Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko, ale zachowuj sie.

@komar, ma posture schaboszczaka, do mnie to nie trafia.

edit: przyjrzalem sie mocniej, jak dla mnie wszystko psuje strasznie szeroka talia. Rozumiem, ze w boksie jest konieczna (w walce na noze chyba mniej, bo wiecej ciala do trafienia), ale oceniamy estetyke, prawda? Na plus sporo miesa, super cycki ala bolo young i dobra krata.

edit2: teraz widze, ze 79 kg. Wyglada na 110 ;) To przez te talie. Zyebane proporcje. Gdyby odjac 20 cm z talii byloby JAK DLA MNIE super.

Potrzebna ci Milo? Moze nie napyerdalaj tak skosow, bo genetyka slaba w tym aspekcie (albo dobra, zalezy na czym ci zalezy).

To wszystko o mnie tak ??

 

Milo jaki wzrost? Canabis pisal o Chevie.

180cm coś takiego dawno sie nie mierzyłem

 

Jo, pisałem o Chevie. U ciebie milo widac progresu w ch.uj, teraz to wygląda fajnie, wtedy wyglądałeś jak taki typowy koksiarz z wiejskiej dyskoteki na metanabolu

Aha spoko,a teraz podobno wygladam jak dres z bramy,luz

Odnośnik do komentarza

Nie obrazaj sie, mialem podniesione cisnienie.

Ale cos w tym jest, talia moglaby byc wezsza ;f

W żadnym wypadku się nie obrażam,ale z tym @komar to nie wiedziałem już ocb wogole.I tak jak pisałem wczesniej nie zależy mi na proporcjach bo nie cwicze pod tym kątem do tego w sumie skoro twoim zdaniem jestem "za duży" to tak czy tak tylko sie cieszyć hehe

 

Ja tam odbieram słowa dres z bramy jako komplement. O mnie nikt tak nie mówił ;<

Hehehe mnie to tam rybka każdy pisze co chce od tego jest forum (chociaż fakt faktem już jakiś czas temu przekonałem sie że co niektórzy powinni mieć zakaz wchodzenia na forum albo chociaż przydzieloną specjalną opiekę specjalisty).I nie martw się postarasz sie to może ci sie uda w koncu dobić do tego szczytnego miana

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Nie obrazaj sie, mialem podniesione cisnienie.

Ale cos w tym jest, talia moglaby byc wezsza ;f

Wiele tam się nie wyszczupli w talii bo ma taką budowę, jedyne co może zrobić to rozbudować  plecy i naramienne. Bardzo fajna klatka i czworoboczny (przynajmniej górna część bo reszty nie widać).

Odnośnik do komentarza

Komar = Andzej

Aha to podpisuj co do kogo bo zacząłeś mnie oceniać pod tym jak do niego pisałeś i nie wiadomo o co chodzi.

 

 

Nie obrazaj sie, mialem podniesione cisnienie.

Ale cos w tym jest, talia moglaby byc wezsza ;f

Wiele tam się nie wyszczupli w talii bo ma taką budowę, jedyne co może zrobić to rozbudować  plecy i naramienne. Bardzo fajna klatka i czworoboczny (przynajmniej górna część bo reszty nie widać).

Dokładnie każdy ma inna budowe,ja mam taką a nie inną szybka przemiana materii raczej cienkie kości itp. Wszyscy piszecie ze dobra klatka a mi sie wydaje akurat własnie że jest taka sobie.Czworoboczny tzn chodzi ci o kaptury,kark??W sumie teraz mi akurat dużo spadły właśnie a nie ćwiczę ich tak bardzo bo nie chce sie pospinać.Ale powiem wam że odkąd zrzuciłem i wogole to na boksie jest inna bajka,aż szkoda mi teraz wszystkich klocków.

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

No tylko żeby tak wyglądać w tym wieku jak Sly trzeba mieć też bułe.

Taką fotke jeszcze znalazłem widać trochę rękę i bark,akurat ktos pisał wczesniej że słabe barki mam to może tutaj lepiej widać cos że jednak nie jest tak zle (chyba)

th_20130306814-forum_1362664804.jpg

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Milo faktycznie klata dobra, reszta ok, choć łapy trochę odstają, ale jak już mówisz, że olewasz powoli siłkę, no to trudno (choć po boksie lubi tric fajnie się wyrobić, no i oczywiście łydy).

Chelios : problemem tego zdjęcia z postępów jest to, że to są fotki w różnym oświetleniu i troszkę różnych pozach, a na ostatnim w ogóle jesteś prawie cały w cieniu.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...