Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Bo w większości mają zwiększone dawki co jest i tak do dupy bo nadmiar witamin szkodzi nie mniej niz ich niedobór. Przyswajalnośc witamin to mit bo wszystkie wchodzą tak samo , różnica jest tylko w minerałach. Ja jade na wiaminach z biedronki i jest ok.

 

Nie jest to mit. Ale ogolnie z tego wszystkiego przy dobrych wiatrach przyswaja sie max 20%.

Chcesz przyswajalnych witamin - jedz warzywa.

Odnośnik do komentarza

Mieliście doświadczenie z tym? Dziadostwo, czy nie?

 

316187e506374bff9a4ded913eb5c0f1.jpg

activlab_bca_xtra.jpg

 

Kupiłem, żebyście wy nie musieli. BCAA o smaku grejfruta kwaśne. Niespecjalnie dobre. No ale pół litra dziennie można się przemóc. Białko tragedia. Smak wanilii jest bardzo dobry, ale rozpuszczalność to paranoja. Merdam łyżką w szejkerze i potem sie nim natrzepię i dalej w uj grudek na ściankach a na powierzchni kożuch z piany i nierozpuszczonego białka. Nie kupujcie, szkoda pieniędzy, bo za dużo się marnuje. 

Odnośnik do komentarza

Raczej z niedoboru witaminy B12, nie ma sie seledynowych ;)

Przykro mi ale głupotki gadasz ;) Dziwne gdybym nie miał takich sików a po suplementacji vitaplus sport zaczęłem mieć inny kolor siusiek i wątpie żebym wtedy miał niedobór jakiejkolwiek witaminy.

 

Słyszałem że właśnie nadmiar nie niedobór którejs witaminy powoduje takie zabarwienie sików, ale oczywiście to niegroźne

qjot, 90% bcaa ma ch.ujowy smak, poza tym piszesz że smak grejpfruta jest kwaśny, no offence ale na jaki liczyłeś? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

qjot, 90% bcaa ma ch.ujowy smak, poza tym piszesz że smak grejpfruta jest kwaśny, no offence ale na jaki liczyłeś? ;)

 

 

Kwaśny, ale bez smaku grejfruta. Cierpki, ale wciąż ma posmak proszku, nie cytrusa. Inne smaki może lepsze, cytryna chyba najbardziej neutralna, bo można przecież wcisnąć trochę prawdziwej dla smaku.

Odnośnik do komentarza

Z mlekiem oczywiście. W smaku bardzo dobre, tylko nie rozpuszcza się. Może spróbuję je jakoś przez sitko siać, albo stopniowo rozpuszczać, bo wsypuję od razu 4 miarki i ze 250ml mleka prosto z lodówki (temperatura też może robić różnicę).

 

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Z mlekiem oczywiście. W smaku bardzo dobre, tylko nie rozpuszcza się. Może spróbuję je jakoś przez sitko siać, albo stopniowo rozpuszczać, bo wsypuję od razu 4 miarki i ze 250ml mleka prosto z lodówki (temperatura też może robić różnicę).

Te droższe białka nie mają problemu i z mlekiem z lodówki, to samo jesli chodzi o smak smakują świetnie nawet z wodą. Ale tańsze już jesli chodzi o temperature gorzej sobie radzą z rozpuszczalnością. Najlepiej w temp pokojowej, no i oczywiście w szejkerze ;)

Odnośnik do komentarza

Tez wole z mlekiem, jedna szklanka czy dwie wiele nie zmienia, ale jak ktos ma problemy z laktoza sa do kupienia lakto free produkty. Co ciekawe, takie mleko jest slodsze od zwyklego. Mi bardziej smakuje i sam je kupuje juz od jakiegos czasu z tego powodu.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...