Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Takie głupkowate, przed chwilą po "delikatnych pompeczkach"

th_Inne-20120326576-paint_1332756731.jpg

 

swieżak cofam, pamiętaj ze to canabiś chciał ci doje.bac, ja tylko tak khem dla zartu nooooo :P :P

 

co do zdjęcia...no nie wiem. Tur spory jesteś ale brzuch wydaje się jakiś...strasznie nadęty. Może kwestia zdjęcia?

Odnośnik do komentarza

Każdy ma inne cele więc nie pier.dol. Mnie by kobieta przegoniła gdybym z takim bebechem do niej przylazł.

 

Nie zmienia to faktu że Milo by mnie zabił w pojedynku jeden na jeden. Ile ważysz? Trzysta?

Jeżeli plecy ma adekwatnie rozwinięte to spoczko. Jak klatka jest tylko na takim poziomie to słabiutko. Ja mam 182/111 kg a on wygląda na ok 7-10kg więcej ale może po prostu jest niski (co też już robi mniejsze wrażenie).

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Nie wiem. Nic nie widać. Widać tylko że jest tłusty i fotka jest zrobiona po spompowaniu klatki. Ręce są duże ale wyglądają bardzo słabo przez wysoki bf.

 

No ale tak czy siak nie mja kategoria wagowa i nie jade na zlot jak on będzie :)

 

edit: I możesz mi nie wierzyć ale naprawde wolę swoją sylwetke bo serio fajniej dla oka imo wygląda spompowana góra przy węziutkiej talii.

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Nono, ale canabis wygląda na pompie jak niedźwiedź także lepiej go już nie drażnij bo...

stojacy_niedzwiedz.jpg

 

Jakie masz wyniki siłowe (trójbój)? Wzrost/waga?

 

Nie interesuje mnie to zbytnio czy wygląda tak czy tak. Wyniki siłowe to znaczy, klatka,barki itp?? Wzrost 180-182 coś takiego waga teraz nie wiem dokładnie, bo moja waga zle waży ale około 90 kg będzie,moze nawet troche mniej bo ostatnio schudłem bo chciałem.Nie ćwiczę tylko na siłce

 

Każdy ma inne cele więc nie pier.dol. Mnie by kobieta przegoniła gdybym z takim bebechem do niej przylazł.

 

Nie zmienia to faktu że Milo by mnie zabił w pojedynku jeden na jeden. Ile ważysz? Trzysta?

 

Masz racje nie zmienia to faktu ponieważ sama siłownia to jest pyta, i nie chodzi tutaj o wage jak piszesz. I wcale tak dużo nie warze i nie mam takiego dużego brzucha i tak dużo tłuszczu jak piszesz kwestia zdjecia dlatego tak moze wyglada to.

 

Takie głupkowate, przed chwilą po "delikatnych pompeczkach"

th_Inne-20120326576-paint_1332756731.jpg

 

swieżak cofam, pamiętaj ze to canabiś chciał ci doje.bac, ja tylko tak khem dla zartu nooooo :P :P

 

co do zdjęcia...no nie wiem. Tur spory jesteś ale brzuch wydaje się jakiś...strasznie nadęty. Może kwestia zdjęcia?

 

Nie interesuje mnie napinanie się przez neta. Tur jak tur ale masz racje kwestia zdjecia

 

Każdy ma inne cele więc nie pier.dol. Mnie by kobieta przegoniła gdybym z takim bebechem do niej przylazł.

 

Nie zmienia to faktu że Milo by mnie zabił w pojedynku jeden na jeden. Ile ważysz? Trzysta?

Jeżeli plecy ma adekwatnie rozwinięte to spoczko. Jak klatka jest tylko na takim poziomie to słabiutko. Ja mam 182/111 kg a on wygląda na ok 7-10kg więcej ale może po prostu jest niski (co też już robi mniejsze wrażenie).

 

Plecy mam chyba lepsze niż klatke bo mi kazdy mówi ze mam duże plecy .Teraz i tak wygladam tak sobie bo na siłke na razie nie chodze od prawie już 2 tyg ale w sumie o to mi chodzi bo chce sobie brzuch wytrzebić i bardziej do treningów sie przyłożyć i biegać troche.

