Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

O Błażej teraz widać dobrze fotke. :) A klaty tragicznej nie masz, nie przesadzaj już - widzę, że tu nawet jednego zawodnika nie ma co ma w połowie tak zalany brzuch i boki jak by miał, będzie dobry pojazd po Jotjocie spartakusie jak za czasów wiatraka jak fota poleci. xD Łapę za to masz konkretną, marzę o takiej ale kurwa jeszcze z 5 lat i też tak będę miał pewnie.

Odnośnik do komentarza

2u716r4.jpg

Ja i moje legendarne lustro z pralka i kiblem w tle. Nie wiem ile w lapie, ciut ponad 40 na pewno. Nie targalem zelastwa na silce ponad rok, wszystko wyszlo z ciezkiej fizycznej roboty w torach. Klate to mam zenujaca i tragiczna wiec nie pokaze zdec bez koszulki xd

 

aha zapomnialem dodac, broda niezadbana i tragiczny piczowons, ale zwyczajowo mi sie nie chce. Poza robota nie wychodze z domu wiec ludzi nie strasze

Edytowane przez FARMEROS
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zacznijcie robić pompki to Wam klata zaraz wyskoczy. Dam Ci plan który robię sobie od dwóch miechów, i kiedy myślałem już że moje cyce więcej nie urosną tak patrząc na to co jest teraz a kiedyś (nawet te 4 miechy temu) to poszło ładnie w górę.

push ups 20

pseudo push ups 20

push up hold 35 sec

clap push ups 15

Decline push ups  20

diamond ush ups 20

Incline push ups 50

Pomiędzy seriami przerwa 30 sekund, pomiędzy setami 3 minuty. I 3 razy taki cały program, powinno to zająć z pół h. Jeśli nie dasz rady zrobić to zmniejsz sobie powtórzenia i idź stopniowo w górę. Jak nie wiesz co to za dany tym pompek jest to wygoogluj, na pewno wyskoczy. Dałbym w formie obrazka, ale stronka przechodzi odbudowę i na szybko nie mogę znaleźć.

Jak często to najlepiej robić? W każdy dzień treningowy?

Odnośnik do komentarza

Witam, powracam po 5 miesiącach z nową fotą, nie ma się czym chwalić i jestem już gotowy na wasze pojazdy, minusy itd. Jestem spasiony i tak też się czuję, nie będę ani ekolegów ani siebie oszukiwał, żaden ze mnie ciężarowiec - co najwyżej pan w ciąży. xD

Co prawda poprawiłem znacznie (jak na mnie) wyniki siłowe (choć dużych ciężarów nie targam bo walę w domu i bez asekuracji więc do 42 kg łącznie na klatę, na biceps pół roku temu 3 powtórzeń 14 kg nie umiałem zrobić) i waga poleciała 3 kg w dół i z tego jestem dumny, wiem - nie ma z czego porównując choćby mój mega biceps do choćby bronxa44, który (Bronksiu nie obraź się) wcale pokaźny fest nie jest. Brzuszysko ogromne, boki zalane jak fale Dunaju. Będę dalej pracował nad sobą a jak wszystko pójdzie jak należy od nowego roku startuję na prawdziwą siłownię, znajdę sobie trenera i może za rok pokażę wam się choć trochę bardziej korzystnie.

Muszę zmusić się do refleksji, że dzięki rowerkowi i na maksa amatorskiemu targaniu zabawkowych ciężarków czuję się lepiej i 10 h jazdy w robocie są lepsze do zniesienia.

Obecna fota

 

 

2mqjp8m.jpg

ivcyet.jpg

33ma6oy.jpg



I plecy, których nie ma. Kurwa nie uwierzycie ale boki mam mniejsze niż ostatnio. :lol:

 

 

2hx6913.jpg




Statsy:

waga : 84,2 (rano z 82 ale kogo to obchodzi)
obwod pasa : 100 (bez wzdęcia rano spokojnie z 98)

BF = 26,90 %  +/- 3%

 

Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pomierze się na weekend z rana ale nic to nie zmienia czy BF będę miał o 5% mniej czy 2 cm mniej w talii, od zawsze walczyłem z brzuchem i tłuszczem w tych okolicach. Może coś z hormonami nie tak bo ja pracy siedzącej nie mam, może z żołądkiem, łudzę się, że kiedyś zobaczę kaloryfer na swoim brzuchu a nie na ścianie. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...