Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich gróźb xD To te aktualne zdjęcie które masz od roku? Ja pier.dole, dobra koniec tematu :) Żartowałem mam w (pipi)e te zdjęcia i tak bym wrzucił w wakacje :) Chłopaki popokazywali sie w formach zycia teraz niscza biednego kanabiska a sami dygają sie wrzucic aktualne foto xDDDDD 

 

Dobra już koniec tej beki panowie. Tak na powaznie. pierwszy cykl redukcyjny konczy mi sie w połowie czerwca. Po nim już tak na powaznie postaram sie robic te 3 razy w tygodniu aero i mysle ze w lipcu bedzie koniec redukcji. Zerszta nie mysle tak tylko na bank tak bedzie bo od sierpnia wracam na mase więc co wyjdzie to wyjdzie i efekt napewno bedziecie mieli okazje podziwiac albo i smiac sie tutaj.


Kabanis, tyle że Wronek, Litwin czy Maciucha nie pisali nikomu

Na tej focie wyszłeś jakbyś zaczynał ćwiczyć :confused:

 

 

No nie, ale pociski o cyganie i mieszkaniu komunalnym to juz były, pamietam to dobrze.

Odnośnik do komentarza

A cięzko to zrozumieć że twoje poganianie nic nie da bo wrzuce wtedy jak bede uważał że cykl roczny masa-redukcja zostanie zakonczony? Serio nie trybisz tego? Myslisz ze jak napiszesz i poprowokujesz mnie to ja jak przydupas baby z brodą polece do lustra napne klate i wstawie zdjęcie bo koles z internetu tak chce? Stary weź zacznij troche powaznie gadac. Koniec tematu jak dla mnie. No ja napewno sie skompromituje przy arnoldzie wronerbergerze który satysfakcjonuje co noc narzeczoną, załatwia księdza i jeszcze opier.dala hiit o 6 rano. Wiadomo ze nie mam szans.


No ale pier.dole to i tak wyglądam najlepiej z całej "kariery" a wrzucałem juz zdjęcia na masie pyzowej

Odnośnik do komentarza

ahahaha

grypka powiadasz?

najpierw dopadła mnie jakaś jelitówka i przez prawie tydzień (!) nie zjadłem kompletnie nic poza paroma i tak wysranymi w wodzie biszkoptami. powrót do normalnego jedzenia i bilansu wodno elektrolitowego zajął mi po odstawieniu antybiotyku ponad 2 tygodnie.

potem doje.bała się do mnie angina i znowu kompletnie rozregulowane jedzenie + kolejny antybiotyk.

jak to według ciebie jest 'grypka i przeziębienie' i byłbyś w stanie cwiczyc srając wodą 8 razy dziennie, to naprawde props dla ciebie doje.bany dziku

na całej tej zabawie z choróbskami straciłem 5kg mięsa, zjazd z ok. 87kg do 82kg przy zachowaniu identycznego BF

Pracowałem na te 5kg prawie pół roku, żeby poszły fpizdu w przeciągu miesiąca, ale teraz zacząłem znowu od tygodnia cwiczyc i z rana waga pokazuje 84kg, odrabiam straty.

 

moge swoje foto wrzucic (ostatnie było chyba w styczniu przy 91kg), ale na ch.uj skoro nie zrobiłem od tego czasu progresu

twoje wożonko z kolei było niesamowite, przy każdej okazji wspominałeś jak to nam opadną kopary, a teraz zaklinanie rzeczywistości i wymówki.

Odnośnik do komentarza

No ta, teraz moja wina bo biedactwo sie rozchorowało. Tez tydzien sikałem pupą i jakoś nie płacze. A co mi spadło to powróciło spowrotem. jasne 5 kg mięsa ci spadło w miesiąc, weź cżłowieku juz sie uspokój.  

 

ore, no jest i co taka tragedia? ;)


W dodatku w białych dreasach i rózowej koszulce xD

Odnośnik do komentarza

No ja jak chlałem tydzien a potem dwa tygodnie dochodziłem do siebie nie chudłem tyle. poza tym w takich "awariach" organizm przewaznie traci wode nie mięśnie no ale ty widocznie miałes inaczej. Nie no maciek wali mnie to bo to twoja brocha, no ale atakiem bede odpowiadał na atak a na mnie jest nagonka jakbym ja powiedizał że nie wrzuce zdjęcia za ch.uja a nigdzie tak nie napisałem. Sory ale przypier.dalacie sie troche na siłe. Niepokoleżensku :(


I babcia stefa nie ciocia stefa :/

Odnośnik do komentarza

No ta, teraz moja wina bo biedactwo sie rozchorowało. Tez tydzien sikałem pupą i jakoś nie płacze. A co mi spadło to powróciło spowrotem. jasne 5 kg mięsa ci spadło w miesiąc, weź cżłowieku juz sie uspokój.  

 

ore, no jest i co taka tragedia? ;)

W dodatku w białych dreasach i rózowej koszulce xD

 

Nie wiem nawet o co się kłócicie, więc ciężko mi wydać werdykt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czemu kanabis mowi, ze cwiczy rok?

 

Bo licze to odkąd zacząłem trzymac diete i ćwiczyć regularnie. Czyli po odwyku.Tak ćwicząc po 4 tygodnie i przerwa na tydzień picia to pewnie by sie tego uzbierało pare lat.

Zeby bylo, ze dupny progres robi.

 

A ty jaki zrobiłeś progres przez ostatni rok? Pochwal sie.

Odnośnik do komentarza

 

kanabis, weź przypomnij z jedno zdjęcie, które spełnia te oto warunki

 
1. było wrzucone na forum
2. przynajmniej od pasa do głowy
3. bez kadrowania i jakichś dziwnych ustawień
4. na którym nie wyglądasz jak kawałek szynki
 
mityczny kazubek, którego nikt nigdy nie widział umiera z ciekawości

 

 

Napisał typ który wrzucił jedno zdjęcie milion lat temu xD

Odnośnik do komentarza

Litwinianka tez zaje.bisty porównuje bycie w wojsku do destrukcyjnego picia xD

 

NJeden mówi o niekadrowanych zdjęciach wrzucając kadrowane zdjęcie w półmoroku w samych gaciach. Wasza hipokryzja nie zna franic panowie, dobra beka.

 

Trzeci daje zdjęcie aparatu bo jak nie zrobiłem fotki na zyczenie w 5 minut to znaczy ze nie mam aparatu albo nie umiem robic zdjęć. Jestescie naprawde wyjątkowi.

 

Ale dziękuje , naprawde zmotywowaliscie mnie do tych 3 aerobów w tygodniu xDDDDD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...