tak śmierdzi, że myślę że się zepsuło i póki co nie biorę, myślę czy nie wyrzucić. Amino Power L-Arginine SFD. Następnym razem chyba cytrulinę wezmę.

Tak śmierdzi bo to zhydrolizowany aminokwas,czyli wstępnie strawiony by szybko się wchłaniał.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...