 

Nie wiem. Nic nie widać. Widać tylko że jest tłusty i fotka jest zrobiona po spompowaniu klatki. Ręce są duże ale wyglądają bardzo słabo przez wysoki bf.

 

No ale tak czy siak nie mja kategoria wagowa i nie jade na zlot jak on będzie :)

 

edit: I możesz mi nie wierzyć ale naprawde wolę swoją sylwetke bo serio fajniej dla oka imo wygląda spompowana góra przy węziutkiej talii.

 

To jest tylko zdjecie do tego piłem dość dużo wody to jak ma brzuch wygladać. Jak się warzyłem przy wadze 90 kilo to waga pokazywała że tłuszczu mam niecałe 20% wiec nie było tragicznie, nie wiem jak jest teraz , zwarze się u dziewczyny może jak będę

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

90kg no to faktycznie az taki duzy nie jesteś na jakiego wyglądasz. Wzrost mój, ale waga 7kg większa. Skoro sebas mówił o trójboju miał pewnie na mysli przysiad, płaską i mc.

Ja na twoim miejscu wziąłbym sie za porządną redukcje , mase mięsniową tez masz sporo mimo tłuszczu więc myśle że efekt byłby bardzo dobry.

 

edit: Moge jechac na zlot :)

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

jakie 90 kilo, na oko to jext ponad 100 zdrowo

 

tak wygląda może na zdjęciu, ale w sumie też zależy od genetyki dużo, bo mi np każdy wlasnie mówi że wyglądam jak bym ważył ze 100 kg

 

90kg no to faktycznie az taki duzy nie jesteś na jakiego wyglądasz. Wzrost mój, ale waga 7kg większa. Skoro sebas mówił o trójboju miał pewnie na mysli przysiad, płaską i mc.

Ja na twoim miejscu wziąłbym sie za porządną redukcje , mase mięsniową tez masz sporo mimo tłuszczu więc myśle że efekt byłby bardzo dobry.

 

edit: Moge jechac na zlot :)

 

Lekką redukcje teraz właśnie robie w sumie bo najbardziej katuje brzuch i biegam. Do tego mam zamiar częściej na treningi chodzić. Jeżeli Ty bierzesz wyznacznik wielkości,wagi do tego czy kogoś pokonasz czy nie no to powiem Ci że super......

 

To musiałeś się kure.wsko spompować :F

Wyniki siłowe w trójboju oczywiście, co zresztą zaznaczyłem.

Normalna pompa troche pompek się zrobiło to i triceps sie troche spompowal.Tak jak pisalem wyżej genetyka bardziej. Co do wyników trójbój to w sumie nigdy jakoś nie próbowałem na maksa żeby nie chwycić jakiejś kontuzji ale tak mniej wiecej napisze: Przysiad ze sztangą myśle że z 130 bym wyciągnął, Wyciskanie na płaskiej ze 120-130 też by poszło, Martwy Ciąg ze względu na problemy z plecami to tak 120 wiecej bał bym sie o kontuzje, dopisze jeszcze barki może bo to moim zdaniem też ważne hantelki 34 spokojnie, wyciskanie za głowy sztangą rekord coś kolo 95 było o ile dobrze pamiętam.

 

Tutaj widac co koks robi z narzadami wewnetrznymi.

 

Ty chyba nigdy nie widziałeś kogoś kto jest na koksie. Nigdy nic nie brałem poza odżywkami

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

 

90kg no to faktycznie az taki duzy nie jesteś na jakiego wyglądasz. Wzrost mój, ale waga 7kg większa. Skoro sebas mówił o trójboju miał pewnie na mysli przysiad, płaską i mc.

Ja na twoim miejscu wziąłbym sie za porządną redukcje , mase mięsniową tez masz sporo mimo tłuszczu więc myśle że efekt byłby bardzo dobry.

