Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

No ja waze wiecej od wujaszka , jestem jego wzrostu a mam mniejszy brzuch i większy biceps dwa razy od niego. Niesłychane co

U mnie 78 kg, 180 CM, ale w bicu 68 to ty nie masz dziku. Chociaż jak całe sadło by zeszło to pewnie bym 60 kg miał i 30 w bicu. :D

Wiem wujcio dałem tylko porównanie, bo waga człowieka zalezy od tez wielu innych czynników niz tylko masa miesniowa zrobiona na siłce ;)

 

No ja 86kg, 43 w bicku

 

A wojtas , no spodziewałem sie bardziej cherlaka zaczynającego cos cwikac. A tutaj duzy chłopek z potencjałem.

Serio? Ja mam 181cm, 81 kg, w karabinie przy dobrych wiatrach 42 cm a wydaje się większy..

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

Wiekszy to raczej nie jestes, za to sporo mniejszy bf owszem ;)

Mniejszy bf zawsze sprawia iluzoryczne bycie wiekszym, kiedys choco ladnie to pokazal na zdjeciach. Wrzucal zdjecia na ktorych mimo ze wazyl corz mniej a wygladal na coraz wiekszego.Wlasnie przez wycinke

Odnośnik do komentarza

Ja teraz na odwrót, gen do łapy mam dobry, rosnie a jakos strasznie nad nim nie pracuje, ot 8 serii tygodniowo na bicka. A skoro jest gen to trzeba go wykorzystac. Nie mam za to do klaty, rosnie w chu.j wolno mimo juz kur.wa najrózniejszych wariantow treningu.

 

często jest tak, że ludki mają zyebaną technikę i męczą biceps przy plecach/ triceps przy klacie/triceps przy barkach. rzadko się np widzi na siłkach, żeby ktoś dobrze umiał wyizolować plecy na wiosłowaniu wyciągiem dolnym. czyli sr,ają się ciężarem, którego w życiu nie pociągneliby samymi plecami. oczywiście roli bicepsa nie da się wykluczyć w tym ćwiczeniu, ale można zminimalizować

 

uwaga teraz pisze jak to zrobić

 

ŚCIĄGAĆ ŁOPATKI

 

BARKI DO TYŁU

 

PRZEPROST KRĘGOSŁUPA

 

LEKKI RUCH TUŁOWIA W TYŁ PRZY ŚCIĄGANIU

 

NIE PROSTOWAĆ ŁOKCIA W KOŃCOWEJ FAZIE RUCHU NEGATYWNEGO

 

w ten oto sposób uginanie stawu łokciowego jest ledwo widoczne, a biceps nie jest spompowany po takich wiosłach

 

 

 

chyba że robimy  

Odnośnik do komentarza

 

Ja teraz na odwrót, gen do łapy mam dobry, rosnie a jakos strasznie nad nim nie pracuje, ot 8 serii tygodniowo na bicka. A skoro jest gen to trzeba go wykorzystac. Nie mam za to do klaty, rosnie w chu.j wolno mimo juz kur.wa najrózniejszych wariantow treningu.

 

często jest tak, że ludki mają zyebaną technikę i męczą biceps przy plecach/ triceps przy klacie/triceps przy barkach. rzadko się np widzi na siłkach, żeby ktoś dobrze umiał wyizolować plecy na wiosłowaniu wyciągiem dolnym. czyli sr,ają się ciężarem, którego w życiu nie pociągneliby samymi plecami. oczywiście roli bicepsa nie da się wykluczyć w tym ćwiczeniu, ale można zminimalizować

 

uwaga teraz pisze jak to zrobić

 

ŚCIĄGAĆ ŁOPATKI

 

BARKI DO TYŁU

 

PRZEPROST KRĘGOSŁUPA

 

LEKKI RUCH TUŁOWIA W TYŁ PRZY ŚCIĄGANIU

 

NIE PROSTOWAĆ ŁOKCIA W KOŃCOWEJ FAZIE RUCHU NEGATYWNEGO

 

w ten oto sposób uginanie stawu łokciowego jest ledwo widoczne, a biceps nie jest spompowany po takich wiosłach

 

 

 

chyba że robimy  

 

 

No niektórzy tak robią. Wystarczy jednak sie skupić na mięśniu głównym który trenujemy i go czuć przy wiosłowaniu itp. Przy wyciskaniu na klate nigdy nie miałem pompy na tricu, wystarczy nie miec zbyt wąskiego chwytu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...