Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

No jest roznica, ten triceps wreszcie zaczyna byc widać. Takze wiedz ze cos sie dzieje ale roboty jeszcze sporo. 

Ale jakbys odstawił te cuksy, zaczął ostro pakowac na tej siłowni i zaczął robic lekką mase bez zbednego zalewania sie z dietka to mógłbyś nas zdziwic za rok ;)

 

nie no bądźmy poważni. wiem, że trudno w tej sytuacji, ale spróbujmy..... 

 

wujek ćwiczysz coś ? tak troche ? jakieś pompki ? cokolwiek ? BO NIE WIDAĆ

 

nagraj może jakiś swój trening, bo chyba robisz to źle. może coś poradzimy.....   

 

 

 

 

 

Ty Litwin nie widziałeś Radzia na żywo - uwierz mi, że on jedyne co w życiu może zrobić to sobie popisać i próbować komuś dogryźć

 

no radzio dał kiedyś fotke zupełnie z nienacka, gdzie na pompeczkach pod żyrandolem zrobił co nieco. także ten

Odnośnik do komentarza

Macham sobie ciężarkami nie za dużymi, bo nigdy silny nie byłem, schudłem parę kilo i czuję się z tym tak dobrze, że postanowiłem kawałek dupy pokazać. Poza tym unikam słodyczy i odżywiam się produktami bogatymi w białko. Żadnych planów. Czysta improwizacja.

Odnośnik do komentarza

Kwestia pracy nad sobą i nawyków. Zauważyłem, że jak jem mało to brzuch się kurczy i tak duże porcje jak kiedyś mi nie wchodzą. Poza tym od kiedy moja dieta to głównie ryby i ziarna plus jaja tudzież kurczak to nie mam problemów ze zgagą. Odstawiłem kolorowe napoje i pijąc wodę niegazowaną jest ok. Jak na weekend zrobię cheat Day nie wciągam słodyczy prawie w ogóle ale pozwalam sobie na więcej plus często piwo ale unikam bo brzuch daje znać. Same plusy widzę w obecnym postępowaniu, efekty jak pisał Kazub słabe ale ja nie z tych, co tyrają nad sobą do upadłego - kompromisy muszą być.

Odnośnik do komentarza

Znaczy mnie się wydaje że w przypadku 2razyjot to nie dieta jest problemem a treningi. Sam pamiętam jak pierwszą masę robiłem na mc donaldach i pizzy to spuchłem okrutnie ale gabarytowy byłem duży. Ty w ogóle chodzisz ćwiczysz siłowo czy raczej cardio tylko?

Odnośnik do komentarza

No właśnie tu jest problem , ja widzę to tak przyjeżdżasz z "Las Vegas" do Szczecina dajesz mi hajs na proteiny i testosteron , ładujemy w Ciebie końskie dawki i robimy treningi jakby miało nie być jutra a po pół roku dajesz tu zdjęcia. Nikt nie będzie już naśmiewać się ze zdjęć z siurakiem na wierzchu a raczej będziesz budził grozę i zachwyt.

Odnośnik do komentarza

Tak chłopaki, rozgryźliście mnie, tylko Makdolan i dietetyczna Cola a do tego długie spacery nad rzeką jako aktywność ruchowa. Poza tym zawsze byłem leszczyk z budowy bez mięśni więc nie spodziewajcie się wielkich zmian bo kłuć się będę dopiero jak dzieciaka zmajstruje. :lapka:

Odnośnik do komentarza

To trzeba mieć pod kopułą naje'bane by jarać się wbijaniem strzykaw w du.pę, żarciem prochu i piciu jakiegoś cementu, zamiast ćwiczenia dla zdrowia, żeby nosić fortepian na plecach na 10 piętro albo obojętnie w sumie dla jakiego powodu. Tak od du.py strony, non-stop gadasz o jakichś strzykawach, bawisz się w waltera white'a na forum, dla mnie to wygląda, jakbyś wolał w siebie wlać to chemiczne (pipi), jak Johnny Bravo wlał w siebie ubermassa, zamiast dla sportu się poruszać. 


Dziwne, przerażające. Weź sobie posłuchaj truskawy  Sokoła i Bosskiego i w końcu rusz du.pę, ale by się zmachać, a nie zawinąć z wysypiska odpadów medycznych pudełka po paracetamolu.


Odnośnik do komentarza

<ziewa> Dzięki za troskę, ale daleko mi do Waltera, ba - nawet nie jestem w połowie drogi. Nie wiem co się doczepiliście z tym koksem itp. - od zawsze interesowałem się tym tematem i posiadam wiedzę teoretyczną. Nie wykluczam kiedyś możliwości sprawdzenia działania hormonów na sobie. Nikogo nie namawiam. Następne foto za rok. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Tak chłopaki, rozgryźliście mnie, tylko Makdolan i dietetyczna Cola a do tego długie spacery nad rzeką jako aktywność ruchowa. Poza tym zawsze byłem leszczyk z budowy bez mięśni więc nie spodziewajcie się wielkich zmian bo kłuć się będę dopiero jak dzieciaka zmajstruje. :lapka:

 

Tez byłem, Yeti też był, Jaczes też był. Marny argument, napisz po prostu ze byś chodził na siłownie gdyby nie trzeba było tych cięzarów podnosic :/

 

Co ci da kłucie skoro ci sie cwiczyc nie chce?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...