Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I to mityczne światło lepiej uwypukliło muskulaturę ;) Nawet Kamil Stoch wyszedł nażyłowany, mimo że normalnie raczej płaski jest.

 

 

Ale tak poważnie, to 2013 najlepiej, goń efekty.

 

plan jest przegonić,  z nadzieja ze za miesiąc to się uda już

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

O to na bank poleci interwencja farmakologiczna ;) Bo tak szybko się do formy nie wraca.

 

Jesli człowiek zna swoje ciało, spędza wystarczająco dużo czasu na siłowni i je odpowiednio (byc kucharzem ma swoje zalety) a nie kłoci się z wszystkimi na forum o kalorie to dużo czasu tak naprawdę nie trzeba ;)

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak pytałem Zacharego Krajniaka o tym co sądzi o prohormonach i do dziś widzę przed sobą jego odpowiedź , która brzmiała "A o diecie i treningu słyszałeś?". Ta odpowiedź zmieniła moje życie teraz wiem że na dobrej diecie i treningu mogę kiedyś być kafarem. Więc nic mnie już nie zdziwi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sadze ze jesli mase ogolnal juz nadrobilem (co jest moim rekordem wagi) to przez nastepny miesiac ostrych treningow i malej redukcji to powinnem byc blisko celu...przynajmniej mam taki zamiar bo na poczatku czerwca jade na wakacje i trzeba na plazy dobrze wygladac hehe

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak pytałem Zacharego Krajniaka o tym co sądzi o prohormonach i do dziś widzę przed sobą jego odpowiedź , która brzmiała "A o diecie i treningu słyszałeś?". Ta odpowiedź zmieniła moje życie teraz wiem że na dobrej diecie i treningu mogę kiedyś być kafarem. Więc nic mnie już nie zdziwi

Yhym,yhym bardzo mądrze odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Jaczes - doooooobrze wgladasz brachu. :D Ile lat tyrasz z ciezarami? Tak wygladac to jest w sumie cel, dalem sobie 3 lata zeby zobaczyc efekty bo slabo cwicze i na efekty wiem, ze bede dluuugo czekal. Obstawiam, ze po roku i tak pewnie skoncze z przepuklina i rzuce to w pizdziec ale zawsze mozna kolege pochwalic za wytrwalosc i checi. :bunny:

Odnośnik do komentarza

Z nas obu to na razie Ty srasz, ale geba.
Miales byc gotowy z 2-3 miechy temu, wroc do soich postow, poszukaj.
Dla samego siebie, ja to olewam, po prostu czekam.

Ta wymowka z praca jest troche inwalida.

Pracuje na pelnym etacie, przygotowuje sie do slubu, mam zycie prywatne i nawet pogram z ziomami z psxe w Diablosa3.
Cwicze silowo 3x w tyg +3x w tyg HIIT. Chciec to moc. 

Cytujac naszego forumowego brusa li: NO EXCUSES

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zjedz snickersa i nie pajacuj. Co mnie obchodzi co ty robisz? Wazne ze ja nie mam tyle czasu co ty, mam napięty harmonogram i żeby obrócić dziewczyne, zając sie księgowością, zamawianiem towaru, poćwiczyć siłowo i tak robie co moge a spoźniam sie na 10 do roboty. Jak miałem byc gotowy 2-3 mechy temu jak powiedziałem że dam foty za rok. Rok mija teraz, fotki tez niedługo beda planowałem robić aero 3 razy w tygodniu ale nie daje rady bo nie mam czasu. Ale wiadomo, ty masz przygotowania do slubu i dajesz rade , to ja nie dam rady? Zwykły cygan który handluje grami na straganie i ma przeciez w ch.uj wolnego czasu c'nie? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...