Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jeszcze odnosnie tej spinki

 

Liti ale dlaczego ty wrzucasz zdjecia z formy zycia a Jaczes z wczoraj rano? Jak juz sie bijecie to moze uczciwie, Jaczes tez moze wrzucic zdjecie takie ze ci sie zrobi głupio, fakt ze sprzed dooobrych paru lat ale na to samo wychodzi. Jak sie bić to na równych zasadach spartakusowych ;)

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze odnosnie tej spinki

 

Liti ale dlaczego ty wrzucasz zdjecia z formy zycia a Jaczes z wczoraj rano? Jak juz sie bijecie to moze uczciwie, Jaczes tez moze wrzucic zdjecie takie ze ci sie zrobi głupio, fakt ze sprzed dooobrych paru lat ale na to samo wychodzi. Jak sie bić to na równych zasadach spartakusowych ;)

Kabi jakiej formy życia jak to szczyt masy na 85 kg ;) Najświeższa moja fotka.Co do spinki,ogólnie mam wyj.ebkę co pisze yaczes ale teksty w stylu że rozwaliłby mnie na scenie bez problemy są słabe.

Odnośnik do komentarza

Zalezy jaki masz cel, bo ta fotka robi wrazenie. Dobra jakosc i wielkosc masy miesniowej. Bo jesli masz na mysli te fotke przed zawodami to fakt miałeś chyba maksymalnie jaki sie da niski poziom tkanki tłuszczowej ale masa miesniowa nie była jakos imponująca. Dlatego mi sie wydaje ze jednak ta fota co wrzuciłeś teraz jest lepsza. Tyle ze ja nie podchodze do tego sportu stricte kulturystycznie a raczej wole duże muły wiec punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;) Jesli by patrzec typowo kulturystycznie to pewnie masz racje ze ta na której jestes pozbawiony niemal tluszczu jest lepsza forma ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra bądźmy szczerzy ;) Co między mną a yaczesem można porównywać?Chłop w całej swojej karierze nigdy nie wrzucił całego ciała,raz to zrobił kobik i został wyśmiany,czaicie o co mi chodzi?On wybiera swoją najlepszą partię,wrzuca,ja daję całe ciało,które mega trudno zgrać by było proporcjonalne i mam być z nim porównywany?

Odnośnik do komentarza

Kazub czekam aż tu wpadniesz i wstawisz swoje foto, nasz guru! Yaczes rzuci jakiegoś czerstwiaka, Litwin przyzna, że "jest moc ale on też ma formę dobrą", Kanabis będzie narzekał na światło i że nie jest tak fajnie opalony a na koniec i tak wpadnie XM i nastąpi mistyczny pojedynek Mechazub vs. GodXMilla.


Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...