Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że z fejsa znajomej, znajoma, albo w ogóle kuzynka, Aga Kukis (co (pipi)?), ale to Heidi Vuorela, szwedzka fitness'ka (kulturystka?) ---> https://instagram.com/heidi_lady/

 

grzybiarz, ogarnij sie -_-.

 

[tu było foto laski]

Nie QBH, typiara miała jej robić foty i na profilu tej od fot, są wspólne zdjęcia, to nie jest wałek, ani żadna heidi laidi, może podobna, ale one chyba wszystkie podobne po tym teściu.

----

A wujaszek spoko foty, jest różnica :)

Odnośnik do komentarza

@Kanabis - lubię przekraczać kolejne poziomy ludzkiej głupoty. Z nagością problemu nie mam, po domu często chodzę nago, sąsiadki mają uciechę. Kiedyś wygrywałem zakłady na imprezach, że "pokażę fujarę za stówę" a później jak parówa lądowała na stole to szczęki lasek były na ziemi, że może być ktoś tak bezpośredni i pojebany.

 

@Banny - aż tak źle, że taki komentarz?

Zaproszę Cię kiedyś na mój wieczór kawalerski, będzie co wspominać. Chciałbym zobaczyć jak ktoś w towarzystwie pytonem macha :D

Odnośnik do komentarza

@Krupek - wiem, że wyjdę na paskudnego pantofla ale po ślubie nie pokazuje już nikomu innemu nabiału. Sorry, że narobiłem ci nadziei.

 

Chłopaki, wiem, że ja w żadnym konkursie na fotkę nie wezmę udziału bo jestem podczłowiekiem w mięśniach itd. ale kiedy będzie wielka prezentacja formy spartakusów 2015? Miało być i nic nie widać, widziałem na fotach zlotu, że Kazub to tytan a Kanabis dobrą masę przyjebał na fotach widać. :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnie foto na 98 stronie, kwiecień 2014.

 

2ima8x.jpg

 

 

Wiadomo, że żaden progres i nie spartakus ale na wadze z -10 kg, lżej żyć i pracować. Kondycja też lepsza i jak wytnę się do poziomu co mnie zadowoli ruszam na siłownie i masuje. Zerwałem ze słodyczami i wielkim żarciem na weekend i trzymam dobre nawyki a tak mi się wydaje.

 

 

2djnd3r.jpg

 

1zc3kea.jpg

 

jpbtyf.jpg

 

Możecie już hejtować ekoledzy. :D

 

nie wierze :pawel:

Odnośnik do komentarza

O (pipi)a… Wujaszek, ustawiłeś poprzeczke, aż za wysoko w tym temacie, jest ogień. Wszystko można elegancko ocenić, żadnej gry świateł, ustawiania się pod odpowiednim kątem, idealnie cała (CAŁA) sylwetka do oceny, bez ściemy.

 

 

 

 

@grzybiarz, zakańczając temat, zdjęcie które dałeś to jedna z najpopularniejszych fotek Heidi. nie jesteś głupi gość, chyba widzisz. znajoma tylko jakaś nie tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...