Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

Metaphor wygląda jak coś z ery ps3 (w końcu silnik pamięta jeszcze tą konsole :kekyayaya:) ale i tak czekam z niecierpliwością. Wziąłem i steelbok na pc i wer ps4, niech mają.

 

Cieszę się, że Atlus odżył trochę po tych wielu latach, nałapali młodych do teamu i mogą w końcu wydawać więcej niż jedną grę na 5-10 lat. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, michu86- napisał(a):

Ok, a coś się przenosi z poprzedniego sejwa czy jazda od nowa? Czy na np Aigis przechodzą staty Hero z podstawki?

Jeszcze nie odpalałem osobiście, ale to jest osobna historia, nic się nie przenosi. Jest epizod do wybrania z menu. 

 

l78xzi7tyund1.jpeg

 

Jest też 8 nowych aczików, wyglądają na story related. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, michu86- napisał(a):

Ok, a coś się przenosi z poprzedniego sejwa czy jazda od nowa? Czy na np Aigis przechodzą staty Hero z podstawki?

 

Chyba się przenosi.

https://game8.co/games/Persona-3-Reload/archives/472756

 

Cytat

To carry over your save data and compendium from the base game, you'll simply need to start the Episode Aigis DLC in the main menu. You can do this by selecting change episode and starting a new game. When you do this, you'll be prompted with the option to import your save.

 

Wychodzi, że odpalamy DLC i pojawi się opcja zaimportowania save'ów.

 

EDIT.

 

Wszystkie postaci zaczynają na 25 LVL, nie przenosi się wyposażenie ani przedmioty. Przenoszą się rozwinięte persony w drużynie i możemy przenieść Kompendium Person.

Edytowane przez tedi007
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, tedi007 napisał(a):

 

Chyba się przenosi.

https://game8.co/games/Persona-3-Reload/archives/472756

 

 

Wychodzi, że odpalamy DLC i pojawi się opcja zaimportowania save'ów.

 

EDIT.

 

Wszystkie postaci zaczynają na 25 LVL, nie przenosi się wyposażenie ani przedmioty. Przenoszą się rozwinięte persony u drużynie i możemy przenieść Kompendium Person.

O to ciekawe, ale persony są blokowane na 25 lvl? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

O to ciekawe, ale persony są blokowane na 25 lvl? 

 

Jak czytam na necie to postaci startują z 25 lvl więc pewnie i persony, wychodzi, że jeśli przeszliśmy podstawkę to persony u członków drużyny startują w swojej ulepszonej wersji. Jeśli przeniesiemy Kompedium, to możemy przywoływać persony ale tylko poniżej poziomu Aigis, więc na starcie Mesjasza nie będzie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pograne już trochę w dlc i personka to jest jednak personka. Już same nowe intro i muzyczka robią robotę. Nikt nie potrafi robić tak cholernie stylowych giereczek jak Atlus :banderas:

Dobrze wrócić do tych postaci. Sam klimat w tym epilogu jest dość depresyjny i o wiele mniej tu luźniejszych momentów niż w podstawce, ale biorąc pod uwagę, jak skończyła się Persona 3, pasuje to do historii. 

Idealna przystawka przed Metaphor w październiku. 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pix napisał(a):

Pograne już trochę w dlc i personka to jest jednak personka. Już same nowe intro i muzyczka robią robotę. Nikt nie potrafi robić tak cholernie stylowych giereczek jak Atlus :banderas:

Dobrze wrócić do tych postaci. Sam klimat w tym epilogu jest dość depresyjny i o wiele mniej tu luźniejszych momentów niż w podstawce, ale biorąc pod uwagę, jak skończyła się Persona 3, pasuje to do historii. 

Idealna przystawka przed Metaphor w październiku. 

 

Też odpaliłem dzisiaj, najwiekszy plus, to, że 

Spoiler

MC

nie zajmuje już miejsca w teamie xD. 

 

A tak poza tym to wypas, przyłożyli  się mocno do intro i wstępu. Atlus jest po prostu najlepszy <3. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, michu86- napisał(a):

Nie czaję.

Na psn mogę kupić tylko cały pakiet dodatków za 159. A jak chce sam episode Aigis to mi pokazuje, że niedostępne bo muszę mieć podstawkę (+ coś dodatkowo napisane po japońsku). Ja mam podstawkę na płycie. Chcialem po prostu sprawdzić ile wycenili samo dlc z Aigis.

First time? :lul:

 

To Atlus, można tylko pakiecik :/.

 

Na każdej z platform. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, michu86- napisał(a):

Nie no ciekawość :pika: ale aż tak nie zależy mi na kompendium z zablokowanymi personami wiec całość za darmoszkę pyknę w GPU. Tylko dziwi mnie zatem po co w ogóle pozycja osobnego episodu Aigis na PSN.

Kompendium fajna sprawa, ale jak zależy Ci na kasie, spokojnie możesz iść w gamepass na miesiąc i ograć, postacie i tak są locked na 25 lvl startowo dla wszystkich i z Person z kompendium w większości nie skorzystasz, zakładam, że domyślnie gra też coś daje bez zapisu. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, michu86- napisał(a):

159 to jednak dużo jak za taką zabawę, a na kostiumach mi nie zależy. Za taką kasę to mam pół roku GPU, wiec ogram na tej gorszej konsoli :dog: ale to potem bo siadłem do SMTV i muszę skończyć.

Gra daje 2 kompendium jak grasz z zapisem, to domyślne ma 26% i te z DLC na domyślnym levelu, więc spokojnie ogarniesz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...