Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Dzisiaj mega promocje na POLSKIM Live:

 

Borderlands 2 - 1360 MSP ~ 49 zł

 

Dishonored - 1360 MSP ~ 49 zł

 

Ceny z MSP na PLN przeliczone na podstawie standardowej ceny za zdrapkę 2100 MSP = 75 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Max Payne 3 - 49,99/960msp

Left for Dead 2 49,99 zł/960 MSP
Metal Gear Solid HD 49,99 zł/960 MSP
Metal Gear Solid Peacewalker 24,99 zł/480 MSP

 

 

edit. jak ktoś ma konto na UK to MP3 można kupić za około 20zł

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Warto dodać, że jak ktoś ma jakieś zlewki MSP na drugim koncie na UK, to będzie mógł kupić Dead Rising: Case Zero, które będzie za 160 MSP. Ważne bo do tej promocji nie trzeba mieć Golda.

Odnośnik do komentarza

Czemu? Nikt przecież się nie włamuję, i nie kradnie zawartości cudzego konta. Wszystko jak najbardziej legalne. To pomyłka chińskiego oddziału marketplacewięc dlaczego winę mieliby ponosić użytkownicy? Kiedyś i w Polsce była podobna pomyłka - za darmo były dodatki do Bad Company 2 (wiem, bo sam skorzystałem wówczas).

Odnośnik do komentarza

Czemu? Nikt przecież się nie włamuję, i nie kradnie zawartości cudzego konta. Wszystko jak najbardziej legalne. To pomyłka chińskiego oddziału marketplacewięc dlaczego winę mieliby ponosić użytkownicy? Kiedyś i w Polsce była podobna pomyłka - za darmo były dodatki do Bad Company 2 (wiem, bo sam skorzystałem wówczas).

 

Faktycznie, czytam trochę w necie i może być ok. Pewnie wysypią się aukcje na allegro z kontami z ACIII :)

Odnośnik do komentarza

Na chwile obecna wycofali tego asasyna (w ogole usuneli go z marketu:P), wiec nie da sie sciagnac, a jak ktos byl w trakcie to ma corrupted file (tak jak ja). Jak wrzuca gre na rynek juz bez mozliwosci sciagania za free to prawdopodobnie bedzie mozna ja pobrac poniewaz tytul widnieje w download history ;] Ewentualnie beda musieli pobanowac wszystkie nowo utworzone chinskie konta  :P

 

EDIT:

1. Migrowalem konto na PL (nie wiedzialem, ze nadal mozna to robic)

2. Gra jest w historii pobierania (rowniez nie wiedzialem, ze historia zostaje po migracji)

3. Gra sciaga mi sie ponownie O_o


EDIT2:

Gra sciagnela sie bez problemu. Wszystko smiga jak nalezy, wersja PL i sejwy rowniez dzialaja :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...