Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Święta lekkie. Nie ma tragedii.

Proste pytanie, porsta odpowiedź, a nie jakieś domysły!

 

Co do mnie to nie będzie fotki bo już i tak za dużo zdradziłem o sobie na tym forumku i teraz zbieram cięgi od zadziornych młodych kuców albo starych podpitych flustratów życiowych. Tak więc przerzucam się znowu na mod snipera w spartakusie i nie spamuje wam. V

 

 

ok 16 lat trenowałem kosza (4 razy w tygodniu trening, sobota basen, niedziela mecz/sparnig), dzięki temu mam 25 kg nadwagę i wirtualne mięśnie jak blubero czyli nic ciekawego

 

Odnośnik do komentarza

Mroczki to co innego. A nie napyerdalajaca glowa i jakies krwiaki zylne czy huy wie co, no elo.

 

Po pierwsze neich sobie zmierzy cisnienie, ja jak bylem niedospany i mialem wyzsze to tez mnie łeb napeir.dalał po cwiczeniu. 

 

Tak ogolnie to nie wiem czy wiecie ale siłownia jest raczej dla zdrowych osob , ludzie z nadcisnieniem czy problemami z krązeniem powinni isc do lekarza najpierw upewnic sie czy moga trening silowy uprawiac. To nie jest cardio gdzie sobie biegasz , jestes coraz zdrowszy, serduszko sie rozwija i usmiechasz sie jak seniorzy w reklamie biovitalu. Tutaj napier.dalasz ciezary, organizm i serducho jest mega obciązone. 

 

Szanujcie tez zdrówko. 

Odnośnik do komentarza

Z głowa juz wczesniej to miewałem, tylko te krwiaki dopiero od wczoraj, choc to akurat moze mieć związek z tym, ze wlasnie wczoraj przypier.dolilem po raz pierwszy porcje Redweilera przed treningiem. Co prawda minimalna dawkę, 6g, ale jednak i tak mocne to kure.stwo. Odstawię póki co z powrotem i zobaczę, czy sie sytuacja powtórzy, choc mam teraz pewne obawy przed nakur.wianiem na maksa, przyznam. Chu.jowo byłoby np. dostać wylew na ławeczce w piwnicy...

Tak czy inaczej, 15.01. mam juz od dawna umówiona wizytę na badanie m.in. cholesterolu, wiec oczywiście omówię to przy okazji.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Krwiak wprawdzie chu.yowo wyglada, ale to tylko estetyka. Bardziej mnie szczerze mówiąc ten ból głowy martwi, bo jak mi w mózgu jakaś żyłka pęknie, to większa szkoda bedzie. Nic, zobaczymy, co za tydzień lekarka powie.

 

Acha, cisnienie przy rożnych poprzednich wizytach wiele razy mi badała (ale nie przy wysiłku oczywiście) i było zawsze ok, ekg tez miałem robione i tez było ok.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...