Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Noname? haha dobre, serio. Nie no, lepiej kup activlab - firemke która jest do bani i ma suple w Tesco. Suple z KFD są Polskie, wiesz co wpierdylasz bo są robione badania na nich. To co w składzie na opakowaniu = jest w prochu ale jak wolisz. Widzę argument jakich wielu "bo znana firma i fajne pudełko"

Odnośnik do komentarza

Są nawet podobno tańsze niż koszty produkcji wpc xD

 

ogólnie beke mam z takich firm jak kfd i sfd odkąd nie dostałem propozycji tworzenia takich białek i tabsów. Zaproponowano mi dystrybucje. Wygląda to tak

dajesz hajs, piszesz co chcesz na opakowaniu, jaka ma mieć nazwe i tyle. I ile tego sztuk ma być. Najsmieszniejsze było tez że bez problemu można tam dodawac jakies certyfikaty, gwarancje i badania.

 

Chcesz tabsy na kofeinie o nazwie metapetarda. Żaden problem, napisza ci na opakowaniu co chcesz. Bylebys zamówił ponad 1000 sztuk takiego produktu.

A co tak naprawde dają za substancje bóg jeden wie.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Po białku się nie rośnie. Kolejne bzdety i mity i ludzie naiwni, że jak koksik ładnie prezentuje pudełko to "o (pipi)a bedę taki jak on" - taa.. no chyba, że to ironia to ok.

 

Znana i ceniona marka hitec też zaliczyła babola i gdyby tak głębiej sprawdzać te pseudo koncerny to wszystko jest do bani.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

@Andreal Ten Trec wychodzi stosunkowo bardzo tanio, tylko jak z jakością? Rozumiem, że nie polecałbyś czegoś co jest słabo przyswajalne etc.

 

@wronerro Przeglądałem to co oferuje Bio-Tech i fajne mają zestawy.

 

Na pewno wybiore coś z tego co zaproponowaliście a odpuszczę sobie Bodymaxa i Olimpa (tego ostatniego przynajmniej na jakiś czas). Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...