Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Robię sobie listę  stałej suplementacji na przyszły rok. Coś doradzacie?

1)Glutamina- głównie ze względów na jej właściwości prozdrowotne, podobno pomaga uniknąć przeziębień, a te mnie zawsze męczą od listopada do marca. No to bym to brał, na przykład tę: http://www.sfd.pl/sklep/FitWhey_L-Glutamine-opis35690.html#wartosci

 

Jakbym brał 15 gram dziennie, to by mi starczyło na ponad miesiąc, chyba niezły deal, prawda? 

 

2)Cynk- najtańszy jaki się da z apteki, żeby maksymalnie podwyższać testosteron w sposób naturalny.

 

3)Chrom- również najtańszy jaki się da, żeby wyhamować z apetytem na słodkie. Być może dopiero w okresie redukcji zacznę używać.

 

4)Tran-no wiadomo.

 

5)Magnez z witaminą B6- żeby mnie żadne skurcze nie łykały, bo piję coraz więcej kawy.

 

6)Multiwitaminę.

 

7)Myślę o jakimś białku, pan Jacek Bilczyński poleca jak najtańsze, ale jaką mam pewność, że do danego pudełka nie nasypią mi jakiegoś gruzu? Polecacie jakąś bezpieczną, sprawdzoną firmę? Rzeczywiście nie ma co się bać, należy brać najtańszy koncentrat, który pasuje nam smakowo?

 

8)BCAA- jak zacznę redukcję w lutym/marcu, to od początku suplementować się BCAA?

Edytowane przez WiekszyZiemniak
Odnośnik do komentarza

Jak chodzi o białko to DaCosta wstawiał filmik w którym mówi o badaniach, że białko z serwatki i białko z ryżu dają takie same efekty, więc wybierając białko nie byłbym zbyt rozrzutny. No ale, zaraz Kabi przybiegnie i będzie krzyczał, że białko za mniej niż stówa za pół kilo to syf, ale nie słuchaj go. Ja biorę z all nutrition i żyję. Co prawda jelita mi umierają, ale do czterdziestki dożyję, mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Jak chodzi o białko to DaCosta wstawiał filmik w którym mówi o badaniach, że białko z serwatki i białko z ryżu dają takie same efekty, więc wybierając białko nie byłbym zbyt rozrzutny. No ale, zaraz Kabi przybiegnie i będzie krzyczał, że białko za mniej niż stówa za pół kilo to syf, ale nie słuchaj go. Ja biorę z all nutrition i żyję. Co prawda jelita mi umierają, ale do czterdziestki dożyję, mam nadzieję.

Bo to jest syf :potter:

Odnośnik do komentarza

 

Przepłacać za białko xD - myślałem, że to już dawno obalone. Ale widzę, że jak za stówkię to jest proch prosto od chemików z Hogwartu

Litości,białko,chemia?Serio?Nie wyobrażam sobie żreć normalnego posiłku zaraz po nogach.

Ale gdzie napisalem ze mam cos do bialka. Chodzi mi o to ze to za stowke jest takie samo jak to za 4 dyszki.

 

Kanabis mowil ze taki Peak jest whuy lepszy od wszystkiego bo pucha 2.2kg za ponad 150zl to jskosciowy killer ale nie powtorzyl tego jak Peak zaczal np. wypuszczac swoje bialko w workach 1kg za 69zl. xD

 

Krupek sle ile jem tego nabialu to tez wiesz lepiej ode mnie? Jak zle moze na mnie dzialac jeden twarog na tydzien czy 50ml mleka dodanego do dwoch plackow owsianych na przestrzeni 7 dni?

Wiesz co to dieta zbilansowana? Jedz mieso 4 dziennie przez 7 dni, na pewno bedziesz zdrowszy xD

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie ze powtorze. 69zl to i tak nie 49zl.

 

To i tak prawie polowe drozej niz garazowe bialko kfd.

 

Zreszta dla mnie to i gruz spod sciany mozecie jesc jak wam sie podoba. Kazdy ma inne podejscie, u kobika na chacie pewnie pod ps4 podpieta full hd manta a w garazu fiat marea bo nie jest frajer i za marke nie placi. Wole wziac sprawdzone produkty, peak, trec whey, fitmaxa czy opyimum whey. Wy tam jedzcie na czym chcecie, kazdy ma prawo robic jak uwaza.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

TFIE DYSZKI ROZNICY TFIE DYSZKI DILBREJKER OJACIEKRECE

 

Kur.wa jakby to bylo dwie dyszki przy 480 i 500 xD

 

 

40% drozsze, to tak jakby tv kupic za 2000k i 2800k.

 

Koniec tematu jedz ten prowit dla swin od kfd , ja sie spinac o to nie zamierzam.

Ale jak bedzie afera jak z sfd ze wyjdzie ze 20% waszego wpc to izolat soi to bede kur.wa pierwszy ktory bedzie o tym trabil wszem i wobec :D

Odnośnik do komentarza

Ok mozesz to juz zrobic samemu. Wziac probke i zbadac. Oficjalnie kfd ma wyyebane na wyniki bo wiedza co sprzedaja. Ale ok. No i wciaz czekam na jakis filmik jak sztab specow z treca dlubie przy bialku.

 

Poza tym to taki sam dodatek jak kazdy supel. Bialko 150 czy 40zl nie zrobi roboty bez diety, treningu i snu. Tu chyba sie gurwa zgodzisz?

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...