 

edit: Moge jechac na zlot :)

 

Lekką redukcje teraz właśnie robie w sumie bo najbardziej katuje brzuch i biegam. Do tego mam zamiar częściej na treningi chodzić. Jeżeli Ty bierzesz wyznacznik wielkości,wagi do tego czy kogoś pokonasz czy nie no to powiem Ci że super......

 

 

 

Nigga please, wyluzuj troche , czy ty myslisz że tutaj ktoś mówił serio o biciu kogokolwiek? Co do tego wyznacznika to osobiście mimo 83 kg przy 179 i trenowaniu boksu od dobrych paru lat nie wyskakiwałbym do 100kilogramowego dobrze zbudowanego byka, po prostu nie jestem idiotą.

 

Mam dla Ciebie mały prezent za który powinienes mi podziękować

 

 

waże

 

 

Odnośnik do komentarza

90kg no to faktycznie az taki duzy nie jesteś na jakiego wyglądasz. Wzrost mój, ale waga 7kg większa. Skoro sebas mówił o trójboju miał pewnie na mysli przysiad, płaską i mc.

Ja na twoim miejscu wziąłbym sie za porządną redukcje , mase mięsniową tez masz sporo mimo tłuszczu więc myśle że efekt byłby bardzo dobry.

 

edit: Moge jechac na zlot :)

 

Lekką redukcje teraz właśnie robie w sumie bo najbardziej katuje brzuch i biegam. Do tego mam zamiar częściej na treningi chodzić. Jeżeli Ty bierzesz wyznacznik wielkości,wagi do tego czy kogoś pokonasz czy nie no to powiem Ci że super......

 

 

 

Nigga please, wyluzuj troche , czy ty myslisz że tutaj ktoś mówił serio o biciu kogokolwiek? Co do tego wyznacznika to osobiście mimo 83 kg przy 179 i trenowaniu boksu od dobrych paru lat nie wyskakiwałbym do 100kilogramowego dobrze zbudowanego byka, po prostu nie jestem idiotą.

 

Mam dla Ciebie mały prezent za który powinienes mi podziękować

 

 

waże

 

 

Ja się w ogóle nie spinam, To nie ja pisze tak, tylko Ty cały czas,to Ci odpowiadam. Zresztą zdążyłem zauważyć że wy tutaj dużo rzeczy na poważnie bierzecie..... No to jak tak,to sie dziwie troche tobie bo wiem z doświadczania że gościu który nigdy nic nie ćwiczył a tylko pakował koksował itp. to raczej dużych szans nie ma chyba że co tydzień robił sparingi na ulicy albo ustawki po każdym meczu.Co do prezentu dzięki tyle tego pisania że sie już w głowie myli.

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Milo bardzo spoko, dawaj fotke pleców.

Z tym będzie ciężko bo nie ma za bardzo kto zrobić,dziewczyna uczulona na takie rzeczy a matki wstyd prosić.

lekki offtop

 

Od jutra zaczynam koksić. Przy Twoim wzroście i wadze 100kg wyglądam jak połowa Ciebie, no może brzuch mam trochę większy xD

No kolego nie dziw się od siedzenia jeszcze nikt dobrze nie wyglądał

Napisałem dobrze zbudowany 100kg.

Nie ważne to zmień sobie to co u góry napisałem z początku na "dobrze zbudowany 100kg." i będzie to samo

Czy mam zaklepać w rozpisce pojedynków na zlocie WKP Canabisa i Milo?

Ja na zlocie raczej się nie pojawię, ale spoko

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

ważysz dokładnie tyle, co ja ważę teraz (na czczo z rana po wysraniu), przy czym jestem wyższy (186). Na zdjęciu faktycznie wyglądasz na coś powyżej 100 kilo, ale to kwestia perspektywy ujęcia i proporcji w budowie. Wyglądasz, jak byś celował w masę i siłę, olewając detale i proporcje, tak że dziwie się, że nie mierzysz sobie wyników siłowych. Piszesz, że klata to przedział 120 - 130. Jak 120, to ciut słabo, a jak 130 to już nieźle. No i z tym martwym to chyba się wykręcasz (gadka w stylu nie robię martwego bo szkoda kręgosłupa, siadów bo szkoda kolan).

A jak wiek i staż ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...