Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Czez, z kapturami walczę dość ostro bo obok pleców i trica to moja ulubiona partia. W sumie idą dość ładnie, ale na fotce tego kompletnie nie widać (aparat ustawiony jest bardzo nisko, więc foto robiłem niejako od spodu. W sumie sporo na tym traci, ale cóż). Wracając do kapturów jeszcze: serio, jakoś tak za(pipi)iście wyglądają mocne kaptury. Wielu ludzi jara się fajnie zrobionym brzuchem, a mnie to nie rusza. Co innego kaptury właśnie. No mega po prostu.

 

Trenuję na kameralnej siłowni blisko miejsca zamieszkania. Skoro latam tam 4 razy w tyg. to musi być blisko. Bardzo cenię sobie klimat tego miejsca, więc nawet przez chwilę nie rozważałem zmiany na Pure, S4 itp. Problem, że nie mają drążka do podciągania i powoli kończy mi się obciążenie do niektórych ćwiczeń (np,. wyciąg dolny ściągany do brzucha). Cała reszta jest tip-top,

 

QBH - dziś waga pokazała 80kg, więc faktycznie troszkę tego mięsa poszło. Dzięki za miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza

180 :/ Ty jesteś sporo wyższy chyba, ale ja i tak zdrowo wkurzam się na swoje 180cm. Długie łapy, ciężko mi się macha sztangielkami (szczególnie wyciskanie leżąc) itp. Jakoś tak wbiłem sobie do łba, że fajnie by było mieć te 3-4 cm mniej (co w sumie nie jest raczej prawdą). Pewnie zmienię zdanie za jakieś +10 czy +12 dodatkowych kilogramów :)

Odnośnik do komentarza

U mnie 191cm, ale nie łamię się tym w ogóle. Łapy długie, obwody nabija sie trudno i musze jesc ogromne ilości żarcia żeby przytyc, ale za to jak teraz sobie z kolegami troche boksujemy, to w większości nie mają szans bo zasięg mam taki że bez większych problemów ich sięgam, gdy oni muszą skracac dystans i dużo bardziej się gimnastykowac. Profit :D.

No i panna może przy mnie założyc najwyższe szpile jakie ma w szafie i wciąż będzie ode mnie niższa :).

Bycie wysokim to  zaje.bista sprawa.

 

Jakieś suple używałeś?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Zdarza mi się przecierać tricami po futrynach albo ścianach :/ przy nie uwadze ofkoz. Gdybym miał 50 i więcej to musiałbym żyć w murzyńskiej chacie, nie wiem. Więcej nie będzie ;) bo jak? bez koksu nie pójdzie, chciałbym tylko dołożyć mięcha ale lepszej jakości bo to to (pipi) jest a nie mięso :) może kiedyś. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...