Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

"Ta" moderacja to ja, więc jak są jakieś obiekcje to śmiało pisać. Spartakus istnieje już kilka ładnych lat, praktycznie nigdy nie musiałem go za bardzo moderować (absolutnie nie było takiej potrzeby), ale jak już zwrócił uwage Milo:

 

 

Wszędzie prawie offtopic i spiny ostatnio się porobiły w tym kąciku. Nawet o dupe Sylvestra...
, więc upominam po raz kolejny, żeby niektórzy się trochę ogarneli i nie tworzyli zbędnego syfu i nie podpuszczali innych (wiadomo o co chodzi).
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem ujawnić sie światu. Jestem jeszcze w liceum, więc w większości spożywam to co jest, ale staram się lobbowac więcej ryżu i nabiału w jadłospisie. Co do ćwiczeń to po pól godz dziennie jakieś pompki, brzuszki, hantle itp. Jakimś koksem nie chcę być, tylko po woli zwiększać masę mięśniową

DSC_0112.jpg

 

http://s24.postimg.org/bndlsp6et/DSC_0112.jpg

Odnośnik do komentarza

CAM00003.jpg

Obecnie leciałem po 5x w tygodniu aeroby i dieta na ujemnym bilansie coś tam wyszło teraz pytanie czy już przy takim % bf nie ma problemu bym aeroby ograniczył do 4x w tygodniu po 30 minut?Chciałbym ten brzuch odsłonić ale przez ten ujemny bilans i 5x aeroby czasem brak siły na właściwy trening.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem ujawnić sie światu. Jestem jeszcze w liceum, więc w większości spożywam to co jest, ale staram się lobbowac więcej ryżu i nabiału w jadłospisie. Co do ćwiczeń to po pól godz dziennie jakieś pompki, brzuszki, hantle itp. Jakimś koksem nie chcę być, tylko po woli zwiększać masę mięśniową

DSC_0112.jpg

 

http://s24.postimg.org/bndlsp6et/DSC_0112.jpg

 

 

No bycie tym mega kokse narazie ci nie grozi więc głowa do góry

CAM00003.jpg

Obecnie leciałem po 5x w tygodniu aeroby i dieta na ujemnym bilansie coś tam wyszło teraz pytanie czy już przy takim % bf nie ma problemu bym aeroby ograniczył do 4x w tygodniu po 30 minut?Chciałbym ten brzuch odsłonić ale przez ten ujemny bilans i 5x aeroby czasem brak siły na właściwy trening.

 

Chyba troche zaniedbałeś brzuch przy masowaniu bo myśle że gdybyś go katował na masie to teraz już by był na bank ładnie widoczny. Fajnie podcięta klatka, spoko plecy. Troche boczki psują efekt ale ogólnie jest spoko sylwetka

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, ze zerio priorytetow na lapy.
Wszystko w klate szlo, na lapy tradycyjnie:

Biceps

Uginanie ze sztanga prosta

Uginanie hantli w chwycie mlotkowym

modlitewnik lub sciaganie linek wyciagu do glowy

 

 

Triceps

Sciaganie linki wyciagu gornego

Wyciskanie waskie

Francuz sztanga lamana

i na dopompowanie dipsy ver. na triceps

 

 

Tak wiec widac, ze w tricepsie sa cwiczenia angazujace klate ;p

Odnośnik do komentarza

czyli łapa genetyka, plus naramienne dodają efektu.

 

u mnie z koleji łapy za małe i za słabe do tułowia (klata, najszerszy). na klate czuje że brałbym w seriach więcej, gdyby triceps był silniejszy. myślę cały czas, żeby wydzielić sobie jeden dzień na samą łapę w superseriach, ale jakoś nie mogę się zorganizować z tym.

Odnośnik do komentarza

bo moim marzeniem bylo cisnac ponad 100kg ;p

każdy je miał/ma. magiczne 100 kilogramów.

 

ja ogólnie na siłę też nie narzekam, z trójboju jestem dość zadowolony jak na amatora. przy słabym chwycie można założyć haki albo paski i targać mc, słabego tricepsa przy klacie i barkach już tak łatwo nie ominiesz.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...