Skocz do zawartości

Pływanie


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kanabis napisał(a):

Oo dobrze wiedziec. Bo na necie zdania ekspertow podzielone. Mysle ze bedzie to u mnie gamechanger bo nawet jak dobrze mi wszystko wychodzi to po jakims czasie musze przerwac bo mi leb zaczyna rozsadzac od chloru. I przy nawrotach sie przyda :)

https://allegro.pl/oferta/zatyczka-plywacka-na-nos-klips-speedo-competition-14564096557

 

Miałem kilka i ta najlepsza, ani kropelka nie przechodzi i trzyma się na nochalu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
24 minuty temu, maciucha napisał(a):

Tak. Forerunner 255

Tez mam ten model i faktycznie jest pomiar tętna w wodzie. Mój przedni garmin wyłączał czujnik jak wybierałem pływanie w basenie. 
 

@maciucha fajny progres, gratulacje!
nie masz problemów ze złym zliczaniem długości przy takim dystansie? Płyniesz na raz czy z przerwami?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Artur_K napisał(a):

Tez mam ten model i faktycznie jest pomiar tętna w wodzie. Mój przedni garmin wyłączał czujnik jak wybierałem pływanie w basenie. 
 

@maciucha fajny progres, gratulacje!
nie masz problemów ze złym zliczaniem długości przy takim dystansie? Płyniesz na raz czy z przerwami?

Na takim dystansie zgubiło 2 baseny, no zdarza się czasami niestety.

Płynąłem dziś 10 basenów, 1min przerwy x8.

Odnośnik do komentarza

Ja pływam ciągiem i tak do 40 basenów raczej jest spokój, ale powyżej to już loteria i nigdy nie wiem kiedy licznik sam nie przeskoczy (u mnie zazwyczaj dodaje), więc muszę kontrolować i zerkam co chwila. Muszę chyba po prostu co jakiś czas na nawrotach pauzować i uruchamiać, w sumie dopiero teraz pomyślałem żeby tak zrobić (nie trzeba przecież się zatrzymać żeby kliknąć w zegarek ;) ), trzeba będzie przetestować. 

 

Wiem, że to głupie, ale przez tego garmina jak coś źle zarejestruje to się człowiek zaraz frustruje. Raz do tej pory płynąłem 2km na raz, pierwszy raz doliczyło mi 25 m na 1,6km później na przestrzeni 200 m doliczyło jeszcze dwa baseny, wtedy już zgubiłem rachubę ile właściwie przepłynąłem, krzywo się jeszcze odepchnąłem, złapał mnie lekki skurcz i na 1900m stwierdziłem, że pier*ole nie robie i wyszedłem z basenu :wujaszek:.

Dobrze widać to potem na wykresach i po czasach, w trakcie płynięcia jednego basenu dwa razy nalicza długość. Chociaż jak jeszcze kiedyś nie miałem zegarka, to liczyłem w pamięci, wtedy też zdarzało że się zamyślił i lipa :). 

 

 

 

Zrzut ekranu 2024-08-12 104446.jpg

Zrzut ekranu 2024-08-12 105340.jpg

Edytowane przez Artur_K
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...