Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Fajną kolega Maciucha ma łapę i ramiona, bf też super. :cool:

 

@Rozi - żarty żartami jak się z kimś wyzywam w WKP ale w takim Spartakusie ani nigdzie nie piszę żebym komuś dał w mordę albo, że "jest na strzała". Ludzie potrafią być dziwni - ja bym im pretekstów do dziwnych zachowań nie dawał.

Odnośnik do komentarza

Kanabis props wcześniej twoje komentarze odbierałem z lekkim śmiechem pod nosem i pogardą z mojej strony teraz widzę że jest dobrze. Ogólnie dziwna poza ale z tego co pamiętam kiedyś też fotkę w tej pozie dawałeś. Dawaj SZKATUŁE przodem by sprawdzić jak tam bf%.

Odnośnik do komentarza

 

maciucha widze, ze startowal od suchoklatesa, mam wieksza klate bez cwiczen :lapka:

 

 

nooooo nie, tak ci sie tylko wydaje. jakbyście staneli obok siebie, to pewnie wyglądałbyś jak skwarek, razem z tą twoją klatą

 

generalnie to bez gena do klaty łatwo ją utopić w szerokich plecach i barkach

no wlasnie mam konkret klate z genow, za to ramiona i lapy chude, kazdy ma jakos inaczej. Wstawie moze jutro fote to sami ocenicie.

Odnośnik do komentarza

klatka troche odstaje z dwóch powodów.

pierwszy to rzeczywiście nie mam gena na klatke, a drugi to fakt, iż miałem złamane obydwa obojczyki za dzieciaka i przy większych obciążeniach zaczynają mi one dosc mocno doskwierac i klatke przez to robie dosc hobbystycznie, bo co to za obiążenia rzędu ~70kg, przy większych barki/obojczyki bolą później jak cholera więc odpuszczam

Odnośnik do komentarza

Spróbuj czegoś takiego:

 

płaska, przerwy między seriami 40 sekund
1 seria- 8 powtórzeń ciężarem 50

2 seria- 8 powtórzeń 55

3 seria- 8 powtórzeń 60

4 seria- 8 powtórzeń 65

NOS-8x65, 10 sekund przerwy na zrzucenie ciężaru, 6 razy 60,10s. 4-6 razy 55,10 s, 4-6 razy 50

 

potem w tym samym systemie robisz na skosie

 

potem 4 serie dipsów. 

 

Dobierz dobrze ciężar przy skośnej. Faza negatywna 4 sekundy, wyciskanie 1 sekundę, zero pauzy na dole i na górze. Pewnie wiesz jak z techniką, ale jak to mówią- wszyscy robicie wyciskanie na płaskiej, wszyscy robicie to źle. Postaraj skupić się na wyczuciu klaty, myśl o tym, by ją napiąć, by każdy ruch zaczynał się od jej skurczu. Dobre do tego jest następujące ćwiczenie- stań przodem do framugi drzwi, połóż dłonie na ścianie z obu stron i staraj się napiąć klatę. Leżąc na ławeczce myśl o tym, by zbliżyć do siebie dłonie, co wykreuje napięcie na klatę. 

Edytowane przez blazej10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

NOS to Neurological Overload Sets- podpatrzyłem to od Bena Pakulskiego. Bardzo dużo ćwiczeń wykonuje on w następujący sposób:

 

4 serie, każda kolejna z większym ciężarem, między nimi pauza 40 sekund, same serie też trwają 40 sekund, bo składają się z 8 powtórzeń- 4 sekundy faza negatywna, 1 sekunda faza pozytywna, bez żadnych pauz. Dlaczego 40 sekund? Wg badań 40-70 sekund to optymalna jednostka czasu dla mięśni, by zoptymalizować ich wzrost. Im więcej czasu w jednym ćwiczeniu, tym mniej mamy sił. Minimum, które zapewni maksimum efektów.

NOS to creme de la creme, który genialnie pompuje i nie pozostawia żadnych złudzeń po treningu- zrobiłeś dobrą robotę. Chodzi o to, by pierwszą serię zrobić takim ciężarem, jakim robiłeś w swojej ostatniej serii, wykonując 8 powtórzeń. Natychmiast ściągasz część obciążenia i robisz 6 powtórzeń. Znowu natychmiast zjazd ciężarów, 4-6 powtórzeń i jeszcze raz to samo.

 

Dzięki temu zapewniasz mięśniom praktycznie nieustanną pracę pod napięciem. Mózg cały czas dostaje informacje, by napinać mięśnie mocniej. W pewnym momencie układ nerwowy nie jest w stanie wykrzesać z siebie już ani krzty więcej by napinać mięśnie i przestają pracować. W założeniu ma się to stać w ostatniej serii NOS, w której robisz ciężarem, jakim zaczynałeś pierwszą serię danego ćwiczenia w tym dniu. Za każdym razem gdy to się dzieje, mózg otrzymuje informację, że mięśnie nie dały sobie rady i muszą zostać wzmocnione.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Według mnie klucz to poprawna technika. Jestem pewien, że robię klatę źle, mimo iż staram się jak mogę, ale mam po prostu problemy z wyczuciem jej. Z drugiej strony obserwuję pewną poprawę, a mocno zjechałem z ciężarami, bo w tym systemie dochodzę w ostatniej serii do 80, gdzie spokojnie już piz.gałem 100 i więcej, ale dałem sobie spokój, bo poprawiało to tylko moje ego, a nie wygląd. Generalnie, to mięśnie nie wiedzą pod jakim ciężarem pracują- ważne jest pod jakim są napięciem. Stąd taka skuteczność ćwiczeń izometrycznych :) 

Ogólnie to liczę na Ciebie, że będziesz tutaj w Spartakusie się udzielał, będziesz miał takie ładne atlasy Prometeusza, więc chłoń wiedzę i ją nam przekazuj. Science, bitch :D 

Odnośnik do komentarza

Kanabis props wcześniej twoje komentarze odbierałem z lekkim śmiechem pod nosem i pogardą z mojej strony teraz widzę że jest dobrze. Ogólnie dziwna poza ale z tego co pamiętam kiedyś też fotkę w tej pozie dawałeś. Dawaj SZKATUŁE przodem by sprawdzić jak tam bf%.

 

Dam jak dorwe cyfrówke, bo tym moim aparatem to nonsens. Kraty nie ma ale tragedii tez nie. Wlasnie jakie cwiczenia na dół brzucha oprócz unoszenia nóg? Bo zarys góry jest ale dołu nic a nic. Jakis pomysł jak zrobic dół z obciążeniem bo w sumie jesli o mase miesni brzucha to IMO tylko z dodatkowym obciązeniem

Aha no pozowac tez nie umim :D

Odnośnik do komentarza

Brzuch i tak robi się w kuchni ;) A ćwiczenia izometryczne wystarczą by go wzmocnić.Dostałem od pani nowa koszulkę z uniwersum DB,będzie co na treningi założyć ;)

 

 

ev1ekm.jpg

 

Jeżeli koszulka się odpowiednio naświetli za dnia,to w nocy świeci Songo ;) Mam podobną z Władcy pierścieni i faktycznie działa ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...