Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

mx4HNeR.jpg

 

CHŁOPAKI JAKI JEST POTENCJAŁ BYCIA S(pipi)ISYNEM. JESZCZE MAM ŁADOWAĆ CZY NIE????

 

Fotka, na której chuja widać (bez obrazy). Daj coś większego, bez koszulki, bliżej, jak

 

 

Nie dawałem fotek bo te xperia mini pro gó.wno robi takiej jakosci zdjecia

 

xy6blTn.jpg

 

Ale mysle ze pohejtowac mozecie

 

Jest dobrze :cool::lapka:

 

Czekamy na opinię Kazubczołgu.

Odnośnik do komentarza

Nie no jasne błażej, ale akurat na barki mam duzo cwiczen na wolnym ciężarze których wczesniej nie robiłem. Wbrew pozorom gorszy problem choc mysle ze niezle wyglada ale mam z bicepsem. Na wolnym ciezarze tylko uginanie i brak pomysłów. Co do klaty dzisiaj pierwszy raz robilem ją na poręczach, bodziec nieziemski :D Barki robie wyciskaniami żolnierskimi, zza głowy, unoszeniem wzdłuż tułowia i unoszeniem przed siebie z wyprostowanymi ramionami. Teraz dostałem dużo obciązenia na hantelki wiec na barki poswiruje jakimis cwiczeniami ze sztangielkami wlasnie. 

 

Ogolnie z moim poziomem tescia i tak dobrze ze rosne ale ciezko mi sie wyciąć. Teraz juz dwa tygodnie bez tabletek i mysle ze teść skoczy to i ciąc sie w przyszłym roku bedzie łatwiej. 

Odnośnik do komentarza

Kanabis, weź popracuj nad barkami. Myślę, że trochę nie doceniasz maszyn, dają mega impuls do definicji mięśni i ich rozwoju. Może w zimie przyatakuj siłkę normalną :)

 

Rozi na focie spokojnie waży z trzy i pół kwintala, jak dobry świniak.

 

akurat barki ma najlepsze. to klata jest daleko w tyle. ogólnie mało wydajna fota. biceps przodem i najszerszy przodem - na nich najlepiej widać proporcje, więc jeśli dajecie tylko jedną fotę, to któraś z tych. reszta w bonusie, np. najszerszy tyłem, jeśli ktoś chce się pochwalić plecami. w sumie most muscular też jest całkiem optymalny, ale nie każdy na tym dobrze wygląda  

Odnośnik do komentarza

To jest to. Klata tak spadla z sily :/ ale pompa byla choc troche czasu minie zanim ruszy czucie miesnia. Bic to wiadomo. Najmocniejsza moja strona, lekko teic tylko na sznurze. Tez piekne czucie. Ogolnie, domowa silka (jesli jest potezna to ok) a silownia to nadal lepsza opcja druga.

 

Nie ten temat. Mialo byc w co dzis w planach.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

 

Kanabis, weź popracuj nad barkami. Myślę, że trochę nie doceniasz maszyn, dają mega impuls do definicji mięśni i ich rozwoju. Może w zimie przyatakuj siłkę normalną :)

 

Rozi na focie spokojnie waży z trzy i pół kwintala, jak dobry świniak.

 

akurat barki ma najlepsze. to klata jest daleko w tyle. ogólnie mało wydajna fota. biceps przodem i najszerszy przodem - na nich najlepiej widać proporcje, więc jeśli dajecie tylko jedną fotę, to któraś z tych. reszta w bonusie, np. najszerszy tyłem, jeśli ktoś chce się pochwalić plecami. w sumie most muscular też jest całkiem optymalny, ale nie każdy na tym dobrze wygląda  

 

 

Zgadzam sie że klata najsłabsza jest u mnie.Dlatego teraz dorzucam dipy i wyciskanie sztangielkami. Powinno cos ruszyc. 

Odnośnik do komentarza

Bo nie mam motywacji :(

 

 

No nie wkurwiaj, puszczaj smsa do taty o stówkę więcej miesięcznie na siłkę i zacznij śmigać. Na początku kilka lajtowych treningów żeby za dużych zakwasów nie mieć, a później już z górki. Nic wielkiego, ciężej już mi się pompeczki w domu robiło niż teraz wyciska ciężary na siłce. Bądź mężczyzną, dzikiem!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...