Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje zebys bardziej czekał na zdjecia swojej narzeczonej niż półnagiego faceta ale to tez w sumie twoja brocha nie moja. I dlaczego tak sie doje.bałeś do mnie? przeciez nie tylko ja miałem wrzucac z tego co pamietam zdjęcia na wiosne? Tylko ja nie jestem słowny ojej naprawde? Spokojnie do wakacji zdążysz zaspokoić swoją ciekawość, przeciez nie napisałem nigdzie ze nie wrzuce zdjęcia.

Odnośnik do komentarza

Ciebie ostro stary musial klepac po misce jak byles maly.

Nie umiesz normalnie odpowiadac ? Musisz sapac jak jakis przyglup bez szkoly ?

Odpisz krotko i na temat, na(pipi)asz jakies (pipi)gadki na 4 linijki, (pipi) mnie to interere.
Pytalem o foty a Ty od razu jakies osobiste podjazdy uskuteczniasz.

Ide zaraz spac bo cos agresywny na tej redukcji sie zrobiles.

PROTIP: Idz wczesniej spac, wstan 45min wczesniej i dupnij 30min HIITa, da sie ? Da!

Odnośnik do komentarza

Każdy robi tak jak mu wygodnie, dla mnie siłownia to hobby które mi pomaga w zdrowym trybie życia, lepszym samopoczuciu, wizerunku i pewnosci siebie. Siłownia u mnie dodatkiem w życiu nie cąłym życiem. Jesli u ciebie tak jest to luz, no ale u mnie tak nie jest. Planowałem 3 razy w tygodniu aero, jest raz i chu.j, płakac nie bede, a redukcja potrwa troche dłużej. na mr olympia sie nie spiesze i mój swiat sie nie zawali. Czaisz już o co chodzi?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie każdy ma prace na siłowni i czas żeby robić aero częsciej niz raz w tygodniu. I nie pier.dol bo w marcu rok temu to ja z odwyku wróciłem. Ćwiczyć zacząłem od maja. Foteczki będą, jestem bardzo zadowolony z efektów  

No i po co się spinasz ;) To ty obiecałeś fotki a nie ja,także argument z moja pracą słaby.

Odnośnik do komentarza

A gdzie ja sie spinam, widze niektórzy nie widza róznicy pomiędzy stylem bycia a spiną. Spinać to sie spinałem z kazubem. Tamten post był normalny, bez żadnej spiny. Ja obiecałem fotki? Tak jak ja obiecałem to co drugi obiecywał ale akurat do mnie sie doj.ebac trzeba tak? :)  No to dawaj fotki litwinianka , wronerro tez wrzuc coś, widzicie w tym problem? Sorry nie wiedziałem ze mam wyznaczony termin, bardziej bym spiął poślady wtedy. Co drugi gada ze wrzuci fotki na wiosne a jak narazie widze tylko fotke jaczesa. Ty litwin tez gadałes pamietam, kobik gadał.

Odnośnik do komentarza

kanabis nie było wielokrotnie pyerdolic że pozamykasz nam tu wszystkim mordy jak na wiosne 2014 wrzucisz foty, to by sie nikt nie srał

a teraz nagle se przypomniales że masz żonę, sekretarkę, sklep i właściwie to machasz sztangą tylko dla relaksu

 

analogiczna sytuacja jak z tym panem:

:D

 

Wystarczy że mam to wszystko a i tak trenuje częsciej niż ty. I nie odpuszczam treningu jak mni grypka złapie albo przeziębienie. 

Zawsze machałem sztangą dla relaksu a że jestem że robie albo coś zaje.biscie albo nie robie tego wcale to nie odpuszczałem treningów, trzymałem diete i jest jak na rok dobrze imo. Zresztą niedługo sie porównamy misiu :)

Odnośnik do komentarza

Wogóle to co to za pier.dolenie? Napisałem że redukcja sie opóźnia bo nie wyrabiam trenując siłowo 5 razy w tygodniu i ogarniając pozostałe sprawy obić jeszcze aerobów i z zaplanowanych3 robie tylko 1 w niedziele a tutaj przyjdzie taki mamzel i pier.doli jakbym ja tutaj pisał "ej chłopaki tak naprawde to kłamałem opier.dalałem sie cąły rok chodziłem na siłownie raz na dwa tygodnie a diete miałem na pyzach z aviko" Nie rozumiem. Sie lepiej martw o siebie.

 

Zresztą jaka tutaj nagonka na mnie. Ja tez bardzo bym chciał zobaczyc jak wygląda litwin, gośc to chodząca encyklopedia, ćwiczy juz pewnie z 10 lat. Musi wyglądac przech.uj, to samo wronerro. Mysle ze tacy kulturysci to ciekawszy widok niz fotka kanabisa który cwiczy rok.

Odnośnik do komentarza

 

 Zresztą niedługo sie porównamy misiu :)

 

 

Kiedy dokladnie ?

Zeby nie bylo, ze znowu sie dosralem czy cos.

Czekam na ten pojedynek bo jak wiadomo, przy Tobie nie wygladam, tak wiec chce ta walke ogladac z lozy VIPow.

 

 

 Ja tez bardzo bym chciał zobaczyc jak wygląda litwin, gośc to chodząca encyklopedia, ćwiczy juz pewnie z 10 lat. Musi wyglądac przech.uj, to samo wronerro. Mysle ze tacy kulturysci to ciekawszy widok niz fotka kanabisa który cwiczy rok.

 

 

No jak ja wygladam ?

Jakbym na silownie nie chodzil, co tu do ogladania.

Szczesliwy traf na googlach przy wpsianiu chlopaczek z silowni :

mathieu2101.jpg

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Nie wiem , lipiec moze być? Jak nie dam foty wtedy to prosze oficjalnie o zmiane podpisu na doje.bana piz.da. Ale stawiam warunki.

 

Wrzucają zdjęcia :

a) maciucha

b) moje grono antyfanów (wronerro, litwiniank) AKTUALNE FOTO ofkors. Najlepiej z numerem psxextreme.

 

Pasuje taki układ?

Odnośnik do komentarza

Ok spoko wroner a ja wyglądam tak. 

Po wpisaniu frazy do(pipi)any dzik 

 

QFErjUkH.png


Raz. Nie kupuje gazet, szczegolnie o grach.

Dwa. Wysypalem sie rok temu z 10 swoich zdjec gdzie Ty nie dales zadnego.
Ze mnie sie juz posmialismy, Ciebie jescze nie widzielismy.

 

No przeciez dawałem zaraz po odwyku, po miesiącu ćwiczeń. W tym samym czasie. 


Może jestes zbytnim randomem po prostu. Bo moich zdjęc tutaj było więcej niż twoich. I pośmialismy sie nie raz. 

A teraz jestes taki zabiegany, przeciez masz slub, a mimo to kawał z ciebie koksa więc czemu miałbys nie wrzucić? przeciez cwiczysz juz tyle lat w odróżnieniu do mnie więc chyba nie masz sie czego wstydzić?

Odnośnik do komentarza

 

A teraz jestes taki zabiegany, przeciez masz slub, a mimo to kawał z ciebie koksa więc czemu miałbys nie wrzucić? przeciez cwiczysz juz tyle lat w odróżnieniu do mnie więc chyba nie masz sie czego wstydzić?

No fakt, troche roboty z tym jest, ale tak naprawde nie zniose kolejnej kompromitacji przy Antuanie "Kanabis" Wailancie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...