Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na razie P3 Reload jeszcze nie skończonym tematem jest, bo we wrześniu wychodzi całkowicie ponoć przerobiony gameplayowo Episode Aigis. 

Teraz, Pupcio napisał(a):

Tylko gdzie 6ka :nosacz2: Pięknie się dałem nabrać na tą chińską gadkę po 5tce że na kolejną część już nie będziemy musieli tyle czekać 

6 ma mieć podobno motyw zielony, oby Filip Spencer nie maczał w tym zbyt wielu paluszków xD.

 

Gdyby nie ta chińska mobilka, to pewnie już by zapowiedzieli:/. 

 

Pewnie po Metaphorze, czyli po 11 października będzie zapowiedź. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, genjuro napisał(a):

W P6 podobno, bohaterami mają być dorośli ludzie, a nie licealiści. Dorośli ludzie, dorosłe problemy, takie niby plotki po zmianach w członkach developingu.

Jeżeli dorośli ludzie to dla Ciebie studenci, to tak, takie są przecieki, że będzie college :)). 

Odnośnik do komentarza

Czyli będzie można śmiało dobierać waifu bez obaw, czy aby na pewno są pełnoletnie?

 

Nie wierzę do końca plotkom o dorosłych ludziach. Pewnie faktycznie przecieki prędzej mogły mówić o studentach, ale nadal byłoby to życie 'szkolne'. Sprawdzona formuła i pewnie bezpieczniejsza.

 

Co nie zmienia faktu, że wolałbym coś bardziej dojrzałego.

Odnośnik do komentarza

A to nie był po prostu kolejny z wielu artykułów w stylu "Persona 6 should have adult characters"? Bo nic nie mogę znaleźć. Były ogólne przecieki od znanego leakera, o tym zielonym kolorze, protagonistach bliźniakach i mimo wszystko szkole, ale chgw na tym etapie ile w tym prawdy. Myślę, że pod koniec roku pojawi się jakaś wstępna zapowiedź.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Suavek napisał(a):

A to nie był po prostu kolejny z wielu artykułów w stylu "Persona 6 should have adult characters"? Bo nic nie mogę znaleźć. Były ogólne przecieki od znanego leakera, o tym zielonym kolorze, protagonistach bliźniakach i mimo wszystko szkole, ale chgw na tym etapie ile w tym prawdy. Myślę, że pod koniec roku pojawi się jakaś wstępna zapowiedź.

Fakt, ten leaker co się zawsze sprawdzą u Atlusa wspominał tylko o tym, Ci dorośli to taki leak drugiego sortu:). 

 

Dowiemy się pewnie pos koniec roku. Na razie Atlus promuje ReFantazio, a jeszcze wchodzi w międzyczasie DLC do P3 Reload, dopiero miała premierę SMT V na szybkie sprzęty, więc niech się nie spieszą z zapowiedzią. :obama:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, banzai napisał(a):

da się,ale jak się spotkają to social link obu ci się odwróci i będziesz musiał się bawić żeby naprawić

To było w tej części? 

 

Wydaje mi się, że romanse nie kolidują akurat w Reload. 

 

Sam nie miałem tego, a robiłem Yukari i Misturu.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

To było w tej części? 

 

Wydaje mi się, że romanse nie kolidują akurat w Reload. 

 

Sam nie miałem tego, a robiłem Yukari i Misturu.


Od kiedy można się z nimi dejcić ? Bo póki co to tylko ta trenerka wjechała, ale z Yukari i Misturu póki co nic się nie dzieje :hmm:

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o "Jealousy" mechanic to ona była w FES, w które nie grałem, nie ma jej w Portable i Reload, w które grałem, więc pewnie dlatego nigdy nie miałem problemów. 

 

1 minutę temu, Szermac napisał(a):


Od kiedy można się z nimi dejcić ? Bo póki co to tylko ta trenerka wjechała, ale z Yukari i Misturu póki co nic się nie dzieje :hmm:

Dosyć późno w grze, zauważysz kiedy laski z teamu się pojawią. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Sedrak napisał(a):

Persona 3 też mam taką edycję jak P5:R? 

Chyba można za taką uznać FES

 

W sumie jest tak:

3 OG

FES dodające duże DLC (to był taki trochę P5 Royal:))

Portable z grywalną protagonistką (FeMC)

Reload - po dodaniu we wrześniu DLC The Answer będzie prawie kompletna, brakuje FEMC  z Portable, ale można ewentualnie modem, tak czy inaczej Reload to zdecydowanie nie ma się co zastanawiać najlepsza wersja 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Graj. Nic już raczej nie wyjdzie prędko. W najlepszym wypadku jeszcze DLC na żeńską protagonistkę, ale to nie rozszerzenie, tylko alternatywna ścieżka fabularna. Czyli właśnie do drugiego przejścia.

 

Atlus jest, jaki jest, ale nawet jak na nich kolejna edycja P3 to by była przesada. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

We wrześniu będzie nowy The Answer - Episode Aigis, to wtedy powiedzmy już będzie komplet, jak coś to też day1 w gamepassie. 

https://p3re.jp/en/expansion/ 

 

Jako expansion pass (dzieje się po zakończeniu wątku głównego), czyli nie będą takie kwiatki, jak przy Royal i Vengeance, że gra od nowa. 

Dla pecetowców:

https://github.com/MadMax1960/Femc-Reloaded-Project

 

 Femc :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...