Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie ze DLC zaczyna się z za niskim levelem przez co jest sztucznie utrudnione i trzeba grindować przez parę godzin bo inaczej to przeciwnicy chłoną obrażenia jak gąbka, all out attack zabierający po 100hp trzeciemu bossowi to niezły śmiech na sali. Jednak po tych 150h w podstawce nie chce się kolejny raz wbijać leveli i fuzji w kompendium. Dodam ze całe DLC zrobione jak jakieś kingdom hearts 3, przebrnij przez 7 drzwi każde po 15-25 pięter to na końcu damy Ci jakaś fabułę.

Edytowane przez LansVansDans
Odnośnik do komentarza

No nie ma się co oszukiwać, że trochę słabo, że nie zachowujesz wszystkiego z podstawki. System walki jest świetny, ale dlc to głównie walka, z kilkoma scenkami fabularnymi pomiędzy. Całość ukończyć można na szczęście w około 20 godzin, ale i tak w tym czasie może dorwać człowieka znużenie. Dobrze, że trofiki są tylko fabularne, bo raczej nie miałbym cierpliwości, żeby robić tu coś więcej. Ogrywałem oryginalne The Answer z 15 lat temu i zdecydowanie można było zrimejkować to lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam sily na DLC szczerze zostalo mi tylko zabicie Super Bossa i ostatnie Pietra ale jako ze cierpie na Chorobe musze miec wszystko to grindowalem Tartarus z 30h i doslownie mam uszkodzony mozg. P5R swoimi QoL zmianami troche zabija powrot do 20 letniego grind festu. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, LansVansDans napisał(a):

Mam wrażenie ze DLC zaczyna się z za niskim levelem przez co jest sztucznie utrudnione i trzeba grindować przez parę godzin bo inaczej to przeciwnicy chłoną obrażenia jak gąbka, all out attack zabierający po 100hp trzeciemu bossowi to niezły śmiech na sali. Jednak po tych 150h w podstawce nie chce się kolejny raz wbijać leveli i fuzji w kompendium. Dodam ze całe DLC zrobione jak jakieś kingdom hearts 3, przebrnij przez 7 drzwi każde po 15-25 pięter to na końcu damy Ci jakaś fabułę.

Czyli mam rozumieć, że każde drzwi są  o 1 postaci I tak do końca? Nie ma oczywiście żadnego free roam i sociali w tym DLC? 

 

No trochę szkoda, nie grałem w The Answer nigdy, ale wygląda, że sam schemat rozgrywki jest identyczny z kilkoma dodanymi scenami. 

 

Za 159 zł mogli nieco poeksperymentować.

Co do grindu, ja nie mam zamiaru, najwyżej się da na easy. Kompendium z P3 nie pomaga w dalszej części DLC? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Czyli mam rozumieć, że każde drzwi są  o 1 postaci I tak do końca? Nie ma oczywiście żadnego free roam i sociali w tym DLC? 

 

No trochę szkoda, nie grałem w The Answer nigdy, ale wygląda, że sam schemat rozgrywki jest identyczny z kilkoma dodanymi scenami. 

 

Za 159 zł mogli nieco poeksperymentować.

Co do grindu, ja nie mam zamiaru, najwyżej się da na easy. Kompendium z P3 nie pomaga w dalszej części DLC? 

Tak, drzwi na postać i tak do końca. Free roamu nie ma, ale w labiryncie możesz znaleźć przedmioty, dzięki którym w dormitorium odblokowujesz różne dodatkowe scenki z poszczególnymi postaciami.

Kompendium z P3 w dalszej części pomaga, ale w sumie dopiero pod koniec, pod warunkiem że grindowałeś levele i pieniądze, żeby móc w ogóle wezwać najlepsze Persony. 

Ogólnie fajnie się pyka i dobrze wrócić na chwilę do tego świata, ale 159 zł to zdecydowanie za wysoka cena. Gdybym nie był psychofanem serii, na pewno nie brałbym na premierę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...