Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

trochę nie fair obgadywać M tam gdzie sie nie zjawia  on i rzesza ludzi którzy lubia czytac pojazdy.

Milan, dawaj foto swojej formy, stawiam czteropak, ze wygladam gorzej od ciebie (ja to zalany sadlem leszcz co sztanga 60 kg 3 razy machnie i zdycha).

Odnośnik do komentarza

trochę nie fair obgadywać M tam gdzie sie nie zjawia  on i rzesza ludzi którzy lubia czytac pojazdy.

 

co ? całe forum wbija do tematu fotki, żeby pooglądać dobrze zbudowanych mężczyzn (i jotjota)

 

poza tym eM już nie raz zaglądał do spartakusa żeby napisać nam, jak bardzo nie interesuje go prymitywna masa mięśniowa, tylko gibkość i piękny umysł. wstawił też kiedyś jakiegoś cherlaka, jako swój ideał 

 

 

 

Jest zlot z jego polskim odpowiednikiem w Zakopanem.

 

o, to bedzie śmieszne. jak coś, to moge sie spuścić do kubka z piwem. z którym z chłopaków będziesz sie całował ? 

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie, ale bedzie poradnik na zywo jak gnoic lamusow typu _M_.

ach ta polska zawiść. Uwielbiam <3

 

 

Nie wiem czy w waszym pojęciu istnieje coś takiego jak poczucie estetyki, ale w moim przypadku nie wyobrażam się jako nadmuchany misio z brylami -7 na liczniku. Rozumiem, że ktoś ma problemy z rozróżnieniem koloru seledynowego od zielonego, ale to już przywara ludzi ułomnych. I tak, sylwestka ''cherlaka'' typu Henry Rollins mi  najbardziej odpowiada. 

Odnośnik do komentarza

nadmuchany misio, koks z dyskoteki, bo ja nie chce wyglądać jak jakiś pudzian, przywara ludzi ułomnych. eh te cherlaki 

 

seledynowy, to jest odcień zielonego, więc nie może być rozróżniany od zielonego, bo znajduje się w tym zbiorze. prawdopodobnie miałeś na myśli błędne zinterpretowanie barwy. 

to chyba jedna z tych przywar samozwańczych intelektualistów.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

trochę nie fair obgadywać M tam gdzie sie nie zjawia  on i rzesza ludzi którzy lubia czytac pojazdy.

 

co ? całe forum wbija do tematu fotki, żeby pooglądać dobrze zbudowanych mężczyzn (i jotjota)

Ide ponakurwiac na lewego i prawego mula tak mnie zmotywowales. :D

Odnośnik do komentarza

Zaczynam znow chodzic na silownie, nigdy nie musialem zaczynac po przerwie (prawie rocznej) i nie wiedzialem jak trudne to jest

wsadzam zdjecie na poczatek co bylo co jest, nic nie jest  nie mozliwe, wiec za pare miesie wsadze update

 

1512487_10152184426973738_1793090823_n.j

62kg - 77kg - 69kg

 

 

Wiedze juz mam, wiec odrazu zaczynam trenowac 2 razy dziennie, kazda czesc ciala 3 razy w tygodniu.

 

po 4 miesiącach chyba jakieś zmiany widac

 

+6kg

 

984036_10152404638108738_817012986859510

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...