Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Chrzanić unikanie słodyczy, właśnie zrobiłem sobie naleśnika z mąki razowej nadziewanego snickersem :-( Wybiegam to za chwilę.

A wujek istotnie ładnie chudnie, tylko może forumek o gierkach dla dzieci nie jest najlepszym miejscem na pokazywanie ogolonych łoniaków xd Na jakimś sfd pewnie by było więcej konstruktywnych komentarzy.

 

 

brent_rambo_approves.gif

Odnośnik do komentarza

Ostatni raz kaloryfer na brzuchu widziałem... Z 15 lat temu. Zapasłem się i miłość do browaru i imprez + junk food ukształtowały cały ten syf, co teraz próbuję zbić. Plan siłownia coraz bliżej realizacji. Mam nadzieję, że za rok będzie mocny przełom i to w gaciach. :)

 

@d.b. cooper - z tym misterem foruma to dojebałeś, każdy jeden tu lepiej niż ja wygląda.

 

@Kanabis - cukier poszedł prawie w odstawkę i nie robię już po 2k kcal z samych batonów w soboty. Walka trwa.

 

Co do pokazywania kawałka schabu na forum dla konsolomaniaków - jeśli ktoś poczuł się urażony to proszę wybaczyć ekoledzy. Wydawało mi się, że nagość w dziale o spartakusach jest w miarę ok.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ostatni raz kaloryfer na brzuchu widziałem... Z 15 lat temu. Zapasłem się i miłość do browaru i imprez + junk food ukształtowały cały ten syf, co teraz próbuję zbić. Plan siłownia coraz bliżej realizacji. Mam nadzieję, że za rok będzie mocny przełom i to w gaciach. :)

 

@d.b. cooper - z tym misterem foruma to dojebałeś, każdy jeden tu lepiej niż ja wygląda.

 

@Kanabis - cukier poszedł prawie w odstawkę i nie robię już po 2k kcal z samych batonów w soboty. Walka trwa.

 

Co do pokazywania kawałka schabu na forum dla konsolomaniaków - jeśli ktoś poczuł się urażony to proszę wybaczyć ekoledzy. Wydawało mi się, że nagość w dziale o spartakusach jest w miarę ok.

to ja myślałem że jestem hardcorem jedząc lody cartedore czekoladowe snickersem :obama:

Odnośnik do komentarza

@Orzeszek - za czasów "świetności" to nie było żadnym wyczynem a ja snickersy mogłem zagryzać pierogami ruskimi z taką porcją tłuszczu, że aż grzechem było by nie popić Pepsi A na deser 500 ml kubek lodów Koral tych z krówką i air koniakiem. Oczywiście do tego wiadro i kadzidła o zapachu zioła. Wspominałem o browarach i że warzyłem stówę bez kilograma a mięśni i genu to ja nigdy nie miałem? Tak było jeszcze 4 lata temu. Było grubo.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

To sie tylko tak wydaje ale doje.bać słodyczami plus słodki napój ponad 1000kcal na raz to nie jest jakis wielki wyczyn.

 

Moja ciotka np jest gruba, ale zauwazylem jak bylem u niej ze ona w dzien opier.doli moze z 400kcal max. Ale mowi ze dzien dnia w nocy oje.bie kilka pudełek czekolady, batonów czy ptsaiego mleczka. 400 plus jakies 1500 w  dodatku w nocy i dupa rosnie. Moze w sumie stad ten placz grubasek "PRZECIEZ JA DUZO NIE JEM". Z tym ze ona akurat wie ze jest gruba od chockonight

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Nie no z pindolem zdjęć bym na publicznym nie wrzucił, kawałek tyłka to co innego. Dalej nie wiem o jaką odwagę chodzi i o co cały szum jak są wakacje i choćby na basenie można więcej zobaczyć czy plaży ale w sumie sam rykłem śmiechem jak zobaczyłem Rozaliusza w wannie. :D

Odnośnik do komentarza

 Dalej nie wiem o jaką odwagę chodzi i o co cały szum jak są wakacje i choćby na basenie można więcej zobaczyć czy plaży

No tez w sumie nie wiem. Myslalem, ze na poczatku bylo z golym michalkiem, ale jak od razu byla cenzura to nie rozumiem krzyku. Kobik tez plywal z delfinami niewiele wiecej okryty. Ale ja sie nie znam, moze dla niektorych e-kolega z forum z kawalkiem golego tylka to widok niewyobrazalny.

 

 

ps. ilosc butelek z plynami na wannie po lewej stronie vs po prawej xD Kobiety.

Odnośnik do komentarza

Ty Litwin nie widziałeś Radzia na żywo - uwierz mi, że on jedyne co w życiu może zrobić to sobie popisać i próbować komuś dogryźć. Jakbyś go lekko klepnął w bark to byś go połamał z przemieszczeniem. XD

 

Jestem pewien, nie przeczę.

 

Szczegół, że bez jego insuliny wyglądałby gorzej jak Ty.

 

A sam tyjesz z roku na rok. Kto mówi inaczej pie.rdoli. XD

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

 Dalej nie wiem o jaką odwagę chodzi i o co cały szum jak są wakacje i choćby na basenie można więcej zobaczyć czy plaży

No tez w sumie nie wiem. Myslalem, ze na poczatku bylo z golym michalkiem, ale jak od razu byla cenzura to nie rozumiem krzyku. Kobik tez plywal z delfinami niewiele wiecej okryty. Ale ja sie nie znam, moze dla niektorych e-kolega z forum z kawalkiem golego tylka to widok niewyobrazalny.

 

 

ps. ilosc butelek z plynami na wannie po lewej stronie vs po prawej xD Kobiety.

 

 

odżyweczka do włosów w szamponie, szampon do włosów, odżyweczka do włosów w sprayu, balsam do ciała, peeling :lapka:

Odnośnik do komentarza

 

Ty Litwin nie widziałeś Radzia na żywo - uwierz mi, że on jedyne co w życiu może zrobić to sobie popisać i próbować komuś dogryźć. Jakbyś go lekko klepnął w bark to byś go połamał z przemieszczeniem. XD

 

Jestem pewien, nie przeczę.

 

Szczegół, że bez jego insuliny wyglądałby gorzej jak Ty.

 

A sam tyjesz z roku na rok. Kto mówi inaczej pie.rdoli. XD

 

Pozdrawiam.

 

Śmiechłem ;) Nie ma to jak pisać na temat o którym nie ma się pojęcia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...