Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ty tam kanabis nic soba akurat nie przedstawiasz, bo wpierdalac pyzy i machac hantelkami to kazdy moze. Ciekaw jestem jak bedziesz miche trzymac na tej swojej redukcji. Przy formie kazuba to nawet nie stales xd

Zrob sobie Kabi zdjecie calej sylwetki a nie tylko bica w lustrze, bo jestem ciekaw twojej wycinki. Trzymanie diety, przynajmniej dla mnie to ciezsza sprawa niz trening. Trzeba sie pilnowac 24h.

No dobra ale to cisniesz na debiuty czy tak dla siebie?

Odnośnik do komentarza

Kto się nigdy nie wycinał pod skrajnie niski Bf ten w tym momencie robi szmatę z ryja. Jak nie wiem to siedzę cicho. 2kg to nie redukcja. To idzie w tydzień zrzucić, gubiąc glikogen i wodę.

 

Typ ma świetną bazę i jestem pewny, że gdyby zaczął czelendz masowania z jakimś cielakiem to zjadły go forma.

 

Jak najbardziej pochwalam taka strategię, też tak mam zamiar zrobić.

Odnośnik do komentarza

Beka z rowerka a pamiętam jak redukowałem i robiłem aero 6x30 tygodniowo . Po konkretnym treningu nóg jak ktoś jest w stanie biec przez 30 minut to znaczy że odyebał strasznie słaby trening. Dla mnie tak redukowanie jest łatwiejsze , lekko uciąć kalorie wrzucić jakieś aero(lubię biegać więc mi to pasi) i jest cacy , na redukcji jest dużo łatwiej ze względu na nastawienie psychiczne jak co tydzień widzę że krata co raz mocniej zarysowana , ciało coraz bardziej docięte i wyżyłowane to aż chce się ćwiczyć . Na masie wpjerdalając chore ilości jedzenia i puchnąc nie chce się patrzeć nawet w lustro.

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem jeszcze grubego maratonczyka.

Ale maratończyk trenuje w takim tempie, że na redukcji byś stracił szybciej mięśnie niż tłuszcz.

 

Poza tym, biegacze, nawet długodystansowi, trenują wplatając też tempa. Tygodniowo robią mają taki wysiłek, że niemożliwością jest, żeby coś im się odkładało.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

 

Typ robi zaje.bisty progress, zrzuca bebzol, przychodzi się pochwalić.

 

I co?

I oczywiście przychodzi naczelny prosiaczek spartakusa męczy bułe i pyerdoli farmazony typu "hehe a bica to nie robisz, takie coś to ja mam na rozgrzewke, ehehe, nie chce nic mowic ale jesteś lamus obesrany" , żeby tylko broń boże kogoś nie pochwalić, bo tak sie potomkom tramwajarskich akordeonistów nie godzi.

 

Własnie to pokazuje jak nisko upadł spartakus. Przychodza ludzie pochwalic sie ze schudli i nalezy im bic za to brawo. 

Jaki zrobił progres? Przestał żreć smiecie i sie zaczął ruszac?

 

Jestes lamusem przykro mi, i zaje.bisty progres to mozna powiedziec ze zrobił kilka stron wczesniej Amer bo z lamusa takiego jak ty wyrósł na kozaka z mięsem i łapą a ty potrafisz tylko szczekać jak ratlerek. Zamknełes gębe jak wrzuciłem swoja fotke rok temu i ty wrzuciłes swoja i zaczęły sie gorzkie żale "a bo to sra.czke miałem 2 tygodnie a bo to pies sąsiada zdechł". A ze typ z jakiegos zapuszczonego kleszcza z bebzonem i rączkami jak marionetka spałił fat i pokazał niewiele miesni które juz wczesniej miał bic brawo nie zamierzam. Przykro mi mowie jak jest. Wieć zamknij pysk bo tacy jak ty trenuja jak dziewczyny a potem biją brawo każdemu kto przy 60kg ma podcietą klatke. Dobrze ze jeszcze prócz takich ci.p jak ty zostało jeszcze kilku na tym grupowcu starych spartakusów. Choc po opiniach moich, Kazuba czy Czezkiego widac na kim takie cos robi wrazenie a kto ma jednak wieksze ambicje.

 

No i zobacz pochwaliłem Amera, da sie? Da 

 

Shen nie odbierz tego zle fajnie ze schudles masz dobry podkład teraz zeby isc w góre tyle ze to troche mało. progres bedzie mozna porównac jak tą fotke zmierzysz ze swoja za rok. No i robienei masy bez zbędnego zalewania sie dla ludzi z predyspozycjami wcale nie musi okazac sie prostsze niz twoje schudniecie. Pozdro

 

 

Co jest złego w biciu braw konsolomaniakowi, który wreszcie je.bnął w kąt grześki, lejsy i fante i ruszył du.pe z fotela? Możliwe, że dla niego to było wyrzeczenie na podobnym poziomie co dla ciebie rzucenie alkoholu. Cukier to suka.

 

Jak słysze na siłowni takich typków jak ty wożących sie jak gó.wno w betoniarce, bo 'hehe leszcz na bica robił tyle co ja na rozgrzewke i jeszcze sie spocił, widziałeś seba' to mi sie rzygać chce.

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sczegolnie jak beda stali obok siebie.

 

Chociaz w sumie moze i racja, jak wazyłem te 60 kg wygladałem sporo gorzej. Ale co mnie obchodzi waga kogucia. Niech kazdy robi tak jak mu wygodnie. Jeden woli wygladac jak chłopczyk i robic powoli mase a drugi nie. Zobaczymy czy bycie schabem a potem próba rzezby nie przyniesie efektu bycia "łądniejszym i estetyczniejszym". :)

 

Czy dobry i estetyczny wyglada to rezerwacja tylko dla tych ktorzy na poczatku wygladaja jak 18 letni pilkarz. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Kanabis ku.rwa xd

 

Kojarzysz mi się z takimi wiecznie zalanymi typami ma siłowniach, którzy mniejszych ale znacznie lepiej wyglądających uważają za gorszą rasę.

Koszulka termoaktywna opięta jak gumka w majtkach na bebzonie, wielkie tłuste łapy na których metr krawiecki przy napięciu wbija się 3 centymetry w tłuszcz. Trening oczywiście split z tysiącem powtórzeń na partię bo tak trzeba na redukcji.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...