Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Wspierasz palancie, pamietam jak chciałeś ze mnie zrobić durnia i żebym ci wytłumaczył co to jest struktura chemiczna, wytłumaczyłem, wygooglowałeś trudne słówka i zwiesiłeś lepe , tak samo chciałeś mnie ośmieszyć z koranem w temacie religia. Ale znów nie wyszło , teraz du.pa cie piecze bo to co pisze w tym temacie to prawda, prawdą jest że ryż czy inne żarcie jest lepsze od gainiera, ty próbujesz doszukac sie razem ze swoim smerfem osiłkiem litwinem moich błędów, to smutne. A za każdym razem robisz z siebie debila, tak jak wtedy w religii kiedy to o wielki pan i władca rzepaku ze swoim trójzebem w postaci wideł wie że kanabis na bank nie czytał koranu, wstawiłem zdjęcie, jestes takim lamusem że nawet nie przyznałeś sie wtedy do błedu. Jesteś zerem, teraz ośmieszasz sie bo nawet idź stąd poprawnie nie potrafisz napisać. Jesteś żałosnym randomem który sie wozi jak dzyndzel na piź.dzie bo był na zlocie. jedyne na co sie nadajesz to na przetworzenie na nawóz pod swoją stodołe gamoniu. Do mnie sie doyebałeś , do kazdego słowa, każdego, przeliteruj każdego ćmoku. Wpadł yeti i zamknełes dupencje i jeszcze mu przytaknełeś. To smutne, jestes taki malutki, tak jak twój michałek. Litwin wogóle chyba sie powiesił na żyrandolu bo nie pisze. O ile dosięgnął. Podsumowując. BEKA Z CIEBIE

 

ty chciałes mi udowodnić znajomość książki wstawiając jej zdjęcie i pokazując faka. sory (pipi)a ale jesteś niedoyebany umysłowo w związku z tym i koniec tego tematu. 

 

oczywiście że należy przedkładać normalne jedzenie ponad suplementy. wpisz sobie suplement na wiki ptasi móżdżku. zacytuj mnie, gdzie twierdze, że jest inaczej, albo zamknij dziób. prawdopodobnie upośledzone czytanie ze zrozumieniem znowu uciska ci czaszke.

 

na tą całą wodę strukturalna mam oczywiście głęboko wyebane, nigdzie nie pisałem, ze mam coś wspólnego z tym, więc nie zacieszaj do mnie tylko gadaj z litwinem w tej sprawie. rozumiesz (pipi)a ?

 

jestem tu randomem bo tak twierdzisz ? bo mi sie zaraz znowu pochwalisz wczesniejszą datą rejestracji ? 

po chuy mi sie ciągle pucujesz, było przyjechać buraku a nie skamlesz że poznałem pare osób.

 

przytaknąłem jetiemu ? zobacz (pipi)a że przed jetim napisałem żeby nie przejmować sie specjalnie indeksem i zamknij w końcu tą kłamliwą pi,zde. pierwszy zacząłeś jęczeć że cie proste węgle z gainera zalewały i brązowy ryż habahaba (pipi)a. a teraz odwracasz kota ogonem. szczawiu.

 

 

do komentujących jełopów - oczywiście ja jestem alfonsem a ta romska menda moją prostytutką. pierwsze słowo do dziennika bo ten niepełnosprawny pi,zdoliz tylko po mnie powtarza.

 

 

 

opjerdalam właśnie frytki i jajka sadzone na mase

Odnośnik do komentarza

dobra chłopacy zluzujcie poślady bo widze że zabardzo sobie poczynacie, zaraz poleci raport do prokuratury, dodatkowo od tego momentu zaczynam sie udzielać na tej tablicy, bo widze że sobie pofolgowaliście

Ty się ciesz że mnie na zlocie nie było bo papa byłaby obita :)

 

No ja też dopisałem że chodziło mi o ryż brązowy a mimo to dalej brnąłeś że sie nie znam. Bez urazy ale ty jakiś poje.bany jesteś

Kabi pomyśl,to aż tak nie boli.Ty napisałeś o brązowym tylko dlatego że ja o nim wspomniałem,przy okazji wymyślając teorię ze tylko brązowy ma zastosowanie w BB.

Odnośnik do komentarza

 

dobra chłopacy zluzujcie poślady bo widze że zabardzo sobie poczynacie, zaraz poleci raport do prokuratury, dodatkowo od tego momentu zaczynam sie udzielać na tej tablicy, bo widze że sobie pofolgowaliście

Ty się ciesz że mnie na zlocie nie było bo papa byłaby obita :)

 

No ja też dopisałem że chodziło mi o ryż brązowy a mimo to dalej brnąłeś że sie nie znam. Bez urazy ale ty jakiś poje.bany jesteś

Kabi pomyśl,to aż tak nie boli.Ty napisałeś o brązowym tylko dlatego że ja o nim wspomniałem,przy okazji wymyślając teorię ze tylko brązowy ma zastosowanie w BB.

 

 

o kur.wa xDDDDDDDDDDD

Nie no stary wygrałeś. W dodatku napisałes mi że brązowy zawiera błonnik. Niedługo napiszesz że dzięki tobie odkryłem że pierś z kurczaka jest dobrym źródłem białka.

