Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Slyszalem, ze trening bodyweight jest dla prawdziwych twardzieli. Na poczatku smiac mi sie chcialo, az sam nie sprobowalem sobie zrobic miesiecznej rutyny na samych drążkopodobnych. Ryje cielsko i meczy jak cholera. Nigdy wczesniej nie czulem zakwasow na CALYM ciele, nie liczac pierwszych rozgrzewek na treningach. Szacun dla drążkowców. Aczkolwiek od niedawna mi cos strzykło miedzy lopatkami i basen do odwolania :(

 

Jak sobie zamontowałem drążki w pokoju, to mam większą krzepę niż kiedykolwiek, a uścisk w łapie się robi jak w imadle. Ostatnio sobie kupiłem porządną kamizelkę z obciążeniami 30 kg i teraz sobie na spokojnie z obciążeniem 10 kg robię. Muszę tylko jeszcze drążki do pompek zamontować co mi leżą już pod ścianą pół roku. Trzeba się jeszcze nogami zająć bo pomimo tego, że jestem szczupły to nogi i tak jak u komara, hehe.

 

Drążki polecam, najtańsza i najlepsza siłka :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki. Przez ostatnie kilka miesiecy zrzucilem jakies 5-6kg, ale i miesnie polecialy, bo nie robie wiele ciezarow. Jednakze sily duzo zostalo, bo jak ostatnio wskoczylem na laweczke to sie zaskoczylem ile wyciskam. U mnie okazalo sie problemem nadmierne spozycie bialka. Teraz szejka to pije tylko jak jest koniecznosc a to sie nie zdarza wiecej niz raz czy dwa na tydzien. A mam dwie 5kg paczki koncentratu, to czuje ze na rok mi to wystarczy hehe.

Odnośnik do komentarza

Chocko - bardzo ładnie. Jestem pod dużym wrażeniem. No i nowa dziara na łapie wpadła :) Bary mocne, ładnie to widać na fotce "68kg przodem". 

 

PS: nadmiar białka w diecie stanowił problem w... no właśnie, w czym?

Dzieki, sie troszke zmienilo od czasow "warszafki" ;)

I tak jak mowi Grzegorz. Bialo odklada sie jako tluszcz a o to jest naprawde duzo latwiej niz sie zdaje. Bo jak wziąć pod lupe rozklad makro elementow w zdrowej diecie, to bialko ma tylko 10 do 15%. Wiec generalnie, pare jajek, tunczyk, jakas piers z kurczaka + reszta bialka z innych zrodel i na koniec dnia masz wystarczajaco wiele, ze nie trzeba szejka pic nawet.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...