Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

4.07% tluszczu, 7 punktowe mierzenie po 3 razy (+-1%)

bicep 32cm (naprezony 37.2) (+4.8cm/5.2cm od pazdziernika ´11)

klata 97.5cm (+12cm od padziernika ´11)

Tak myślałem. Ładne to wygląda ale jednak zostane przy swoim. Za chudo. A biceps chyba naprężony 32 ma sie rozumieć?

 

37.2cm naprezony, 32cm jak reka wisi swobodnie w dol

Odnośnik do komentarza

Moze na pompie 37:F

Poza tym mowil, ze ma 195 cm czy cos, wiec kto wie ;) Czy to nie ten?

Mnie nikt nie posadza o scieme, bo nie dodaje sobie centymetrow, wiec jak mowie, ze 42 to wszyscy reaguja mniej wiecej tak: wow, myslalem, ze przynajmniej 45! Na co ja odpowiadam: gdybys Ty mi mierzyl tak jak mierzysz sobie, to by bylo 48 :F

 

Ale 4% bf... :FFF

Edytowane przez Czez
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1) mam 1.78m

2) mierzenia nigdy nie robie na pompie, zamawiam zawsze czas u trenera na rano, wstaje, leciutkie sniadanie, prysznic i jade na mierzenie

3) szczypany po 3 razy

 

tricep 3.5 / 3.5 / 3.5

subscapular 8 / 8 / 8.5

biceps 2.5 / 2.5 / 2.5

supraspinale 4.5 / 4.5 / 5

abdominal 7 / 7 / 7

front thight 5 / 5.5 / 5

medial calf 5 / 5 / 5

 

Te dane przy tak niskich % nie musza byc 100% zgodne, ale wasze zgadywanie po przez patrzenie na zdjecia robione slabym telefonem to tez nie sa

4) Masy nigdy nie zrobie bo juz powiedzialem, moje geny nie pozwalaja mi na przytycie wiec jedynie moge budowac, 4 miesiace non stop treningu 5-6 dni, w 3 dni cale trenuje cialo, silownia otwarta 24/7, gainer 4-6 dni dziennie, casein powolne proteiny (przed spaniem) i jem co chce oprocz bardzo tlustych rzeczy

5) program zrobilem se z kilku ksiazek (Arnold S. The New Encyclopedia Of Modern Bodybuilding, The New Rules Of Bodylifting a takze uzywam informacji z 12-tygodniowe programu Krisa ktory mozna znalesc na bodybuilding.com

6) jesli wam sie nie podoba ze dziele z wami informacje o moim progresie (szczegolnie ze podaje mierzenia po przez trenera a nie pisze cos co sobie wymyslilem) to poprostu nie bede pisal

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Masy nigdy nie zrobie bo juz powiedzialem, moje geny nie pozwalaja mi na przytycie wiec jedynie moge budowac,

Masę oczywiście zrobisz, o ile nie masz jakichś ubytków w łańcuchu DNA. No i pod warunkiem, że :

 

4 miesiace non stop treningu 5-6 dni, w 3 dni cale trenuje cialo, silownia otwarta 24/7, gainer 4-6 dni dziennie, casein powolne proteiny (przed spaniem) i jem co chce oprocz bardzo tlustych rzeczy

ograniczysz 5-6 dni do 3-4 dni, nadmiar gainera zamienisz na odpowiednie żarcie, no i przestaniesz sobie wmawiać, że "masy nie zrobię bo, tamto,(pipi)to... Osobiście znam gościa 55 kilo żywej wagi (nie - nie jest karłem i tak - wygląda jak uciekinier z nazistowskiego obozu), który ma podobne podejście.

Nie wiem jakiego ty masz trenera, ale "pozdrów" go ode mnie.....

 

No i tak na marginesie, to dziwie się, że po przeczytaniu książki Arnolda reprezentujesz podejście "nie uda mi się", bo w tym sporcie ten zwrot nie ma racji bytu. Polecam ci książkę "Edukacja kulturysty" Arniego, jak i również dokument "Pumpin Iron" (coś o ambicji i uporze).

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

to nie wina genów tylko kalorii. Zacznij jeść to zobaczysz, że waga Ci pójdzie. Wiadomo, dobre żarcie kosztuje sporo ale nie mów że się nie da.

 

yaczes (czez) przecież też był szczypior jak foty pokazywał a teraz jest ładnie przyj.eb.any

 

Apropo żarcia. Dobre, w sensie wartościowe (bo nie masz chyba na myśli kawioru i łososia skandynawskiego) jedzenie wcale nie musi być drogie. Wystarczy przespacerować się po Lidlu czy innej Biedronce.

 

Co do Jaczesa, to foty na których jest cienki jak dupa węża (sorry Czez - true story), pochodzą chyba z czasów, kiedy nosił jeszcze hery jak z musicalu "Hair", odkrywał w sobie mężczyznę a wacek sukcesywnie porastał mu mechem, tak że z racji jego młodego wieku to nie najlepszy przykład.

Odnośnik do komentarza

to nie wina genów tylko kalorii. Zacznij jeść to zobaczysz, że waga Ci pójdzie. Wiadomo, dobre żarcie kosztuje sporo ale nie mów że się nie da.

 

yaczes (czez) przecież też był szczypior jak foty pokazywał a teraz jest ładnie przyj.eb.any

 

Apropo żarcia. Dobre, w sensie wartościowe (bo nie masz chyba na myśli kawioru i łososia skandynawskiego) jedzenie wcale nie musi być drogie. Wystarczy przespacerować się po Lidlu czy innej Biedronce.

 

Co do Jaczesa, to foty na których jest cienki jak dupa węża (sorry Czez - true story), pochodzą chyba z czasów, kiedy nosił jeszcze hery jak z musicalu "Hair", odkrywał w sobie mężczyznę a wacek sukcesywnie porastał mu mechem, tak że z racji jego młodego wieku to nie najlepszy przykład.

 

 

poszczególne towary drogie nie muszą być, ale jak chcemy trochę przymasować to potrzeba znacznie większych ilości. dlatego napisałem, że dieta tania nie jest.

 

a co do yaczesa to może i foty rzeczywiście były z czasów gimbazy ale sam pisał, że zaczynał ćwiczyć jak w bicu było ze 30cm.

Zresztą takich przykładów sporo jest w internecie.

Odnośnik do komentarza

Taki chudy bylem do 19 roku zycia ;]188 cm/65-67 kg xD

W nadgarstku mam 18 cm przy, a labtec w poczatkowej fazie to jest bydle przy tamtym jaczesie ;]

I Kazub ma racje, albo ubytki w DNA albo cos sobie uroiles.

No, ale ja wierzylem w to, ze zmasuje, a on sie poddal zanim w ogole zaczal :sorcerer:

Edytowane przez Czez
Odnośnik do komentarza

No yaczes to najlepszy przyklad bo razem bylismy na extreme party i rzeczywiscie byl z niego typowy patyczak z emo dluga fryzurka. Gdyby samochod w niego wjechal to byloby mnie szod niz gdyby potracil zajaca albo lisa. I dla mnie osobiscie wow bo z takiego truchla zrobic sie na "zan kloda" to naprawde dobry myk.

 

 

Wczoraj sie wazylem: 87,2 przy 174cm. Musze zrzucic troche brzucha bo reszte sylwetki mam ok i swoja przygode z silownia na chwile obecna skonczylem. Dla odskoczni zabieram sie do gimnastyki codziennej, moze program pompek i brzuszkow do tego, ale zasadniczo wkrecila mi sie gimnastyka zamiast orki na modlitewniku. Tylko ja znowu leniwy jestem i nie wiem jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...