Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu jak zawsze mam w co grać są promocje...

 

Korci mnie Dark Souls, ale nie wiem czy tyle czasu znajdę na tę grę, W Fallout NV już parę miesięcy gram, a jeszcze końca nie widać.

Dragons Dogma też... zwłaszcza, że przeceny zacne się szykują. W kolejce Divinity II, AC3, zakupiony wczoraj Dust.

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!

 

 

 

Dark Souls naprawdę takie wymagąjace?

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Czemu jak zawsze mam w co grać są promocje...

 

Korci mnie Dark Souls, ale nie wiem czy tyle czasu znajdę na tę grę, W Fallout NV już parę miesięcy gram, a jeszcze końca nie widać.

Dragons Dogma też... zwłaszcza, że przeceny zacne się szykują. W kolejce Divinity II, AC3, zakupiony wczoraj Dust.

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!

 

 

 

Dark Souls naprawdę takie wymagąjace?

Tak jest wymagające i to bardzo,ale klimat i satysfakcja z przejścia niesamowita... bierz jak masz kasę i sie nie zastanawiaj.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Promocje już jakieś są, ale nie na Borderlands, obadaj:

http://xbldb.com/current-deals

 

m.in. Call of Juarez Bound in Blood, Gunslinger,

Beyond Good and Evil, Outland za grosze itd

 

Może coś bym jeszcze kupił, ale za dużo mam w kolejce, daruje sobie tym razem.

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Największe promocje są przed nowym rokiem, nazywa się to chyba "Countdown to...". Ale do tych to jeszcze kilka dni.

 

Mi zostało 20 zł na koncie i po cichu liczę na jakąś większą obniżkę przed sylwestrem, np. na Duck Tales :) Żałuję, że Riptide kupiłem w promocji, mam teraz Dead Island na tapecie i wiem, że na 100% mogłem lepiej wydać te 50 zł na przyszłych promocjach.

 

Ciekaw jestem jakie gry będą w promocjach, bo wszystkie lepsze Arkejdy z tego roku były w sumie niedawno poprzeceniane do ponad 60%, np. Blood Dragon, Gunslinger, Battleblocktheatre itp.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie ma rozpiski, jednodniowe promocje to będzie spontan, będzie tylko wiadomo dzień wczesniej co będzie dnia następnego. Na blogu Nelsona jest tylko rozpiska stałych promocji na najbliższy tydzień. Trzeba tam codziennie wchodzić żeby sprawdzić co będzie następnego dnia.

Odnośnik do komentarza

 

Don masz jakiegoś linka do tych promocji? Rozpiska czy coś.

 

http://polskilive.pl/news/swiateczna-oferta-tygodnia-superbohaterowie-gry-sportowe-i-xbla-taniej-nawet-o-90/

 

 

Dzięki, właśnie czekałem na promocję na Borderlandsy 2, ale dodatki konkretnie, ale widzę że lipa. Fajnie za to że przecena 61-71lvl jest, dosłownie wczoraj doszedłem do ostatniego poziomu w grze i się zastanawiałem czy kupić  :P

Odnośnik do komentarza

Panowie grał ktośdłużej w Charlie Murdera bo mnie korci :-)

czy dłużej ? skończyłem wszystkimi postaciami ,gra to małe arcydzieło :)połączenie siekaniny z castle craszers+zbieranie itemków jak w diablo+klasy postaci.jedyne co na początku mi nie podeszło to klimat punkowo-rockowy.

 

jedynie karny utas się należy się twórcom którym się zapomniało i nie wypada ostatni artefakt potrzebny do osiągniecia.pat(pipi)a to do dzisiaj .

 

 

no i gra jest tak samo bez przemocy jak ich poprzednie gry.

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza

AAA teraz widzę podobieństwo, właśnie tak myślałem, że skądś to znam! Mam oba dishwashery i nawet jedynkę z laską skończyłem w coopie - (patrz podpis) - chyba wtedy to całość odwalił prawie 1 facet? TO kiedyś zasiądziemy jeszcze do dwójeczki. Do tej pory pamiętam odgłosy z jedynki :-). A Murdera łyknęna pewno!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...