Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

No wisiały w Pchlim Targu kilka dni  :) Maz skorzystał z XBL Gold'a :)

Mi przeliczyli 2440 MSP na 126,88 zł ( czyli 1 pkt to 0,052 zł) Gry są przeliczone z tego co widze po gorszym kursie. Ciekawe ile załaduje schabkowi za to 2100 MSP - jeśli dobrze liczę to dostanie około 109 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No to i tak będzie do przodu ~ 40 zł.

 

2100 MSP chodzi po 75 zł, nic tylko kupować zdrapki i na każdej zyskiwać ~ 30 zł.

 

Niech ktoś da znać na ile PLN przelicza zdrapkę 2100 MSP.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Mam teraz na tym koncie 141plnow z groszami. Z tym ze mialem 600pkt + te 2100 ktore doladowalem :D nawet nie wiedzialem ze teraz cos takiego jest i juz sie gotowalem ze mi slabo przelicza a tu taka mila niespodzianka :D Tak sie zastanawiam czy jeszcze nie kupic gdzies jednej zdrapki bo to dobry biznes teraz na tym jest, jakas nowsza gre moze bym se kupil :)

 

 

E; dokladnie 141,44zl

 

Ps. Lubie robic z toba interesy Kyo :*

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Bekę mam z tych niedorozwiniętych jełopów przez których zamiast niebiańsko taniego systemu MSP będziemy teraz mieli ceny takie jak wszędzie...

 

Kogo masz na myśli?

 

 

Przez cały okres obowiązywania systemu można było czytać na forach jak to system MSP jest kijowy bo zostają końcówki i nie wiadomo co z tym zrobić. nikt tylko nie zwracał uwagi, że dzięki MSP zakupy są dużo tańsze. 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Bo to było beznadziejne :) Jak kupowało się zdrapki z końcówkami 00 to po co oni cenili niektóre rzeczy po 560, 360 i 240msp? Nie mówię że to dobra zmiana, ale to był minus tych punktów.

 

Pytanie czy rzeczywiście przez to stękanie zdecydowali się zmienić ten system. Bardziej bym celował w wydawców, którzy na XBL zarabiali mniej niż na PSN sprzedając to samo.

Odnośnik do komentarza

Witam, na konsoli mam dwa konta jedno na USA z goldem, a drugie zwykłe polskie. Chce kupić DLC do cod bo II. W związku ze zmianą systemu płatności z ms points na waluty, na amerykanskim koncie którego używam i mam golda śą oczywiscie dolary. I teraz pytanie czy jak kupię z polskiego konta dodatek to będe mógł grać na koncie z US ? Czy może z drugiej strony kupić z konta amerykanskiego zeby przewalutowało PLN na $ ? z Góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Nieważne na jakim koncie dokonasz zakupu, będziesz mógł grać każdym zalogowanym użytkownikiem. Nie wiem jednak jak się rzecz ma, gdy - powiedzmy - masz polską wersję gry i kupujesz dodatek na koncie US. W przypadku takiego Mass Effect 2 był to problem niestety.

Odnośnik do komentarza

Mam 2 konta, jedno US, drugie PL... Zmienili mi MSP na walutę i teraz jest kiszka. Co prawda, moje 380 punktów zamieniono na równo 5 $ i akurat mi starcza na DLC do Trialsów Evo ale nie mogę kupić bo wyskakuje błąd 80190826... Jest info na stronie, że to może być wina niepelnyxh danych z mojej karty. Ale miałem podłączoną kartę, gdy chciałem kupić punkty kiedyś na 5 dolarów. Skasowałem dane w ogóle i dalej to samo. Jak chcę kupić za saldo na XBL a nie kartą. Dodatek kosztuje 4.99$ a kupić nie mogę. A na stronie xbox.com to w ogóle mi tych $$$ nie widzi, tylko chce podpiąć jakąś kartę.

 

Czy ktoś ma podobne problemy po konwersji punktów na waluę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...