Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

 

A mi co polecacie do jedzenia? Mój trening: praca w hurtowni, czasami po 96 brzuszków albo jakieś ruchy ręką z hantelkiem po 30 razy. Rozważam zakup jakiegoś taniego drążka. Pytanie poważne. Od dziesięciu lat nie umiem przytyć ani kilograma.

Napisz co jesz w ciągu dnia.

 

 

 

Teraz jakieś góvno, wcześniej różne rzeczy, na obiad najczęściej kurczaka z ryżem i sosem Knorr ze słoika i sokiem marchewkowym albo spaghetti bolognese z jakimś tanim mięskiem i sosem ze słoika i sokiem marchewkowym, poza tym chleb z jakimiś rzeczami, ser, twaróg, tuńczyk, jakaś tańsza rybka, pasztet, keczup, jajka, masło orzechowe, dużo herbaty. To tak mniej więcej.

Odnośnik do komentarza

Napisz ile posiłków dziennie jesz, bo jajecznica na śniadania, kartofle z kurczakiem na obiad i tuńczyk na kolacje, to za mało, zwłaszcza jeżeli masz szybką przemianę materii.

 

Przykładowo, co dziś zjadłeś i co masz zamiar jeszcze wszamać do wieczora.

PS. Podaj jeszcze wzrost, wagę i czy ciężko pracujesz fizycznie.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

 

Wiadomo. Ale błazny typu litwin czy kazub musza sie przyje.bać aby przyje.bać.

 

Bo mnie po prostu nie lubią w dodatku nie mają jaj żeby przyznać racje.

 

ty yebany żałosny s(pipi)iały hipokryto. dopiero co sie spuszczałeś o słabe węglowodany i kazałeś mi się edukować a teraz wiadomo zayebany przydupasie ? ty huyu na rope.

 

 

 

 

ogóreczku gadaj narazie z jetim i zaraz dojdziemy do jakichś wniosków. ale powód jest pewnie zawsze ten sam - ZA MAŁO JESZ.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Mój trening: praca w hurtowni, czasami po 96 brzuszków albo jakieś ruchy ręką z hantelkiem po 30 razy. Rozważam zakup jakiegoś taniego drążka. Pytanie poważne. Od dziesięciu lat nie umiem przytyć ani kilograma.

 

 

Jeżeli chcesz przytyć to te brzuszki i hantelki Ci tylko przeszkadzają. Powinieneś robić coś w stylu SS, podstawowe ćwiczenia, dużo serii ale mało powtórzeń i duże obciążenia, bez zbędnego spalania kalorii i męczenia się. Jeżeli policzysz ile jedzenia potrzebujesz, dodasz kilka setek kalorii to urośniesz nawet bez ćwiczeń jeżeli praca jest chociaż trochę fizyczna.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiadomo. Ale błazny typu litwin czy kazub musza sie przyje.bać aby przyje.bać.

 

Bo mnie po prostu nie lubią w dodatku nie mają jaj żeby przyznać racje.

 

ty yebany żałosny s(pipi)iały hipokryto. dopiero co sie spuszczałeś o słabe węglowodany i kazałeś mi się edukować a teraz wiadomo zayebany przydupasie ? ty huyu na rope.

 

 

 

 

ogóreczku gadaj narazie z jetim i zaraz dojdziemy do jakichś wniosków. ale powód jest pewnie zawsze ten sam - ZA MAŁO JESZ.

 

 

Teraz gadaj z jetim a do mnie sie przypyerdalałeś jak pisałem o ryżu ty konusie zayebany przydupasie, yeti sie odezwał i zamknełeś dupe lamusie, cioto remizowa bez swojego zdania xD

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Haha, nawet lekko się uśmiałem.

 

Na naszym poziomie to bez znaczenie czy węglę będą z kartofli, ryżu, chleba razowego, czy owsianych. Tu jakieś kłótnie o brązowy, biały czy chvj wie jaki ryż. Trzeba ciężki i systematycznie ćwiczyć, jeść dużo, ale czysto i efekty będą, a czy wy po treningu zjecie 100g ryżu białego, brązowego czy owsianych, to mało istotne.

 

Liti jak sie do tego odniesiesz?

Kiedy ja napisałem słowo "ryż" leciałeś nadymany jak majty grubej dziw.ki żeby mi tłumaczyć jaki to ryż jest ch.ujowy. No napisz yetiemu że sie myli tak jak mi , na co czekasz? Zapal z dyńki światło w pokoju i przetłumacz koledze

Odnośnik do komentarza

 

Liti jak sie do tego odniesiesz?

