Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.google.com/url?q=http://kalorynka.pl/porady/216/L-karnityna-Dziala-Czy-warto-ja-stosowac-.aspx&sa=U&ei=5IJEUo_kC8qRtQaNiIG4Dw&ved=0CBsQFjAA&usg=AFQjCNHvGGvXF8fIL33Ho0-cK7oVvIv_BA

 

pierwsze lepsze z brzegu o karnitynie

w sumie chyba więcej jest artykułów, że nie działa, niż że działa 

 

z badaniami dotyczącymi wątpliwej skuteczności środków jest ten problem, że często ciężko sprawdzić, czy były robione rzetelnie i nie na zamówienie

 

można łykać, ale w sumie można też fajnie schudnąć bez tego

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

mnie zawsze zastanawia po co typom tak do 90kg białko?

przecież dostarczyc te ~180g białka w pożywieniu to nie jest jakiś specjalny wyczyn i sam wyrabiam tą normę bez większych problemów, a wydaje mi się (choc oczywiscie jako żółtodziób moge sie mylic) że to białko jest bardziej wartosciowe i ekonomiczne od kupowania odżywek białkowych.

Odnośnik do komentarza

No też mi się właśnie wydawało, że trochę podkoloryzowane jest z tą l-glutaminą. Kupować na razie i tak nie zamierzałem, ale byłem ciekawy Waszej opinii, co by w najwyżej w przyszłości spróbować.

 

@maciucha.

 

Weź pod uwagę, że odżywka białkowa est bardziej przystępna pod względem spożywania. Niektórym po godz. 20 się już nie chce jeść, a tak to sobie koktajl łykną ;)

Odnośnik do komentarza

Nie kazdy konczy szkole o godz 13 by potem moc ladowac w siebie przez 9 godz zarcie a powyzej 4k kcal juz trzeba sie troche narobic.

Taki proch w postaci gainera/bialka to przede wszystkim wygoda, bo zrobisz to sobie w 2 min w pracy i makro sie zgadzaja :]

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Mnie nie ale makro sie zgadza XD

Ja ostatnio mam wir w brzuchu, jak zaczalem mase to wszystko we mnie wchodzi w chorych ilosciach.

Jak moje zapotrzebowanie wynosi ok 2900kcal tak laduje w siebie po 3500-3800kcal i musze chodzic spac ok 22 bo ok 0;00 zaczyna mnie ssac :F
Ps. Aktualnie mam chyba tylko bialko.

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

I generalnie taki gainer/białko syci jak normalny posiłek?

 

Żaden proch nie jest dla organizmu tym co żarcie.

 

A z poprzednim twoim postem to zgadzam sie w 100%. Koktaile tylko dla heavyweight i pracoholików ;)

 

Chociaz jak przypomne sobie moje koktajle z syntraxa to aż slinka cieknie takie były w smaku :)

Odnośnik do komentarza

ja potrzebuje cos na zapierdalanie. Boks 2xtyg plus silka. mialo byc 3xtyg ale daje rade max 2, po wiecej sie zwyczajnie bo ludzku nie chce. chuy tam z masą, kompleksow nie mam, tylko chodzi mi o cos, co by wspomoglo regeneracje. witaminy biore, jak kasa jest, to laduje bcaa i bialko. cos jeszcze?


Spartakusie?

 

 

ps. nie chce zadnych boosterow bo mnie straszy po tym, lapy sie trzesa, serducho nawala, a w glowie biorą góre pesymistyczne mysli.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

kurde panowie jest moc, kupilem na probe jabko od KFD na probe. Nie wiem co oni mi przyslali w puszcze ale po tygodniu brania bije swoje wszystkie rekordy i to calkiem kurde niezle (wyciskanie hantli, przed 33kg na strone 4 max powtorzenia - obecnie 36 kg na strone i 6 powtorzen). Na chwile obecna najlepiej zainwestowane ~38zl w suple w mojej calej przygodzie z silka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...