Odnośnik do komentarza

 

Mój trening: praca w hurtowni, czasami po 96 brzuszków albo jakieś ruchy ręką z hantelkiem po 30 razy. Rozważam zakup jakiegoś taniego drążka. Pytanie poważne. Od dziesięciu lat nie umiem przytyć ani kilograma.

 

 

Jeżeli chcesz przytyć to te brzuszki i hantelki Ci tylko przeszkadzają. Powinieneś robić coś w stylu SS, podstawowe ćwiczenia, dużo serii ale mało powtórzeń i duże obciążenia, bez zbędnego spalania kalorii i męczenia się. Jeżeli policzysz ile jedzenia potrzebujesz, dodasz kilka setek kalorii to urośniesz nawet bez ćwiczeń jeżeli praca jest chociaż trochę fizyczna.

 

 

s_w17_00807542.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
ty się ciesz że mnie na zlocie nie było bo papa byłaby obita :)

 

no jasne że cie nie było bo bilet kosztuje 3.50 a ty jesteś biedakiem, biedaku ty

 

 

 

 

mnie tez nie było na zlocie bo tak czułem że takie prymitywy co o jedno słowo już srają ogniem będą chciały mi pape obić

 

 

a tak naprawde to dawno straciłem przyjemność z zachlewania mordy z randomami z internetów

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Uff dobrze, ze mam teraz sztame z litwinem bo jeszcze i mi by obil pape.

Ty jesteś wyższy,tobie co najwyżej jajka ;)

 

 

 

dobra chłopacy zluzujcie poślady bo widze że zabardzo sobie poczynacie, zaraz poleci raport do prokuratury, dodatkowo od tego momentu zaczynam sie udzielać na tej tablicy, bo widze że sobie pofolgowaliście

Ty się ciesz że mnie na zlocie nie było bo papa byłaby obita :)

 

No ja też dopisałem że chodziło mi o ryż brązowy a mimo to dalej brnąłeś że sie nie znam. Bez urazy ale ty jakiś poje.bany jesteś

Kabi pomyśl,to aż tak nie boli.Ty napisałeś o brązowym tylko dlatego że ja o nim wspomniałem,przy okazji wymyślając teorię ze tylko brązowy ma zastosowanie w BB.

 

 

o kur.wa xDDDDDDDDDDD

Nie no stary wygrałeś. W dodatku napisałes mi że brązowy zawiera błonnik. Niedługo napiszesz że dzięki tobie odkryłem że pierś z kurczaka jest dobrym źródłem białka.

 

Nie zdziwiłbym się bo takim absolwencie bio-chem jak ty ;)

 

 

 

 

ty się ciesz że mnie na zlocie nie było bo papa byłaby obita :)

 

no jasne że cie nie było bo bilet kosztuje 3.50 a ty jesteś biedakiem, biedaku ty

 

 

 

 

mnie tez nie było na zlocie bo tak czułem że takie prymitywy co o jedno słowo już srają ogniem będą chciały mi pape obić

 

 

a tak naprawde to dawno straciłem przyjemność z zachlewania mordy z randomami z internetów

 

 

 

Szczytowa kontra Yano ;)

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Yano jak będziesz  grał w batylfilda i zobaczysz na serwerze litwina, to uciekaj, bo pożegnasz się ze swoim myśliwcem.

Dałbym plusa ale kabi dał a to się kłuci z moja ideologią nie wspierania romów.

 

ja pije duzo wody, ile bialka jest w wodzie?

Pytaj kabi,on wie.Ja bym napisał zależy ile wpc do niej wsypałeś.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

 

ja pije duzo wody, ile bialka jest w wodzie?

 

To zależy jaką pijesz, mineralną, strukturalną czy z lichenia

 

 

Rozumiem, ze wraz ze zmiana struktury zmienia sie ilosc bialka?

Do tej z lichenia nie mam dostepu.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza
Szczytowa kontra Yano ;)

 

ja moge być na szczycie bo mam piniądze, cyganie jeden

 

Yano jak będziesz  grał w batylfilda i zobaczysz na serwerze litwina, to uciekaj, bo pożegnasz się ze swoim myśliwcem.

 

spoko, narazie odpuściłem bugfielda bo na starych konsolach wygląda jak kupa a nowych nie chce kupować bo nie ma w co grać, może za rok albo 2 wróce do BF ale pewnie nie spotkam wtedy litwina bo on będzie zbierał na nową konsole z  7 lat

Odnośnik do komentarza

 

dobra chłopacy zluzujcie poślady bo widze że zabardzo sobie poczynacie, zaraz poleci raport do prokuratury, dodatkowo od tego momentu zaczynam sie udzielać na tej tablicy, bo widze że sobie pofolgowaliście

 

yanek wiesz że ja cie nawet (pipi)a lubie i lubie monster huntera, ale powiedz - zgubiłeś tu coś ?

 

ragus -no nie pjerdol chłopaku że wyjeżdżasz do mnie z żalem za tego jełopa. prooooosze cie. trzymaj z kim chcesz 

 

jaczes - masz sie napjerdalać z litwinem albo sam ci wpyerdole

 

kanabis - co ma znaczyć tamten cytat bez komentarza ? znowu coś uroiłeś. GAINER JEST (pipi)A SUPLEMENTEM I MA ZASTĘPOWADŹ POSIŁEK. o co ci (pipi)a chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...