Kiedy ja napisałem słowo "ryż" leciałeś nadymany jak majty grubej dziw.ki żeby mi tłumaczyć jaki to ryż jest ch.ujowy. No napisz yetiemu że sie myli tak jak mi , na co czekasz? Zapal z dyńki światło w pokoju i przetłumacz koledze

 

 

opyerdol jeszcze lache jetiemu moze pozwoli ci potrzymać za kieszeń

 

 

 

Napisz co mi jeszcze zrobisz jednostrzałowcu prosze?

 

pozwole ci na tego jednego strzała i lepiej żeby to był twój złoty strzał, najlepszy w twoim smutnym jak pizda życiu, bo potem dopadne cie i zniszcze. przeliteruj słowo zniszcze

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

A ciebie jak litwin zapina kazubek? Staje na taborecie jak cie bierze od tyłu? Wytłumacz kolegom


 

 

Liti jak sie do tego odniesiesz?

Kiedy ja napisałem słowo "ryż" leciałeś nadymany jak majty grubej dziw.ki żeby mi tłumaczyć jaki to ryż jest ch.ujowy. No napisz yetiemu że sie myli tak jak mi , na co czekasz? Zapal z dyńki światło w pokoju i przetłumacz koledze

 

 

opyerdol jeszcze lache jetiemu moze pozwoli ci potrzymać za kieszeń

 

 

 

Napisz co mi jeszcze zrobisz jednostrzałowcu prosze?

 

pozwole ci na tego jednego strzała i lepiej żeby to był twój złoty strzał, najlepszy w twoim smutnym jak pizda życiu, bo potem dopadne cie i zniszcze. przeliteruj słowo zniszcze

 

 

Z N I Ż DŻ E

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

jakbyś nie zauważył ćwoku, to nie wspieram się jego wypowiedzia, nie hejtuje i nie propsuje, tylko gram na siebie. nie potrzebuje tu przyzwoitek w trudnych momentach. w przeciwieństwie do ciebie tchorzliwa ci,po nie szukam posiłków szukając kolegów 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Wspierasz palancie, pamietam jak chciałeś ze mnie zrobić durnia i żebym ci wytłumaczył co to jest struktura chemiczna, wytłumaczyłem, wygooglowałeś trudne słówka i zwiesiłeś lepe , tak samo chciałeś mnie ośmieszyć z koranem w temacie religia. Ale znów nie wyszło , teraz du.pa cie piecze bo to co pisze w tym temacie to prawda, prawdą jest że ryż czy inne żarcie jest lepsze od gainiera, ty próbujesz doszukac sie razem ze swoim smerfem osiłkiem litwinem moich błędów, to smutne. A za każdym razem robisz z siebie debila, tak jak wtedy w religii kiedy to o wielki pan i władca rzepaku ze swoim trójzebem w postaci wideł wie że kanabis na bank nie czytał koranu, wstawiłem zdjęcie, jestes takim lamusem że nawet nie przyznałeś sie wtedy do błedu. Jesteś zerem, teraz ośmieszasz sie bo nawet idź stąd poprawnie nie potrafisz napisać. Jesteś żałosnym randomem który sie wozi jak dzyndzel na piź.dzie bo był na zlocie. jedyne na co sie nadajesz to na przetworzenie na nawóz pod swoją stodołe gamoniu. Do mnie sie doyebałeś , do kazdego słowa, każdego, przeliteruj każdego ćmoku. Wpadł yeti i zamknełes dupencje i jeszcze mu przytaknełeś. To smutne, jestes taki malutki, tak jak twój michałek. Litwin wogóle chyba sie powiesił na żyrandolu bo nie pisze. O ile dosięgnął. Podsumowując. BEKA Z CIEBIE

