Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi






 

Macie hejtujcie pyzatego kabanosa. 

 

Pierwszy 6 tygodniowy cykl po prawie półrocznej przerwie. Dupy nie urywa, endomorficzna talia psuje efekt. No ale trudno dla mnie najwazniejsze jest to że znowu wogóle zaczełem przerzucac żelastwo i wyszłem z bagna

 

sieg heil

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Kaban Ty coś ćwiczysz?

 

a tak serio -

ćwiczysz coś?

 

 

jaki staż generalnie?

 

2 miesiące :)

 

Nie wiem jaki generalnie ćwicze jakies 3 lata 56kg-> 80kg

 

Tyle że z przerwami trening-picie-trening- picie

Teraz miałem pół roku przerwy , wyje.bane mam na to dla mnie jest wazne że wogóle zaczelem znowu cwiczyć. 

Zresztą nie wiem jaki masz staż ale ty tez nie wyglądasz porywająco ;) 

Odnośnik do komentarza

rotfl XD

Mam narzeczona, w przyszlym roku zone.

Zycie towarzyskie jest. Nie chodze po klubach, raczej po znajomych.

Nie pale oraz nie pije, uwielbiam aktywnosc fizyczna.

Jezdze na rowerze, czasem pobiegam, silownia na rozne sposoby, ktora zarazilem

druga polowke i nie raz ide robil silowke a ona na jakies Bukwy, zumby czy inne pilatesy chodzi.

Dla mnie jest idealnie, to jest moj zloty srodek.

Odnośnik do komentarza

Czy nie picie alkoholu i nie palenie papierosów oznacza brak życia towarzyskiego :o Świat się zmienia...

 

Dokładnie, powiem więcej teraz jak nie pije moje życie towarzyskie jest 100 razy lepsze niż podczas picia. 

Teraz, bieganie, siłka, rybki, wypady z moją lubą na działke sie prazyc na słońcu, różnego rodzaju grille ogniska. 

 

Wyrosłem już z podejścia dobra impreza=miljony wódy i zdychanie na drugi dzień. Teraz sie sobie dziwie jak mozna bylo sie tak prymitywnie "bawić". No ale cóż taki wiek

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tylko nie sprowadzajmy zaraz od razu picia do balowania z upijaniem. jedno czy dwa piwa, a nawet czasem całe trzy, to zwykle mój max. nie często, głównie w lato. jakieś tam trzy cztery kieliszki na imieninach, czy dwa driny na imprezie. czyli pije i dobrze mi z tym.

 

życie towarzyskie też nie musi polegać na ciągłym stukaniu kieliszkami, lepiej się obracać wśród ludzi, którzy znają też inne rozrywki.

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Podbijam Kazuba, bo niektórzy to skrajności, albo abstynencja, albo zadupcenie się do zgonu co weekend.

Oczywiście, że da się bawić i mieć życie towarzyskie bez używek, zresztą sam jestem osobą, która w porównaniu do swojego towarzystwa naprawdę niewiele baluje, właśnie z powodu sportu, ale jak dla mnie są okazje i sytuacje, w których zabawa całkiem na trzeźwo ma mniejszy sens. Że nie wspomnę o jakichś pojedynczych piwach czasami.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

7dnt.jpg

 

191cm, 83kg

Nie ma się narazie jeszcze zbytnio czym chwalic (raptem 4 miesiace na siłce, z czego 2 z dietą).

Chciałem się właściwie tylko spytac czy dalej leciec na tym treningu push&pull od ChevCheliosa?

Cel masa - chciałbym do końca wakacji dobic tak do tych 86kg, a potem rzezba.

 

 

Push (Pon/Czw):

- Przysiad - 5x5

- Wyciskanie na ławce płaskiej sztangą - 5x5

- Wyciskanie na barki hantlami - 5x5

- Dipsy na triceps - 4x6

- Wspięcia na palce - 3x8



Pull (Wt/Piąt):

- MC - 3x5

- Podciąganie na drążku - 5x5

- Wiosłowanie sztangą - 5x5

- Uginanie ramion - 4x6

- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 3x8

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...