Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ok w weekend ci wyśle. I mam nadzieje że ty też coś wyślesz, tylko nie samej kadrowanej rączkiw  oświetleniu tak jak ostatnio oki? Wtedy bedziesz zadowolony? A na ogólny wrzuce jak skoncze redukcje. Pasuje króliczku? Czy dalej próbujemy sie dopier.dalać na siłe do kanabiska? 

Aha to spodziewasz sie ze wyglądam jak on po roku ćwiczen na sucho. No no, powiem ci ze mozesz byc zawiedziony. Ale za to czekam z niecierpliwoscią na twoją fotke którą tez obiecałes na wiosne rok temu. W całej okazałości. No ale skoro ja mam wyglądac jak ten typ ze zdjecia to jak ty musisz wyglądac. Normalnie jestem podjarany aż.


Dwayne Johnson ma sie nijak do kulturystyki xD

 

Porównuje the rocka do mnie xD

 

No i jak ja mam powaznie traktową was moi hejterzy :/

Odnośnik do komentarza

Wystarczy że moj stary był zawodowym żołnierzem i pusowałeś kibel po jego sr.aniu ;) Dawałem zdjęcie pleców juz chyba z dwa lata temu. Poszukaj sobie. A jak nie to czekaj cierpliwie. Ale ok tez ci moge dac w weekend na priv tak jak kobikowi. Zaden problem


Aha no i ojciec mówił że w wojsku jest zaje.biscie, no a ja o pobytach na detoksach tego powiedzie cnie moge wiec chyba poniosło cie deko z porównaniami Liti ;)

Odnośnik do komentarza

Ty mi opowiadaj o widzeniu wojska oczyma trepa,którego jedyne zajęcie to pierdzenie w stołek,kradzież ropy i żarcie na koszt państwa ;) Zresztą nie potrzebnie poruszyłem ten temat,bo oddalam ciebie od momentu pokazania fotki i nie pisz że dwa lata temu dawałeś,bo tamto ciężko nawet oceniać,miałeś pokazać nową jakość i tego chciałem doświadczyć.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Doświadczyć możesz co najyżej pi.zdy pod okiem za obrazanie mojego ojca. Karle pier.dolony. Wie napewno więcej o wojsku niz ty, choc z tego co wiem to nie biora takich kurdupli jak ty do woja, pie.rdolony mr.america sie znalazł. A oftke sie moją nie bój , lepiej sie weź za siebie bo dupy nie urywasz ta fotką w profilu 


Prosze na szybkiego, bez żadnych pomp, kadrowań czy fotokombinacji, czy poszerzania w paincie jak litwinianka. jeszcze przynajmniej 4 kilo do zredukowania. Pozdrawiam ciepło czekajcie na więcej fani

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Uuu kabi dostał po zaworach,nie zniżę się do twojego poziomu riposty,natomiast jeżeli twój ojciec się nie zachowywał typowo to wystarczyło to napisać,ale widzę że zabolało,więc coś może być na rzeczy.Co do kurdupli w wojsku to widzę że nie masz żadnej wiedzy,bo nawet ciebie by wzięli,mimo iż jesteś mniejszością narodową,ale masz Polskie obywatelstwo i to im wystarczało :D Będzie ci wstyd,jak się okaże że moja fota masowa z profilu,jest lepsza od twojej z wycinki :)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Haha teraz sie usprawiedliwia że masowa xDDD Coś strasznie słąbo jak na mase. Tylko takie plecki. No no , po tylu latach ćwiczeń. ale bedzie siara w lipcu jak półbóg litwinianka bedzie wyglądał gorzej lub podobnie do żula cygana kóry ćwiczy regularnie od roku ojaaaaaaa

Odnośnik do komentarza

Stary czy ty jestes tak tępy czy tylko udajesz? Zacząłem sie interesować siłownią od dobrych paru lat. Mniej wiecej wtedy kiedy jajczes i kubaa ze sobą rywalizowali na foty i wyglądali dwa razy lepiej niz ty na zawdoach w Rumunii. jechałem na pyzach z aviko, na gainerach, trenowałem jak piz.da. Piłem, wyniszczałem organizm do granic, miałem zapalenie wątroby. W marcu wróciłem z odwyku ważąc 72 kg , zero mięsa wrak człowieka. W maju zacząłem nowe życie, siłownie itp. Licze że cwicze od roku bo zycie po odwyku to dla mnie  nowy rozdział życia ty mozesz liczyc nawet ze cwicze dwadziescia lat mam to w (pipi)e nie robie tego dla ciebie tylko dla siebie. Szału nie robie wyglądem ale jak na rok ćwiczeń progres w obwodach i wadze plus 7kg to dla mnie sporo. Tym bardziej ze przed odwykiem najdłużej cwiczyłem 2 miesiące regularnie zeby wszystko stracic przez chorobe. Wiem ze to na własne zyczenie i chu.j ale nic nie poradze. A teraz łaskawie zamknij morde i odbij ode mnie bo jestes nudnym kurduplem który łata kompleksy siłownią która mu nieudolnie wychodzi. Wozi sie jak dzyndzel na (pipi)e a wygląda jak przeciętny gość, ba z takim stażem co ty masz to wstyd sie przyznawac. Ale ok, następna fota po koncu redukcji. Tyle.Dziekuje za uwage

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

A ja miałem salmonellę i schudłem 10 kg w 3 dni,głównie z mięsa ale się tym nie usprawiedliwiam,nie robię przy długich wywodów,których i tak większość nie przeczyta,nie nabijam się z maciuchy,który miał też poważne przejścia,tylko ćwiczę,a ty w tym czasie prowadzisz wojny ze wszystkimi,najpierw kazub,później wrona,maciucha a teraz ja i to tylko dlatego że chcemy byś dotrzymał danego słowa,nikt od ciebie nie wymaga nic więcej oprócz tego co napisałeś.

