Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może czy idzie jakiegoś mocnego preworkouta obecnie dostać? W sumie po za tymi opartymi o geranium nic mnie nie kopało.

Cannibal Riot z 1,3 i dmha.

 

 

Serio jest taka potrzeba w lato na przyklad?

Hiperwitaminoza czasem gorsza od niedoboru

Ja odczuwam znaczną poprawę w funkcjonowaniu tarczycy, odkąd regularnie suplementuje d3 i podporządkowałem dietę.

 

Chłopy, a Wy bierzecie samą d3? Dużo się naczytałem, że o wiele lepsza jest ta MK2.

 

No ta z KFD ma K2 MK 7

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mąka kokosowa strasznie chłonie wilgoć/wodę. Trzeba uważać bo może się zrobić niesmaczna breja. Kiedyś tak owsiankę załatwiłem. Wystarczyło troszkę mąki kokosowej i wyszło obrzydlistwo. Musisz metodą prób i błędów sprawdzić jak już ją chcesz dodawać. Chociaż nie wiem czy nie lepiej zmiksować kaszę jaglaną, do tego białko i co tam lubisz. Tylko mi z kolei kasza też nie smakuje :P.

Odnośnik do komentarza

Mąka kokosowa strasznie chłonie wilgoć/wodę. Trzeba uważać bo może się zrobić niesmaczna breja. Kiedyś tak owsiankę załatwiłem. Wystarczyło troszkę mąki kokosowej i wyszło obrzydlistwo. Musisz metodą prób i błędów sprawdzić jak już ją chcesz dodawać. Chociaż nie wiem czy nie lepiej zmiksować kaszę jaglaną, do tego białko i co tam lubisz. Tylko mi z kolei kasza też nie smakuje :P.

 

No mi kasza też słabo podchodzi, skoro mówisz, że robi się breja to chyba sobie daruję.

 

Plugawemu chyba chodzi o podbicie tłuszczu, więc może do takiego szejka po prostu garść orzechów zagryźć.

 

Chciałem węgle podbić w gainerze, ale zanim sprawdziłem jakie to ma makrosy to zapytałem na forum. Nie wiedziałem, że to tyle tłuszczu ma a mniej węgli.

Domowy gainer z samymi płatkami już mi się nudzi a i więcej kcal bym chciał w nim mieć.

Odnośnik do komentarza

Węgle z diety to poezja.Po treningu żelki,suszone owoce lub owoce.W ciągu dnia wafle kukurydziane(Lidl) czy ryżowe(mają średni indeks),a tak to klasyk.Kasza gryczana biała nie prażona,brązowy makaron,basmati/czarny ryż,amaratus.Można tez robić pancake z płatków,nasion chia i podbijać cynamonem,białkiem cookies i skrobią z tapioki.

Odnośnik do komentarza

A zagryźć garścią rodzynek, albo suszonymi owocami? Nie myślałeś o gainerze też? Gainerator ma spoko węgle.

 

Gaineratora to mi Litwin polecał kiedyś, ale białko piję głównie dla smaku bo lepiej smakuje niż gainer i nie zawsze dorzucę te płatki owsiane do niego. Pójdę dzisiaj do kafulandu to kupie suszone owoce :P

 

Węgle z diety to poezja.Po treningu żelki,suszone owoce lub owoce.W ciągu dnia wafle kukurydziane(Lidl) czy ryżowe(mają średni indeks),a tak to klasyk.Kasza gryczana biała nie prażona,brązowy makaron,basmati/czarny ryż,amaratus.Można tez robić pancake z płatków,nasion chia i podbijać cynamonem,białkiem cookies i skrobią z tapioki.

 

Przy żelkach to trzeba zwrócić uwagę, żeby miały żelatynę wieprzową no nie? Widziałem, że nie każde je mają jak przeglądam skład. Z tego co wymieniłeś to tylko ryż basmanti jem z przyjemnością, a z kaszy to tą ciemną praożoną jak już. Może trzeba się przestawić smakowo. W necie znajdę przepis na te pancake'i? Ostatnio to często jem na śniadanie jajecznicę z płatkami owsianymi i miodem+kropla aromatu waniliowego i mi to podchodzi.

Mi tam daktyle pasują. Czy do owsianki czy do jakiegoś mixa. Z mąki kokosowej to ciężko coś zrobić. Naleśniki próbowałem kiedyś i rozpadają się, nawet jak wyjdą to i tak są niedobre :P.

 

To porzucam pomysł dowalenia tej mąki kokosowej, mimo że piszą, że jest zdrowsza od zwykłej.

 

Do 68kg dobiłem tylko jak się skupiłem na węglach złożonych, odpowiedniej ilości białka i ćwiczeniach z dużym obciążeniem, wpier.dalanie czekolad (węgli prostych) między posiłkami nie odkłada się u mnie w widoczny sposób bo już to sprawdzałem, to było coś w stylu diety na pyzach XD

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Pancake made by Litwin ;)

 

-100 gram płatków(niebieskich z biedry) i 20 gram nasion chia zalanych wrzątkiem.

- jak nasiąkną dosypujemy cynamon i 40 gram białka(ja preferuje cookies)

 

Tak wymieszane,wrzucamy na rozgrzany olej koksowy w postaci małych"bobków".Zmniejszamy gaz na najmniejszy możliwy i tak jedną stronę robimy z 10 min,obracamy i rozpłaszaczamy placka,druga strona też 10 min i mamy jeden posiłek.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...