Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauwazylem na zlocie to dla kazuba posiłek i regeneracja(sen) to świetośc za która by zabił. Ot dobra recepta na sukces, w pracy ma tez zapier.dol wiec i przemiane materii ma podkręconą co pozwala mu na utrzymanie niewysokiego bf. No ale tyle z moich obserwacji bo wyjde na pedaua jak wujaszek. 

 

Poza tym z tego co widze wujaszek lepiej wie jaka forme ma kazub to jego trzeba pytać

Odnośnik do komentarza

Vanklod Zandam to moze (pipi) bo to miszcz.

 

Dawid no zamieszanie nie mniejsze jak wtedy z nutkami i delfinem.

 

Ja tez jestem mistrzem, tyle ze narazie hali targowej

 

Po ile te koszuliny z Lidla? Są jeszcze?

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

Nie ma już, były w dwupakach, ale ta druga taka sobie, ale ta  to mi sie bez kitu podoba mocno. Nie wiem ile kosztowała bo to mi matka kupiła xD Ja nawet nie wiedziałem ze są. Szkoda. 

 

Przeciez fajne ma Trec czy Poundout.

 

No raczej, ale dwa czy trzy razy droższe za to ze są "firmy z siłowni"?

Odnośnik do komentarza

Oj nie. Ceny od 30 allegro po 100. Kupilem sobie do chodzenia jedna z Treca. Material bajeczny. Te wszystkie inne szmaty zbiegaja sie po praniu. Ale co kto lubi. Na silke to z Animala za 3 dychy sa. Wystarczy poszukac. Ja takie motywy lubie, imo fajniejsze niz znaczek Nike albo inny no name jak ubieraja sie ludzie w Klanie czy na Wspolnej.

Odnośnik do komentarza

No ja też, te jak mówie dostalem przypadkiem w prezencie  ale skoro mówisz ze te firmowe w takich cenach jak piszesz to sie rozejrze z checia.

 

Cos takiego bym sobie z checia kupił, nie wiem jak sie profesjonalnie nazywaja takie topy ze zwerzanymi plecami ale jakby ktos mnie oswiecił łatwiej byłoby mi szukac ;) 


npc-fat-strap-tank-top-2.jpg

Odnośnik do komentarza

Kupiłem spodnie gymsharka i jestem cholernie zadowolony , tak kozacko leżą i są super wygodne. Fajnie że są lekko opięte w łydkach i troszkę luźne w udach przez co zawsze nakładam je na trening nóg bo kozacko pod koniec opinają :D Ale koszulki to już średnio mi ich podchodzą , ostatnio kupiłem olimpu właśnie coś na wzór co kanabis wrzucił i zayebista tyle że jak dla mnie za luźna ja to lubię jak w klacie opina a w talii zwisa . 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...