Odnośnik do komentarza

Dobra jade szczerze bo bandzie. Kabi origins wyznania doyebanego dzika.

Nie nabijam sie z maciuchy , nawet go lubie i mu kibicuje z całego serca, ale napisałem ze na atak bede odpowiadał atakiem. Taki juz jestem, chu.,jowy ale charakteru nie zmienie. Gościu smieje sie i nadinterpretuje słowa, napisałem że dam fotki jak skoncze cykl masa -redukcja. Nikt nawet tego nie przyjmuje do widaomosci tylko od razu jestem cisniety jak majty bułgarki kur.wa . Co to ma być? Mam w ch.uj roboty przed i po pracy ze sie nie wyrobiłem. Kazdy ma na to wyje.bane i ma w (pipi)e to ze chce wrzucic fotke po koncu cyklu a nie po miesiącu niby redukcji. Teraz nagle kazdy sie usprawiedliwia, ten miał salmonelle, ten srał dwa tygodnie itp. Ale jak ja chce sie wytłumaczyc to z każdej strony sa tylko pociski w moja osobe. To jest kur.wa fair? 

 

Maciszce współczuje bo sam sikałem dupa az mnie piekło tydzien, ale staralem sie trzymac diete jechałem na proso i herbacie. Da sie? da

 

Wronerro. Szczerze zazdrosciłem mu wtedy bo wyglądał naprawde nieźlke kiedy ja wyglądałem jak parówka. Ale napisałem mu po złości bo jechał mnie i obrażał. Zwykły nic nie znaczący odwet. Który widac bardzo go dotknął.

 

Litwinianka. Z toba próbował juz jaczes ale ty czasem jestes po prostu niedorozwiniety, masz swoje zdanie i jesli ktos mysli inaczej niz ty ten napewno jest w błedzie. Przed chwilą sie smiałes ze mnie, a teraz nagle masz salmonelle, tamta fota to byla na masie itp. 

 

A kazub? No były przeboje, widac mamy podobne hcharaktery bo chu.j chu.jowi nie popusci. Ale teraz to nawet sam zapomniałem o co to wszystko było. A jego wygląd? Nie wiem kojarze go tylko z jednego zdjecia gdzie zaczynał ćwiczyc i tyle moge powiedzieć. 

 

Tyle jak jeszcze czegos nie rozumiesz to idz do terapeuty albo pogódz sie z tym ze jestes po rpostu głupi chyba.

Odnośnik do komentarza

pro tip dla tych co chcieli by posiąść prominentną posadkę dyktatora. Działaj cicho, powoli, wytrwale. Nie ujawniaj wszystkiego na raz by nie dać pożywki przeciwnikom, miej zawsze plan B by skompromitować rywala. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnie polecam poczytać ''Sztukę wojny'' Sun Tzu i ''Księcia'' Machiavelliego, ale to już taka luzna dygresja. 

Edytowane przez _M_
Odnośnik do komentarza

Salmonelle to miałem w wojsku,czyli 10 lat temu,napisałem bo napisałem,a nie jako usprawiedliwienie,bo nie mam czego,moja fota jak na masę jest znośna,a że są lepsi,są,zawsze będą.U ciebie problem jest taki,że rzucasz zdania na lewo i prawo a później się z nich nie wywiązujesz.Co do mojego sposobu bycia,tak jestem introwertykiem,jednak zdania bronie gdy mam przeświadczenie że się nie mylę,natomiast ty kwestionujesz wszystko.Nawet jakbym wygrał debiuty to było,że na koksie,na tyle lat lepiej powinieneś wyglądać,z takimi argumentami nie da sie dyskutować.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

 

 

kanabis, weź przypomnij z jedno zdjęcie, które spełnia te oto warunki

 
1. było wrzucone na forum
2. przynajmniej od pasa do głowy
3. bez kadrowania i jakichś dziwnych ustawień
4. na którym nie wyglądasz jak kawałek szynki
 
mityczny kazubek, którego nikt nigdy nie widział umiera z ciekawości

 

 

Napisał typ który wrzucił jedno zdjęcie milion lat temu xD

 

 

iksde hehe. (pipi)a o tym mówie przecież. ty przez milion lat nie wrzuciłeś żadnego, które można porównać z tamtym moim. to znaczy było chyba jedno, ale nie spełniało założeń punktu 4

Odnośnik do komentarza

Ja chcialbym tylko dodac ze mam zespol jelita drazliwego i kupa pod postacia ciala stalego jest rzadkoscia i wielka radoscia.

Pewnie ponad polowa skladnikow odzywczych po prostu przeze mnie przelatuje.

 

TAK TYLKO BO KAZDY SIE USPRAWIEDLIWA

POZDRAWIAM

 

Generalnie wolalbym miec raz na 10 lat salmonelle niz takie cos full time, a wiec przegrales kolejny raz litwin.

Odnośnik do komentarza

Ja chcialbym tylko dodac ze mam zespol jelita drazliwego i kupa pod postacia ciala stalego jest rzadkoscia i wielka radoscia.

Pewnie ponad polowa skladnikow odzywczych po prostu przeze mnie przelatuje.

 

TAK TYLKO BO KAZDY SIE USPRAWIEDLIWA

POZDRAWIAM

 

Generalnie wolalbym miec raz na 10 lat salmonelle niz takie cos full time, a wiec przegrales kolejny raz litwin.

 

o ch,uj, współczuję szczerze :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...