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Wspierasz palancie, pamietam jak chciałeś ze mnie zrobić durnia i żebym ci wytłumaczył co to jest struktura chemiczna, wytłumaczyłem, wygooglowałeś trudne słówka i zwiesiłeś lepe , tak samo chciałeś mnie ośmieszyć z koranem w temacie religia. Ale znów nie wyszło , teraz du.pa cie piecze bo to co pisze w tym temacie to prawda, prawdą jest że ryż czy inne żarcie jest lepsze od gainiera, ty próbujesz doszukac sie razem ze swoim smerfem osiłkiem litwinem moich błędów, to smutne. A za każdym razem robisz z siebie debila, tak jak wtedy w religii kiedy to o wielki pan i władca rzepaku ze swoim trójzebem w postaci wideł wie że kanabis na bank nie czytał koranu, wstawiłem zdjęcie, jestes takim lamusem że nawet nie przyznałeś sie wtedy do błedu. Jesteś zerem, teraz ośmieszasz sie bo nawet idź stąd poprawnie nie potrafisz napisać. Jesteś żałosnym randomem który sie wozi jak dzyndzel na piź.dzie bo był na zlocie. jedyne na co sie nadajesz to na przetworzenie na nawóz pod swoją stodołe gamoniu. Do mnie sie doyebałeś , do kazdego słowa, każdego, przeliteruj każdego ćmoku. Wpadł yeti i zamknełes dupencje i jeszcze mu przytaknełeś. To smutne, jestes taki malutki, tak jak twój michałek. Litwin wogóle chyba sie powiesił na żyrandolu bo nie pisze. O ile dosięgnął. Podsumowując. BEKA Z CIEBIE

Odnośnik do komentarza

 

Haha, nawet lekko się uśmiałem.

 

Na naszym poziomie to bez znaczenie czy węglę będą z kartofli, ryżu, chleba razowego, czy owsianych. Tu jakieś kłótnie o brązowy, biały czy chvj wie jaki ryż. Trzeba ciężki i systematycznie ćwiczyć, jeść dużo, ale czysto i efekty będą, a czy wy po treningu zjecie 100g ryżu białego, brązowego czy owsianych, to mało istotne.

 

Liti jak sie do tego odniesiesz?

Kiedy ja napisałem słowo "ryż" leciałeś nadymany jak majty grubej dziw.ki żeby mi tłumaczyć jaki to ryż jest ch.ujowy. No napisz yetiemu że sie myli tak jak mi , na co czekasz? Zapal z dyńki światło w pokoju i przetłumacz koledze

 

Wybacz że dopiero teraz kabi,forum nie to całe moje życie :/ Yeti nie jest endo wiec może tak sobie pisać,ja musisz patrzeć co jeść to iq ma znaczenie,no i nadal podtrzymuje co napisałem wcześniej,temat był o 8 kg suchego mięśnia do zrobienia,pomijam ze to nie realne,ale jeżeli ktoś ma taki cel to jedyna pora na węgle proste to czas po treningu.

Odnośnik do komentarza

 

dobra zaczekaj (pipi)o bo obieram ziemniaki i wstawiam wode zaraz ci odpisze

 

Dobrze moja dziw.ko na nudne zimowe wieczory. Tylko pamiętaj że woda strukturalna jest inna niż zwykła i ziemniaki się dłużej gotują.

 

Napisał typ który twierdzi że zmiana stanu skupienia to nie zmiana struktury ;) No i nie mógł się doliczyć 500 kcal z 60 gram makaronu i 25 gram tłuszczu.

Odnośnik do komentarza

No dobrze, panowie, ale powoli no, Jeden pisze, że A jest dziwką B, drugi, że B jest dziwką A,

 

To kto jest kim w tym toksycznym związku?

 

Ja pan oni psy

 

 

dobra zaczekaj (pipi)o bo obieram ziemniaki i wstawiam wode zaraz ci odpisze

 

Dobrze moja dziw.ko na nudne zimowe wieczory. Tylko pamiętaj że woda strukturalna jest inna niż zwykła i ziemniaki się dłużej gotują.

 

Napisał typ który twierdzi że zmiana stanu skupienia to nie zmiana struktury ;) No i nie mógł się doliczyć 500 kcal z 60 gram makaronu i 25 gram tłuszczu.

 

 

No panowie jeśli dla litwina 430 to 500 to skoro pisze że ma 168cm wzrostu to ile ma naprawde?

Obstawiam 130cm

Odnośnik do komentarza

Dałeś przykład swej ułomności,bo dopisałem później że różnica minimalna kwestia 9 gram tłuszczu a tobie ile wyszło?

 

 

No 439 kcal to faktycznie skandalicznie dużo się pomyliłęm,7 gram tłuszczu i już masz przekroczone 500 kcal.

 

 

50g makaronu ma ok 170kcal 25 g tłuszczu ok 200kcal. Moge wiedzieć jak ty obliczyłeś tam 439kcal?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...